Tepki gösterme bu şekilde mi olmalıydı?

İş makinaları yandı esnaflar zarar gördü.Taksim ve çevresi mahvolmuş bir halde.Devrim veya ihtilal anlayışı böyle mi olmalı?Peki orada görev yapan basın mensuplarının suçu neydi arabalarını taşladınız?Herneyse neticeye bakıyoruz netice sıfır.Siyaseti bir kenara bırakın ülke olarak hala aynı hataları tekrarlıyoruz ya kendimizi aşamadık.bunu bir parti sempatizanı olarak söylemiyorum.objektif bir vatandaş olarak gözlemlerimi aktarıyorum.Ne siyasetciler siyasetci ne de insanlarımız bilinçli.eksiler umrumda değil ama vicdan sahibi bir vatandaş olarak sessiz kalamadım.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nereye kadar devam edecek bu yani sonucunda ne olması bekleniyor* Akp düşsün mü düşsün yerine de Mhp gelsin ya da Chp. Halk daha mutlu olacaksa. Üniversitelerde yine baş örütsü yasak olsun. Daha bir çok şey...

Burda herkes suçlu. Olay artık gezi parkından çıkıp başka rol aldı. Polisin elindeki yetkileri kısıtlamak bu işin çözümü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok kolay gaza gelen bir millet olduğumuz için normal. kolay gaza geliriz herşeyi abartıp taşkınlık yapmayı severiz. maç için bile birbirini yiyen bir millet olduğumuzu düşünürsen ne kadar kolay galyana geldiğimizi anlayabilirsin. Hadi onu geçtim birsürü yalan haber o kadar hızlı yayılıyor ki insanlar zihin süzgecini kapatıyor ( zaten yok bizde hep bizim taraf haklıdır karşı taraf en doğruyu söylese de haksızdır) bide araya provakatörler girip yönlendirince al sana kargaşa.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım bir kaç gecedir eylemlere katılıyorum. eskişehirde yaşıyorum. dün geceden bahsedeyim. tahminler 7000 kişinin üzerinde olduğu eskişehirdeki eylemde... eylem ve sloganlar gayet sakindi ne polis nede başka mercii dur dedi. taki akp binasına varana kadar. 3 - 5 piç kurusu özür diliyorum bu herifler provokatörler. milleti gaza getirmek için herşeyi yaptı. kimse polislere taş sopa atmadı onlar atınca ortalık birbirine girdi... yani bu halk olarak genelleme yapmak yanlış... bu provokatör denen puşt herifler ortalığı karıştırıyorlar... evet halk ayaklandı Türkiye uyandı. umarım iç savaşa gitmez. dün önemli bir makamdan biriyle yemek yedim karşılıklı... yukardakilerin kesin bakışı iç savaş. umarım bu olmaz. çünkü fırsat bilip başa geçip Türkiyeyi ele geçirmek isteyen dahada tehlikeli hatta akp den bile tehlikeli güçler var. umarım bu isyan iyi bir yere giderde herkes aklını başına alır. özellikle hükümet.

1|0
    0|0
  • bu olay hiç bir siyasi ideolojinin sonucunda çıkmadı yetti insanlara başbakanın kabalığı kafasına göre her istediğimi yaparım siz kimsiniz tavrı onun için sadece yandaşları var hala çıkmış ben ne istersem yaparım diyor ben beşiktaştaydım insanlar pencerelerinden çıkıyor tencereleriyle biri bağırıyor susyan acıkan uykusu gelen tuvaleti olan varsa gelebilir diye araya provokatörler çıkıyor ama emin ol onlara müdahale edlliyor...

0|0
    1|0
  • Ağacı korumak için çıkanlar şuan evde amacına ulaştı yaptığı protestoyla peki şuandışarıda olanlar kim?Dükkanlara bankamatiklere asfalta otobüslere ağaca saldıranlar kim?Ülkede ne akdar huzur istemeyen avrsa dışarıda.Ne kadar bölüü varsa dışarıda.Uyanın artık uyanın İdeoloji değişti nefret kin aldı başını gidiyor insan olduğunuzu unutmayın

0|0
    0|0
  • olaylarıın başlama şeklini sanırım hatırlatmam gerekiyor. bir grup çevreci gezi parkında çadır kurmuşlardı parkın yıkılmasını istemiyorlardı. sabaha karşı onlar parkta uyurken imamın ordusu geldi küfürle tekmeyle ve gaz bombalarıyla eylemcileri dağıttı. zannetti ki ordaki 50 kişiyi tekmeleyince bu hesap kapanacak. ama bu sefer öyle olmadı değil mi. tayyip ilk defa koltuğunda rahat oturamıyor şu an. bu defalık bana bunun verdiği zevk de yeter :)

