Türbanlı bir kız futbol oynaması doğru mudur?

Ben 3 senedir futbol oynuyorum. Ama insanlar tarafından garip karşılanıyor. Sizin için de öyle mi acaba?

Güncellemeler:
2ay Erkeklerle oynamıyorum tabikide okulun Kız Futsal Takımında yanlış anlaşılma olmasın

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İran Irak gibi ülkelerin futsal takımlarındaki bayanlar da baş örtüleriyle oynuyor. FIFA artık buna izin veriyor, dolayısıyla sen niye oynayamayasın? kim karışabilir ki?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları umursama bundan keyif alıyorsan oyna tabi, herkes istediğini yapmakta özgür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aman boşver oyna ne olacak.

1|0
    0|0
  • keyfine bak, zamanla alışacaklar.. herkes müslümanlığı sadece kendi düşündüğü gibi sanıyor.

1|0
    0|0
  • Spor iyidir

1|0
    0|0
  • yanlış bişeyi yok. türbanlıda insan

1|0
    0|0
  • Türbanlılar herşey yasak :D

1|0
    0|0
  • Yobazlıkta çığır açar bu millet

1|0
    0|0
  • Normal olarak garip karsilanir o turban takiliyorsa bir cok seye dikkat etmen gerek yapamiyorsan bosuna kapatiyorsun daha cok gunaha giriyrsn. Bas kapatmayla hic bise degismez insanin ici onemli

1|0
    0|0
  • yahu saçma sapan şeyler soruyorsunuz bir düşün bakıyım uygun mu göğüsler sallanacak oran buran açılacak tövbe tövbee

0|0
    1|0
  • Güzel oynuyorsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • İsmin nedir?

0|0
    0|0
  • Garip tabiki

0|0
    0|0
  • Turban futbola engel değil

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• bol ve uzun esofman giyersen olur

1|0
    0|0
  • Türbanı çıkartıp öyle oyna yoksa türbana zarar veriyorsunuz. Zaten kapalılık gizlenmek için ama futbol oynuyorum diyorsun kusura bakma erkeklerle oynayacaksın temas edeceksin bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

0|0
    0|1
    • 2ay

Canım benim erkeklerle oynamıyorum ve de erkek taraftar bile almıyorlar maça ayrıca hocamızda bayan.

• 2ay

Biraz daha açıklayıcı olsan güzel olurdu

• 2ay

Neyse anlaşıcaz anlaşıcaz

• Tabi ki sence normal mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...