Arkadaslar kizmakta haksizmiyim??

Sevgilim camiyle cok ugrasiyor yani caminin alt katinda gencler icin biryer var orda bilardo falan oynuyorlar maclara bakiyorlar o arkadaslariyla hep orda yani iyi birsey serseriler gibi disarda dolanmiyor hep orda organizasyonlar oluyor dini sohbetler oluyor yani biryandan hosuma gidiyor cok temiz kalpli biri... ama bazen cokta canimi skiyor yle seyler olunca beni unutuyor saatlerce geri yazmiyor.. gecen haftasonu belcikaya gittiler orda program vardi bütün haftasonu yoktu ve mesajda atmadi pek, bu haftasonu yine biryere gittiler yine nerdeyse hic yazmadi, bugün geri geldi ama bugün bana hic yazmadi kesinşu anuyuyordur ya insan sevgilisini koca bir gün merak etmezmi ya. normalde böyle yapmiyor ilgilidir her gün konusuruz normalde ama bazen iste programlar falan olunca ben hep arka planda oluyorum hic yazmiyor bundan cok rahatsiz oluyorum biraz belli ediyorum ama simdiye kadar hic kizmadim ona heo anlayisla karsiladim. ama bugün ona 2 kere mesaj attim geri yazmadi hala ya neyapayim ben simdi kizayimmi kizmayimmi sasirdim ya :(((((((( cok sinir oluyorum kac gündür dogru düzgün konusamadim onunla zaten ( bu arada 11 aydir cikiyoruz) ve skma cocugu diyenlere, ben onu mesajlara bogmuyorum, her dakka yazsin da demiyorum, günde zaten 1 kere mesajlasiyoruz okadar

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• O nasıl cami lan :D

1|1
    0|0
    • yurtdisinda kücük yerlerde öyle normal ev gibi yerler "cami" olarak kullaniliyor millet namaz kilmaya gidiyor cocugunu biseyler ögrensin diye yolluyor falan.

• ben de onu düşünüyodum :D

• Sohbetinize özelden devam etsenizde bildirim yağmuruna tutmasanız kızlar.

Yerim sizi valla bak.

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru yapıyor, profesyonel bakıyor olaya. Sabır edersen çok mutlu olursunuz. Çünkü profesyonelliğini hayatına kaydıracak, seni amatörce sevmeyi öğrenecek.

0|0
    1|1
  • haksızsın bırak adamın özeli o sosyalleşiyor orda

0|0
    0|0
  • Sabret zamanla her seyi daha iyi anlarsin

0|0
    0|0
  • O camiiyi görmek gerekli. Belki imana gelebilirim :D

0|0
    0|0
    • ya cami degilde caminin yaninda genclik iste genclerin takildigi biryer oyunlar oynaniyor playstation var mac bakiyorlar falan iste asil konuya gelelim ya

Kızlar Ne Diyor 2

• Anladığım kadarıyla pek ilgili davranmıyor yokluğunu hissettir biraz ararsa geç cevap ver yazarsa geç yaz ya da yazma falan.

0|0
    0|0
    • bende öyle yaptim. sonra askim ne oldu morelinmi bozuk dir soruyur anliyor hemen

• bir camileri karıştırmadığız kalmıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...