Türkiyemiz neden hep geride

Arkadaşlar neden gerideyiz sinemalar da, futbol da, konserler de, ülke gelişimin de neden hep gerideyiz sizce neden kaynaklanıyor ülkemizin gelişememesi ?

Güncellemeler:
Peki ülkeler neden büyümemizi istemiyor ?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• 1- bizim insanımız tembel sadece istemeyi ,saklanmayı başarılı olmayanı da sanki kendisi çok başarılıymış gibi azarlamayı bilir.

2 - diğer ülkeler bizim gelişmemizi istemez çünkü tüm tarih boyunca Türklerden korkmuşlar ve nefret etmişlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yönetimde iş yok ki .

ayriyetten din 2. planda olmalı yoksa mümkünatı yok gelişemeyiz

o değil bizim millet dinini bile bilmiyor ama sorsan dindarım der .

0|0
    0|0
  • Yer altı kaynaklarımızdan yararlanamıyoruz. Terör, siyaset içerisinde kendi kendine bir sorun zaten daha koca adam olmamıza çoooook var.

0|0
    0|0
  • Gelişmemizi istemeyenler olduğu için.

0|0
    0|0
  • Dış ülkeler başta olmak üzere kimse gelişmemizi istemiyor.

0|0
    0|0
    • Güncelleme ; Neden istesinler ki ? Önde olmak istiyorlar tabii ki. Onlardan büyük güç isterler mi hiç ? Tekrar Osmanlı gibi bir imparatorluk gelir diye korkuyorlar.

• Evet haklısınız çok güçlü bir milletiz gerçekten.

• Yaptıklarımızdan ve yapabileceklerimizden korkuyorlar...

Erkekler Ne Diyor 10

• Batının gereksiz eğitim sisteminin ülkemiz üzerinde hakim olması.Bakın ders kitaplarına bir sürü filozof,hepsi yabancı.Platon şunu demiş,marx bunu demiş,kime ne yararı var bunun ?Birde ezberliyoruz,ne işimize yarıyor.Bu eğitim sistemiyle de hiçbir zaman önde olamayacağız.KURTULUŞ KÜLTÜRÜMÜZÜ,EĞİTİM SİSTEMİMİZİ BATININ HASTALIKLI ETKİSİNDEN KURTARMAKTIR

0|0
    0|0
  • Hakkında makaleler, kitaplar yazılan bir soruyu sormuşsun. Her şey de yavaş yavaş ilerliyoruz ama.

0|0
    0|0
  • türk milleti savaşcı millet olduğu için huzura gelemiyor , çalışamıyor. öyle değil mi tarihe bakın görün

0|0
    0|0
  • islam ülkeyi geri bırakıyor.

0|1
    0|0
  • Birlik beraberlik olmadığı için eğitim sisteminin yanış olduğu için her kez kendi çıkarlarına baktığı hoş görü olmadığı için.

0|0
    0|0
  • 10 yıldır yatırla uğraşan yatıra para harcayan bir topluma sahip olmamızdan olabilir mi ? Küçük kızlarımızın başını nasıl kapatırız derdine düşmekten devlet gelişmiyor .

0|0
    0|0
  • Gelişmemizi istemeynler var ama biz kör bir milletiz malesef Tayyip önünde adam öldürse yok o öldürmemişti dersiniz

0|0
    0|0
  • Sanırım bu ruhtan kaynaklanıyo... Ruhumuz yok kayboldu...

0|0
    0|0
  • bencil davrandığımız için paraya çok değer verdiğimiz için hep böyle kalacağız

0|0
    0|0
  • Tek neden İslamiyet / Müslüman toplumlar geri kalmaya mahkumdur..

0|0
    0|2
Yükleniyor...