Atatürk'ün bizim için yaptıklarını unutmayanlar..

arkadaşlar Atatürk'ün vatanımız milletimiz için değerini bilenlerin izlemesini istedim. çok anlamlı olmuş gerçekten..

Atatürk bu gün hayatta olsaydı ne yapardı? ve yaptıklarına destek verir miydiniz?

link

• Atatürk'e destek verir izinde yürürdüm.
    94% (17)83% (20)88% (37)Oy Ver
  • Tayibin izindeyim. amerikayı seviyorum
    6% (1)17% (4)12% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlara verdiği haklar ve inkilapları konusunda desteğim tam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Acı ama gerçek,işte ülkemizin şuan ki durumu aynen Levent Kırcanın bu parodisindeki gibi.

Sonuna kadar izindeyiz Atatürk'ün

1|4
    1|1
  • Atatürk çok sesliliğe ve karşıt görüşe tahammülü olmayan, sandıktan çıkana saygı göstermeyen , şehri yakan, milletin polisine taş atan, küfreden, yalan haberlerle adam toplayan ve bunların kendi adını kullanarak yapıldığını görse gerçekten ne tepki verirdi merak ediyorum bende..

ATATÜRKCÜLÜK demokrosidir arkadaşlar Sandık tır! Sandıktan çıkanı illegal yollar ile indirmek değildir!

3|2
    2|5
    • Mondros ateşkes antlaşması da legal yollarla yapılmıştı Nevin :D Ve bu antlaşmayla adamlar ülkenin her tarafını işgal etmişti...

Tğrk halkı b "legal" antlaşmanın sonuçlarını, "illegal" yollarla engelledi

• AKP li kim? 30 milyon oy sahibi kim?

• onlar gibi düşünmedikçe sen de bende bizde hepimiz beyinsiz aptal ve gerici olmaya mahkumuz nevin.. ne diyelim...

• Atatürk'e destek verir izinde yürürdüm !

0|3
    0|2
  • Atatürk'ün yaptıklarına destek verirdim tabi. Atatürk hayatta olsaydı bence ben bu ülkeyi nasıl zorluklarla aldım Cumhuriyeti kurdum büyüttüm sizin yaptıklarınıza bakın yazıklar olsun derdi :((

0|3
    0|1
    • demekle kalmazdı hepimizin içinde olanları gerçekleştirmek tekrar bağımsız olmak için ilk adımı seve seve atardı yine..

• hak ediyor muyuz diye bir düşün ilk önce omurgasız insanlar gibi olduk iyice

• Atatürk'ü de sevmem Tayyibi de.

Atatürk hayatta olaydı yine halk yoksulluk halindeyken kendisine yat yaptırılmasına izin verirdi veya ilim adamlarını buluşlarını şeriata yontmakla suçlardı. :/ Tayyip de zaten ne olduğu belli. ikisini de at çöpe.

2|6
    5|3
    • Şı yobazlığı ne zaman atacaklar üzerlerinden acaba aydın Türk insanı(!) :/

• O yoksul halk vatanı kurtardığından ötürü teşekkür için borç bilirdi ilim adamlarını ne zaman suçlamış acaba tayyibe zaten diyecek lafım yok yobazın teki ama Atatürke laf edemezsin şuan yaşadığın vatan konuştuğun dil onun eseri kimse laf edemez !

• "Allah'ı inkar etmek mümkün müdür?" adlı esere yaptığı yorumu nutkunda oku bakalım ne zaman suçladığını görürsün. Bir nutuk okumazsınız gelmişsiniz buraya zırvalarsınız. Borç morç geç lider dediğin yaptıramazdı bile halk dese de. Tipik liderlik hareketleri hiç şaşırmadım.

Laf ederim eleştirilmeyecek bir varlık değildi.

