Fatih Terim ve Arda Turan arasında geçen soğuk savaş ta sizce kim haklı?

Fatih Terim ve Arda Turan arasında geçen soğuk savaş ta sizce kim haklı? Ben bir Galatasaraylı olarak Arda yı haklı buluyorum ayrıca fatih terim in kızı sürekli arda ya gönderme yaparsa arda nın kardeşi de aynı şekilde gönderme yapar diye düşünüyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım konuya tam hakim değilim ama yinede Arda👊

0|1
    0|0
    • Evet artık Fatih Terim in egosunun büyüdüğünü düşünüyorum bende

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Teknik direktör toprak gibi olmalı örtmeli bu olayda kim haklı kim haksız o kadar detayı bilmemiz mümkün değil ama formda olan bir Arda milli takımda bugün oynamayacakta ne zaman oynayacak, Terim kendi egosunu kenara bırakıp milli takımın çıkarını üste tutarak Ardayı milli takıma çağırmalı ve oynatmalı

0|1
    0|0
  • fatih terim işi abarttı ömer toprak volkan Demirel selçuk inan burak yılmaz gokhan gonul csner erkin arda turan bunlar ülkenin üst düzey oyunculari kendi egosu yüzünden almıyor milli takıma kesinlikle haksiz

0|0
    0|0
    • Caner ve Gökhan o dönem oynamıyordu selçuk benim takımım Galatasaray da bile ilk 11 olmamalı son dönemde de volkan babacan bir tık öne geçti sanki volkan Demirel e göre
      Ömer ve Arda konusunda sana katılıyorum

• Mesele penaltı felan değil formu düşük selçuk her sezon 35-40 maç oynayacak değil bu sezonda
      25-30 maç oynasın

• olabilir ama ülkenin baskısı üstüne Galatasaray'da eleştirilmek bunlar insanı etkiliyor tolga daha iyi şu An de Jong iyileşirse ikisi oynayabilir tolgayla

Yükleniyor...