Ulkemız ıcın bunu yapalım mı?

Bu gece ıcınde bulundugumuz karısıklıkların sona ermesı ulkemızın selametı ıcın ınsallah saat 2 3 arası teheccude kalkıp dua edelım. Hanı tencere tabakla bıseyler yoluna gırmıyo kardeslerım.

Güncellemeler:
Zıhnıteye dusuncelere bak ya sızın gıbılere de ınsan dıyolar harbı yazık ya nerede yasıyolar sankı avrupa mı ulan burası dua edın dedım dıye kufur etmedıklerı kaldı yazık ulan harbı yazık
Neyse yorum yapmıyorum ama ben bu sınırımı bozanlarla ozel olarak ılgılenıcem merak etmesınler :)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hükümet defolup gitmeden durmayacaz kusura bakma daha da büyüyeceğiz.

1|1
    1|1
    • Kıyamam ya. Hukumetın bı tarafında bıle degılsınız bılıyo musun? :D

• kötü konuştuk sonra muhabbetin güzeldi. Ülke için hayırlısı ne ise o olsun. Ben isterim ki eylem olsun en doğal hak. Ama kimse hır çıkarmasın yakmasınlar yıkmasınlar. Polislerde adam gibi mudahele yapsın ama işte beceremiyoruz hiç bişeyi. İyi geceler.

• chp de iyi değilde.işte iyi parti yok memlekette.kötünün iyisi.iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu ulke Allahtan uzaklaştıkca sonumuz götüye gider.Çarşamba kandil ülkemiz içinde bol bol dua edelim.

3|1
    0|0
    • götüye yazmışım pardon kötüye :D

• Takdir ettim. Zaten tencere, tabak çanak tıngırdatmalar eski Cahiliye adetlerindendir.

2|0
    1|1
  • helal olsun...

1|0
    0|0
  • Helal sna kız tebrik ediyorum seni fakat bu tür şeylerin rahatsız edeceği insan sayısı burda çok.

2|0
    1|1
  • Ne kadarda güzel düşünmüsşünüz... :'((

2|0
    1|0
  • he he sen devam et durma 4-5 saat.

1|0
    2|2
  • kalk yap işe yararsa bizde yaparız

1|0
    1|0
  • yav he he dua edince düzelecek her şey

1|0
    2|1
    • kız haklı

• ya soran arkadaşım herkes evinde oturup dua etseydi bu cumhuriyet olmazdı. üzerine düşeni yap sonra dua et. bunu da ben mi öğreteyim. tevekkül denir buna.

• hayırlısı be gülüm

0|0
    0|1
  • Ak Parti şu olaydan sonra inadına bir daha seçilir. Oy vermeyeceğim diyen bir çok insan tekrar Akp'li oldu.

0|0
    0|0
  • ne bu güncelleme napacan muamele mi çekecen

1|0
    1|0
  • Akp'ye oy verenlerin çoğunluğu internet kullanmayanlar hele ztn bu site marjinal grup dedilen grubun çoğunluk olduğu yer. O yüzden sözlerin tepki çeker. Her zaman yok haber sitelerinde falan Akp'liler eksi fazla yer ama sandıkta gerçek görülür.

Apo posteri açtılar destek verenlerin hain olduğunu varsayarsak kötü yapıyorlar.

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi o kadar jobu yiyip, biber gazına boğulanların yanına kar kalsın.

0|0
    0|0
  • Tencere kapakla twitterla facebookla ayaklanmayla olacak işler değil zaten.. halkın destek vermediği devrim, tencere tava gürültüsüdür.halk derken, gerçek halkı kast ediyorum, twitter devrimbazlarını değil.

1|0
    0|0
    • ulan gerizekalı çık bak bakalım bir meydanlara halkmıymışş değilmiymiş sokaktakiler.daha ne oldugundan haberin yok twitter millettin olan bitenden haber olmak için kullandıgı bir kanal sadece.akp medyayı korrkuttupu için

• Aynen seviyesiz,sanki ülkeyi bu kurtaracak dangalak.

• Ay ona asagi alinmak ne demekmis gosterirdimde xper puanimdan degerli olmadigi icin bos ver ne b*k yerse yesin kereste kafa :D

• harikasın biliyomusun. bu soruya bile dalga gecen dinsizlerin inadına sonuna kadar varım diyorum.. biliyorum ki rabbim bu dualarımı geri çevirmez.

1|0
    2|0
  • semin bacısı

1|0
    2|1
Yükleniyor...