• A dedm

0|1
    0|1
  • olacak o kadar programını izleyen ve seven insanı asla ciddiye almam. başlıcam atatürke şimdi takmışlar atatürk atatürk o olsaydı şunlar olurdu falan. türkiye de tarih öğrenin derler ya işte o tarih hiç bir işe yaramaz insanları bölmekten başka. işte şu ülke bizi vurmuş, şu onu, buna düşman olmalıyız insanlarını öldürmeliyiz.. zaman kaybından başka bişey değil bunlar. geleceğe bakın. adam güzel şeyler yapmış gerçekten zekiymiş ama onun istediği gençlik senin gibiler değil bişeyler yapan, ileriye bakan gençliktir. okuyun çalışın strateji üretin objektif olun ülke için değil dünya için bişeyler yapın. dünyanın değişmesi için önce zihniyetler değişmeli. geçmiş düşmanlıklar unutulup geleceğe, bilime bakılmalı.

0|1
    4|3
    • programı izlesem geçmiş zamanın videosunu şimdi koymam. ama adam 10 numara anlatmış. geleceğe bakmak için geçmişi de unutmamak lazım. orda artis artis oturuyosan Atatürk'ün ve atalarımızın sayesinde saygısız. senin gibilerin hiç bişeye saygısı olmaz ve saygı görmeyi de hak etmiyosun. laf söylenmeye kaale alınmaya da değmezsin.

• eksileyenlere de çok teşekkür ederim beni haksız çıkarmadınız :)

• helal olsun... susmayalım artık.. onlar konuşacak biz susacak değiliz. korku zincirlerini kırın!

• Kemalist olmaktan gurur duyuyorum.

0|1
    0|0
  • "Başkaların izinde yürüyenin, kendi ayak izi olamaz”

2|2
    0|0
  • Karşılaştırdığın şeye bak.

0|2
    0|1
    • kıyaslama yapmadım. sadece şıklarda Atatürk'ü sevenlerin sayısını görmek istedim.

• Burada Atatürk'ü günahı kadar sevmeyen insanlar mevcut.

• aslını inkar eden bizden değildir. her oy veren yorum da yazarsa o kalın kafalıları da görmüş oluruz.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk' e destek veriyorum ve izinde yürüyorum...!

0|1
    0|0
  • ataturk gıbı sı bırdaha bu dunya ya gelmez be adam gıbı adamdı planlı duzenlı akıllı bılıme ve ılıme onem veren bır adamdı helal olsun ona bızde onun cocuklarınız bızımde onu ornk almamız lazım bız koyun degılız atarturk ıyıkı bugun hayytta yokşu anyasadıgımız durumu görmek ıstemezdı emın olun polısın halkına gaz bombaları ıle saldırmasını görmek ıstemezdı...

0|4
    0|0
  • Diskoda DJ'lik yapardı. İngilizlere diss atardı :D

0|3
    5|3

Erkekler Ne Diyor 15

• atatürk ile tayibi kıyaslacak seviyeye geldiysek bence çok yanlış yapmışızdır.tayyip kim bir defa ya ne yapmış bu.türk düşmanı olmaktan başka ne yapmış.

1|3
    0|2
    • sorulara baksana kardeşim. adamlar tayyibi o kadar yüceltmiş ki toz kondurmuyorlar. bizi bu hale getiren tayyibi başımıza bela eden hep bunlar işte.

• onların da tayibin de gerekileni yapılacak.defolucak eninde sonunda burdan ama atatürk kalıcıdır.

• Atatürk atatürk atatürk... bir masalın peşinden gidiyorsunuz.. ne dediğini ne yaptığınızı bile bilmiyorsunuz. Kurtuluş savaşındaki cepheleri say... Kimi yendik Fransayı mı ingiltereyi mi rusyayı mı almanyayı mı hangi yedi düveli.. Doğuda Ermeniler, onu da Osmanlı subaylarından oluşan ve dağılmayan tek birliğe komutan eden Kazım Karabekir yaptı. Antep ve Maraş Fransızları kendisi çıkardı. Eh geriye kaldı bir Yunanlılar... Bütün herşey bu... Yunanı da yenemeyecekse Türk ordusu hiç vatan millet demesin. Onu da evini ekmeğini yurdunu bırakıp Anadolunun bağrından kopup gelen müslüman Türk milleti Atatürk komutasında yaptı. İşte bu, Atatürk büyük bir lider, cesur bir komutan AMA bir put değil... Bunu anlayın artık

2|4
    2|3
    • Çanakkale Savaşı'nı unutmuşsun komik olmuş.