1|0
    3|0
    • yalan bu haber.. gece olayların başladığı saatte taksici olan abim taksimde sıkışmış saatlerce .. Saldırıyı eylemciler başlatmış

• bir yalanları kendilerini tatmin etmek bir kaç masumun daha beynini yıkamak için uyduruyorlar yalan haberden geçilmiyor ortalık elinize ne geçiyor bir kaç günlük zevk..

hırsınız gözünüzü köreltmiş.

• marjinal olmaya gelmişsin ama ilk sınavında olamayacağını anlamış olduk :) newin sallama millet uyurken gazbombasıyla dağıttılar, eylemciler neyle saldırmışş allahaşkına, adamlar tomalarla ve full zırhlı kıyafetleriyle dalıyolar, ben bile bu badici halimle o şekilde korunan bir adama karşı bişey yapamam. eylemciler saldırmışmış objektif düşünün biraz. tayyibin açıklamaları geriyo ortamı. dün yine abuk sabuk konuşmuş, bu memleketin sahibi zannediyo kendini

• O mal sahibi dükkan sahiplerinin suçu neydi polisi çekiyorlar ordan bir kötü niyetli bir binayı havaya uçursa ALLAH KORUSUN kim vercek hesabını herkezi aklı selim olmaya sağ duyuya davet ediyorum kandan beslenenlere alet olmayın

0|0
    0|0
  • ülke satıldı yansın iki makina 3 beş dükkan.

0|0
    1|0
  • Normale döner herşey bir haftaya kalmaz

0|0
    0|0
  • Apo'nun posterini açmışlar görün kimler destek veriyor eyleme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bunları dile getirince direk akplisin diyorlar.insanların beyni uçmuş ya akplisin ya değilsin onlara göre.insancıl düşünce yok olmuş ..

3|0
    0|0
  • kin ve nefret sarmış insanları her ne kadar objektif konuşsanda hemen akpli diyorlar bu gün tvlerde izledim o kadar araç yakılmış bir sürü yere zarar verilmiş türkiye cumhuriyeti vatandaşı kendi esnafına kendi yoluna kendi apartmanına neden zarar verir. anlam veremıyorum çok can yanıcak belliki belkide daha kötü olucak kıyamet tellalı olmak istemiyorum ama böyle giderse o tvde izlediğimiz suriyeli çocukların kadınların sefaletini bu kez türkiyede izleyeceğiz türkiye araplara benzemez biraz daha yükselirse karşıt görüşlülerde çıkıcak meydanlara yazık.

1|0
    0|0
    • Bir şey olmaz canını sıkma.Düzelir.Polis geriye çekildi olaylar yatışsın diye şimdi.Provoke edenleri mobeseden tespit ederler tahminim.Provoke edenler zaten çevreyle alakası yok.Olaylar tatlıya bağlanır lazı,kürdü,alevisi,göçmeni türkü,hepimiz birimiz birimiz hepimiz için.Herşey düzelcek.Normale dönücek hayat 1 aya kalmaz herkes unutur.Hatta iki hafta bile sürmez.Polisimiz,Halkımız beraber çay içeceğiz bu ülke hepimizin

• dün starbucks cafe konusunda yazdığımda çok yüklendiler bana . ama hala ahklı olduğumu düşünüyorum . starbucks kepenk indirdi diye eleştirildi. tabiki kapatacak . neden zarar görsün ki göz göre göre . dün diyolardı ki halk hiçbir yere zarar vermedi diye. kalabalık çekilince herşey ortaya çıktı . heryer kırık dökük. herkes zarar gördü . neticeye bakıyorum ele geçen bişey yok . yine birbirimize zarar verdik . dünden beri anlatamıyorum . umarım bir an önce düşünmeye başlar insanlar

0|0
    0|0
  • Yanlış işin yanlış sonu

1|0
    0|1
  • doğruları söyleyince akp'li yaftasını yapıştırıyorlar akp'li olmadığına ikna edebilmek için polise sövmen gerekiyor beyninizi küçük odacıklara hapsetmişsiniz yazık!

0|0
    0|0
  • Yarın ış başı olacak son cırpınışlar:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...