İktidarın neden her seçim öncesi güçlendiğini kendi kalesine gol atan muhalefete bağlıyorum siz?

Evet kısaca özetlersek 1 ağaçla başladı herşey.. 1,2,3, gün derken polis müdahalesi bir anda çekildi bundan nemalanmak isteyen muhalefet önce herşey planladığı gibi gidecek sandı ama bulanık su açıldıkta resimde görülmeye başladı.. şimdi olay siyasi boyuttan çıktı göstericilerin her tarafı yakıp yıkmasıyla devam ediyor.. dikkat edin şimdi akp napıyor sadece izliyor ve tüm tabana bir açıklama kesinlikle karışmayın .. ve üzülerek söylüyorumki olaylar gene bizim muhalefet parti ye ihale edilecek. onlarda uyandı ama geç kaldılar belki haklılardı haksız duruma düşüp gene kan kaybedecekler.. ve akp %60'ına inanın %10 daha eklenmiştir..

Güncellemeler:
bakın iktidar çok uyanık ne diyor ısrarla ben chp yi bilirim bu olaylardan sorumlu diyor.çünkü herkez olayın başlangıcına bakar.. şu anda ben chp nin dışardan baktığını görüyorum sadece .. ama yanlış yapıyor sağ duyulu mesajlar verip olayı kendine çevirmesi gerekirdi.. olay tamamen provokotorlerin eline geçti ..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• hagi CHP iktidar olacak ?

şapka kanununa muhalefet eden rizeyi bombalayan chp mi?

dersim katliamını yapan chp mi?

insanlara kur-an - tezeklere gömdüren chp mi?

laiklik diyip diyanet işlerini kuran chp mi?

laiklik diyip dine karışan ezanları türkceleştiren camileri bar pavyon ahır yapan chp mi?

tüp margarin yağı karneyle dağıtan chp mi?

tarihinde ilk kez türkiyeye kıtlık yaşatan chp mi?

gezi parkının yapılmasına imza atıp şuan eylem yapan chp mi?

çarşaf açılımı yapıp türban kapanımı yapan chp mi?

kendi ülkesini israile belçikaya şikayet eden chp mi?

bezik yok susun artık diyen baykalın enerji bakanı olduğu chp mi?

dağdaki kardeşlerim bana iyi baktı diyen chp mi?

apoya gülle giden perinçeke sahip çıkan chp mi?

pkk lıların çocuklarına burs veren saylanı kollayan chp mi?

ağlama duvarında ağlayan paşaları ve ülkeyi kaosa sürüklemek için ordudan silah çalıp gömenleri koruyan avukatlığını yapan chp mi?

HAKKATEN HANGİ CeHePe İKTİDAR OLACAK ?

1|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• hayatımda oy vermedim..oy vereceğim en son partidir akp ama bu sefer gidip oy verecem akp ye helal olsun köküne kadar hemde..bu kadar beceriksiz acemi muhalefete verecek oyum yok küçük hesaplarla hükümeti devirmeye çalışmak kadar basit aciz bişey olabilirmi..

1|2
    0|1
    • Aynen öyle.. iktidar parti itici gibi görünsede mükemmel bir şekilde siyaset yapmasını biliyor adı üstünde siyaset

• 21 yıllık mhpliyim bu ateist komunist ergenlerin sjkindirik eylemlerini görünce akpye kanı ısınıyor insanın ki kolay alevlenen biri olmadığım halde..

Günlerdir yazıyorum bu salakça tencere çalmalarınız gulu gulu danslarınız işe yaramayacak akp oy kazanacak..Öyle olacak evet.

Bi de şu taksimde toplanan ergenlere halk demiyorlar mı gülmekten kırılıyorum..Yahu sizi halk sayan kim ne zaman halk oldunuz kaç kişiyi temsil ediyorsunuz gramınız ne çapınız ne..Rte gene dediğini yapacak bu eyleme katılan aklıevvellerde melül melül inşaatı izleyecek o zaman makaranın alasını yapacağız..

1|1
    0|0
  • İzlemiyorlar Başbakan şimdi 3.5 atıyor

1|1
    1|2
    • la ne 3,5 atıyo adam canlı yayında çıktı proje yapılacak NOKTA dedi ne 3,5 atıyo CHPKK atıyor 3,5 u oy kaybetti yine salak...

• Sensin lan salak hem cahil

• bahsettiğin provokatörler... ki bu kişileri akp nin sızdırma ihtimalide var...

hiç bir eylemci oraya kan dökmeye gitmiyo .. ağır müdahale yemeden karşılık vermiyo .. kafası patlayan araba altında ezilen insanlar var.. ordaydım gördüm söylüyorum birader.. orada değilseniz fazla konuşmayın yandaş medyanın haberlerini izleyip bıdı bıdı yapmasın kimse .. polisin nasıl öldüresiye müdahale yaptıgını gördüm... eylem yapanlar kan derdinde değil vatan derdinde..

bak yakıp yıkılan dağıtılan taksimi hep birlikte temizlediler bu sabah ...

#31mayıs-1haziran

1|0
    0|0
  • Bak kardeş Bu kılıçdaroğlu harbi oküz bir adam .Muhalefet ken böyle hatalar yapan biri Ülke yönetebilirmi ya sadece o değil Onun kadrosu da mal hiçmi akıl veren kurmayı yok şimdi

0|1
    0|0
    • chp güçlü olmak istese kk yi lider yapmaz zaten .. bakın sarıgül az bir sivrildi hemen sepetlediler.. :)

• "Eğer bir ülkede medya olan biteni aktaramıyorsa o ülke özgür değildir." alıntı.

Chp olayla ilgisi yok onlar mı dedi gidin eylem yapın diye.Her şey polisin orantısız,çok sert müdahalesiyle başladı eğer bunu göremiyorlarsa ciddi sorunları vardır..

0|1
    0|0
    • evet şuan pois yok herhangi bir siyasi partide yok ama yakıp yıkma devam ediyor onu anlatmaya çalışıyorum

• Kesinlikle soru başlğnda cevabını vemrişin ellerine yüzlerine bulaştırıoylar

0|0
    0|0
Yükleniyor...