• Ya zaten bilgisi olsa bu boş yazıyı yazmazdı ki. Kimin müttefik kimin düşman olduğunu bilmiyor ki! Ne kadar çok boş adam var burada?

• gerçekleri söylemek cesaret ister.. linç kültürü var madem demokrasi diye çıktınız taksime demek ki benim de konuşma hakkım var.. sindirin alışın hazımsızlık yapmasın.. güzeli gör yanlışı eleştir düşü ara bil ve sorgula... kitabını oku yorumunu yap ama boş adam ol... çünkü bu ülkede ne kadar dolu adam varsa cahilliklerinden gelir cesaretleri...

• ampülle eş değer tutanlar utansın tayibin bir milyonu varsa bizim 74 milyonumuz var sıkıntı yok

ATAMIZI BİZ İYİ BİLİYORUZ KADRİNİ KIYMETİNİ BİLMEYENLER UTANSIN

1|3
    0|1
  • Atatürk'e destek verir izinde yürürdüm. ötesi yok

1|5
    0|2
  • şuan sen ölüceksin Atatürk doğacak deseler seve seve ölürdüm onun için. o bir savaşcı onun hayranıyım.

2|3
    0|2
  • Mustafa Kemal Atatürk' e destek veriyorum ve izinde yürüyorum...!

1|3
    0|1
  • Tayyip ile Atatürk kıyası Atatürk'e Küfürdür.

2|1
    0|1
    • kıyas olsun diye koymadım. seven ve sevmeyenleri görmek istediğim için. her oy veren yorum da atarsa herkesin rengi belli olur.

• Ne Atatürk, Ne Recep Tayyip Erdoğan, Ne Fatih Sultan Mehmet, Nede başka bir lider sizler için bir şeyler yapanlar. Sizler için ölenleri sizlerin başka isimlerde doğmasına izin vermeyenler Toprağın altındaki atalarımız. Arkadaş ben hak yiyemem ölen insanlardan başka kahraman göremiyorum...

0|2
    3|2
    • Atatürkü sevenler zaten atalarını sevenlerdir. atalarımız kimi liderleri olarak gördüler kimin emriyle düşmanın üzerine yürüdüler. tayyipi destekleyenler dediğin gibi atalarımıza layık olmayanlardır.

• Ben kimseyi desteklemiyorum. Hiç bir lideri de tanımıyorum. İnsanlığın doğası gereği insanlar büyük tehlikelere karşı birleşir. Bizim atalarımızda bunu yapmış bu ne Atatürk' ün başarısı nede başka bir liderin benim için tek kahraman onlar.. Ölen atalarımız. Zaden liderlerin gölgesinde kaldığımız için bir türlü toplum olarak ilerleyemiyoruz. Bırakın liderleri büyük görmeyi insanca yaşamaya bakalım.

• A dedim

0|1
    0|0
  • Provakatif paylaşım

0|1
    3|3
  • hoca böyle varsayımlarla biryere varamayız her öğün atayı pişirip koyarsan insanların önüne insanlar sıkılır. artık yeni bir dünya var kemalistlerin buna adapte olması lazım yoksa toplumdan kopup gidecekler

1|2
    1|2
  • böyle bir soru bence yapabilecegin en buyuk terbiyesizliktir.hem ataturk fikirlerine karsı hemde insanların ataturkten nefret etmesine sebeb bir sorudur.

resmen kınadım seni.

1|1
    0|1
    • sorunun neresinde terbiyesizlik buldun. kıyaslama yaptın diyorsan herkese söyledim keşke güncelleme yapsaydım o adamla Atatürk'ü kıyaslamam sadece herkesin rengini merak ettim

• Atatürke destek verir izinde yürürdüm değil yürüyorum olucaktı o

0|0
    0|2
  • izinde yürürdüm.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
Yükleniyor...