Sevgilisi olan yaşını başını almış adamın derdi ne?

bir tanıdığım var.sevgilisi olduğunu ortak tanıdıklarımızın hepsi biliyor.ama kız arkadaşını henüz görmek nasip olmadı.adam hayatında biri olmasına rağmen bunu bildiğimi biliyor olmasına rağmen beni fazla sahipleniyor.yediğime içtiğime gittiğim yerlere karışıyor yasaklamıyor ama mutlaka yorum yapıyor ve öğrenmek istiyor kimleyim nerdeyim.yakın çevremiz onun için özel olduğumu bana farklı davrandığını söylüyor.sıradan bir merak olma ihtimali var mı?yoksa bir şeyler mi hissediyor.beni çok iyi tanıyor.hayatında biri varken asla yaklaşmasına izin vermeyeceğimi de biliyor.ne yapmaya çalışıyor?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide biri yoktur. Çapkın değilse, çift sevgili ile uğraşılamayacağını öğrenmiştir.

0|0
    0|0
    • kesinlikle var biri ama ne kadar ciddi bir ilişki bilemem 13 yaş fark var aralarında.o durumu iyi biri kız ise öğrenci.

Erkekler Ne Diyor 5

• bu kadar ilgi fazla açıkcası. Seni fazla sahipleniyor. Bişeyler olabilir adam da..

0|0
    0|0
  • Böyle adamın sana bu kadar sahiplenmesi çok saçma, bildiğin kendi yaptığını görmezlikten geliyor ve sanki senin üstünde de düşünceleri var gibi, Uzak durmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşını görmek nasip olmadıysa öyle biri olmadığı içindir.. ortamda saplama gibi kalmamak için var demiştir ama aslında yoktur ve senden etkileniyordur..

0|0
    0|0
  • sende gozü oldugu apaçik ortada...

0|0
    0|0
  • işte senin böyle aklını çelip seni kandıramya çalışıyor kafanı toplamazsan başaracakta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sanane hemşerim? demeyi denedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • yedeğin zararı olmaz diyordur yoksa kimse aranmaz böyle

0|0
    0|0
  • Sana asılıyor bişey yapma uzak dur sevgilisi varsa.

0|0
    0|0
  • diğeriyle arayı bozarsak bu hazırda dursun diye düşünüyodur :////

0|0
    0|0
Yükleniyor...