Saçmalayacak olanlar yorum yapmasın ciddi cevaplar verelım

arkadaslar bı cocuga hoslandıgımı bellı ettım davranıslarımla cocukta en basından berı bana bakıyodu ama gelmedı . hoslandıgımı bellı etmeme ragmen baska kıza yazdı gidip. ve bu cocugun bır arkadası cocuk ıcın doyumsuz bırı dedı nasıl yanı deyıncede bır kızla cıddı bır sey yasamaz dedi. bu soylenılen sey cocugun cinselliğine onem verdıgını gosterıyo mu sizce ve sizce bu cocuk neden bana bakıp bakıp baskasına gitti. ondan hoslandıgı ıcınmı yoksa benden faydalanamayacagını dusundugu ıcın mı? lutfen dogru duzgun yorumlar yapın

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuktan hoşlanıyorsan sen gidip konuşmalısın. Onun gelmesini beklemen hata.

0|1
    0|0
    • o zaman basit biri oldugumu dusunmez mı? ben erkek olsam kız gelse soylese bana ne kadar rahat bır kız falan derım ve ona bakısım degısır

• herkes snn gıbı dusunmuyo ama

• O zaman erkeklere sor, anket yap.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Yanlış algılanmasın ama senden güzel olduğunu düşünmüştür o kızın.

0|0
    0|0
  • Bu çocuk evet cinselliğe değer veriyor her erkek gibi, sadece yakışıklı onu sevebilecek kız sayısı fazla. Buda onun egosunu uzaya fırlatmış. Onun tek sorunu henüz çok aşık olmadı ve o aşka rağmen hiç reddedilmedi. Tek sorun bu.

0|0
    0|0
  • Aynı olay benim başıma geldi bir kızla bakışıyoduk tam kızla konuşacaktım kuzeni ni gördüm onla aram iyi oldu

0|0
    0|0
    • demekkı hoslanmamıssın kızdan. doğru mu?

• Aslında kararsızdım kız benden 4 yaş ufatı 15 yaşındaydı ondan çekindim ama kuzeniyle yaşıtız anladın mı hacı

• Evet kuzeniyle oldu yakın bir zamanda açılcam kıza

• solekı cocuk doyumsuz derken farklı kızlarla sureklı cınsel anlamada bırlıkte olmak ıstıyor..he sana baktı baktı senden ıs cıkmıyacagını anlıyınca kendısıne ıs atan baska kıza gıttıkı kesınlıkle o kzdan bısılr cıkcagını dusundugu ıcın :)

0|0
    0|0
  • cocukla nerden tanisiyosunuz? aranizda hic muhabbet oldu mu?

0|0
    0|0
    • olmadı ama cok fena bakısıyoduk. cocuk bır ıkı kere yaklasmaya calısto sankı ama yaklasamadı bende cesaretlendırmek ıcın facede ekledım ama konusmadı ve baska bır kızın fotografını begenmıs . bende cocugu sildim sinirlenip. sonra o kıza yazmıs. olay bundan ıbaret. sence amacı ne?

• daha once karsilasmadim. sen yapacagini yapmissin ama.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çapkın ve ciddi ilişkiler istemiyor yani sadece beğendiği için bakmıştır sana böyle olduğu için mutlu edemezdi zaten boşver.

0|0
    0|0
  • demekki seni istemiyormuş. altında başka şeyler arama. bu çocuğun kalbi yokmu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...