✋✋Herkese hayırlı ve mutlu geceler🌒😊Spor yapıyor musunuz? ?👟😯😊?

Ve su spora nasıl baslayabilirim? ? Önerilerinizi alayım. . mesela evde video eşliğinde yapsam? ? faydası olurmu? Illaki spor salonuna mi yazilmaliyim? ?😊 birde karın sikilastirmak için hangi hareketler yapmalı ve gıda olarak neleri tuketmeliyim? ?

Simdiden herkese teşekkürler. .

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• günlük 25 elmas 100 barfiks 100 mekik 100 tanede kollar çok açık şınav

1|0
    0|0
    • 2ay

ilk önce dambılla kollarını güçlendir 7x10 set yap 1 2 ay böyle yap sonra mideye çalış yarım mekik çek eller gögüste olcak 10x10 set sonra kendini hazırhissettiğinde şınav çek 7x10 falan sonra şınava alıştıkca kollarını aç yerde şınavda dar ile kolların omuz izasına sonra biraz daha genişlet geni, şlet genişlet taaa ki kollarını dirseklerine açana akdar zaten şınavda sırt falanda çıkıyor dene

• 2ay

100 yap düz olsun ben 1 saatte 100 yapıyorum ama sen bilirsin :)

• 2ay

Nasıl yani 75i kaldı da 100 nasıl yaparım ağır gelir bana..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• evde spor yapabilirsin sporun yerı mekanı olmaz fakat yeterı kadar alet agırlıkların olmalı.. spor salonu bu şartları ve motivasyonunu daha cok arttırdıgından senın ıcın daha ıyı olacaktır.. karın bölgesını sıkılşatırmak derken yaglarından kurtulmak ıstyorsan eger bolgesel yag yakımı yoktur.. ama hedefınde karın kaslarımı guclendırmek ıstıyorum yag problemım yok dıyorsan.. crunch ve plank yapmanı tavsıye ederim.. hareketlerı dogru yapm mutlaka beline dıkkat et.

2|0
    0|0
    • 2ay

Evet göbeğim hafif toparlanmasi gerekiyor. . ve bunun içinde mekik çekmeye ihtiyacım var sanırım

• 2ay

mekik çekerek göbegı eritemezsin bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

• 2ay

Evet evet gayet iyi anladım. . pztsi bir spor salonuyla görüşmek farz oldu. . teşekkür ederim

• yok hayır 120 kiloyum

1|0
    0|0
  • sabah erkenn kaalkarakk düzenli besinler alarakk sağlıklı yiyerekk sağlıklı uyuyarakk başlayan bilirsin bence ilk önce evde başlayan bilirsinn bir kacc mekikk felann

1|0
    0|0
  • Sabah sporu olarak çayımı karıştırıyorum

1|0
    0|0
  • ekmeğimi yiyorum bu işten

1|0
    0|0
  • Protein ve lifli gıdalar tüket yeşil çay su kahve tuket , evde cardio ve ağırlık çalış spor salonundaki disiplini evde iygulaysnilrsrn süper

1|0
    0|0
  • tabii ki de yapıyorum

1|0
    0|0
  • Yarım mekik ve şınav çekmen yeterli.

1|0
    0|0
  • Hepsinin cevabı videolarda mevcut evde belirli hareketlerle sporunuzu yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • sabah koşusuna gıtmeye heveslendim şu sıralar

1|0
    0|0
  • Yapiom iyi geces

1|0
    0|0
  • Arada yapiyorum

1|0
    0|0
  • Karin bolgesi icin bilinenin aksine mekik değil kardiyo calismak gerekir. Ozellikle yürüyüş kosu ve uzay bisikleti en etkili yontemdir.

1|0
    0|0
  • Yapıyorum, yapmadığımda huzursuz oluyorum herkese öneriyorum 😃

1|0
    0|0
  • açıkcası birazcık eğitim alman gerekli, diyet listesi kişiye özel olmalı... değişiklik olur :)

1|0
    0|0
  • Yapmam

1|0
    0|0
  • yapıyorum

1|0
    0|0
  • Boks.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Boks'la uğraşıyorum

1|0
    0|0
  • Yapıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır maleseft çok istiyom ama yapamıyom çabuk osanıyom

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmiyorum

1|0
    0|0
  • yapmıyorm

1|0
    0|0
Yükleniyor...