Sizce iki sevgili arasındaki yaş farkı problem olur mu?

ciddi bir niyetiyle bir kızla tanıştım. ama yaşı benden çok küçük. 22 yaşında, bense 38 :) arada dağlar kadar fark var gördüğünüz gibi. işin aslı benim yaşımın 35 civarında olduğunu sanıyor. aramızdaki bu kadar farka rağmen onu mutlu edebildiğimi, eğlendirebildiğimi düşünüyorum zaten kendisi de bunu belli ediyor. sen diğerlerinden farklısın diyor her fırsatta. o da evlenmeyi düşünen bir genç kız. size göre 35 i kabul eden 38 i duyunca şok olur mu, gerçekten seviyorsa problem çıkarmaz mı? ama ben de kendimi genç hissediyorum, ve en önemlisi kendime iyi baktım bugune kadar fizik olarakta 29-30 gösteriyorum en çok. yorumlarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
gönül bu, ha büyük ha küçük, bence iki gönül bir oldu mu, yaş farkının da bir önemi kalmıyor. aynı dili konuşmak önemli değil midir sizce?
şu anda herşey güllük gülistanlık gidiyor, hatta benim fotoğrafımı kendi face inin kapağı yapmış bile ben söylemeden. bunu düşünmesi bile bana verdği değerin bir göstergesi

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Cok fazla aranizdaki fark ama sizin ikinizin düsüncesi benim yazacagimdan daha önemlidir ! Bana karismak düsmez

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. kızın yaşı belki 22 ama yaşından çok daha olgun düşünüyor bence bu da önemli olmalı bir ilişkide. çocuksu hareketleri yok, mantıklı düşünceleri var..

• Mutlu olursunuz insallah

• teşekkür ederim, keşke iki hakkım olsaydı en iyi cevap için bir de seni seçerdim. yapıcı yorumlara her zaman saygı duymuşumdur. kırıcı yorumlar da olabiliyor..

• Söylediğin yalan senden ayrılması için bahanesi olacak ;) şimdi değilse bile ileride ayrılmak istediğinde bununla karşılaşacaksın ;)

0|0
    0|1
  • olmamam ihtimali % 2..ilerisi için tabi

0|1
    0|1
  • benim arkadaşlarım var. hatta akrabam bile var yaşlarından oldukça büyük erkeklerle evliler ve mutlu olduklarını söylüyorlar.bu kişinin görüşü ile alakali gibi bence kimi olgun erkeklerden hoşlanır kimisi tam tersi...

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim +1 moralimi yükselttiniz, kız arkadaşımda yaşından baya olgun düşünen biri aslında. belkide o yüzden iyi anlaşıyoruz

• 22-38 fazla.

0|0
    0|1
    • bunu zaman gösterecek, ilerde ne olacağı hiç belli olmaz. ben de hiç bir yaşlılık belirtisi yok Allah nazardan saklasın. saçlarımda ne bir dökülme, ne bir beyazlama, yüzümde ne bir kırışıklık, hiçbiri yok. resimlerime bakın, anlarsınız

• mutluysanız sorun yok

0|1
    0|0
  • aranızdaki yaş farkı fazla. ama bana göre tabii. siz sorun yapmadıktan sonra kim ne karışır?

0|1
    0|0
  • yaş farkı boş işler mutlu olun yeter :)

0|1
    0|0
  • Bence hiç sorun olmaz bir arkadaşım kocasından 15 yaş küçük çokta iyi anlaşıyorlar.

0|1
    0|0
  • şok olacagını felen sanmam 3 yaşı sorun etmez ama çok yaş var aranızda yaa:/

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. kızın yaşı belki 22 ama yaşından çok daha olgun düşünüyor bence bu da önemli olmalı bir ilişkide. çocuksu hareketleri yok, mantıklı düşünceleri var..

• höst diyesim geldi

0|0
    1|1
  • ulan yalan söylemişsin defol :D

0|0
    0|2
  • hiç güven veren bir tipe benzemiyorsun, yazık bence dişine göre tiplerle takıl

0|0
    1|1
    • ben hiç olamzsa profilimi gizlemiyorum başkaları gibi. ne olduğum apaçık ortada

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskilerde böyle değil miydi, kendinden kaç yaş küçük bayanlarla evlenirlerdi çünkü evlenildiği evin genel yükünü, çocuğun kahrını, kocanın kahrını bayanlar çekerdi ve çabuk çökerlerdi. Şimdilerde ise işler çok değişti herkes kendi yaşıtını bulmaya çalışıyor bencede en doğrusu budur ama en çok taktir ettiğim olay şu; eğer sen gerçekten yaşının gerektiği olgunluğu ya da fazlasının kendinde olduğunu düşünüyorsan, 22 yaşındaki bir bayanın olgunluğunu, olaylar karşısındaki yaklaşımlarını kaldırırım diyorsan ve kafalar uyuşuyorsa nüfus yaşının bir önemi kalmıyor.

0|1
    0|0
  • ya kardesım bende yası benden buyuk bı kadından hoslanıyorm ..acaba o benım hakkımda ne dusunuyordur ..bana bakıor bende ona bakıyorum sureklı ama cesaret edıpbı konusamadım..

0|1
    0|0
    • gönül bu, ha büyük ha küçük, bence iki gönül bir oldu mu, yaş farkının da bir önemi kalmıyor. aynı dili konuşmak önemli değil midir sizce?

• ole kardes..ama ıste terslenmekj veya red cevabı almak ınsana gerı adım attırıyor ıste napalım sımdılık bole devam edıyoruz :)

• anlıyorum, hayırlısı

• Söyle şok olacak bir durum yok. 35'i kabul eden 38 mi etmeyecek. Birbirinize karşı dürüst olduktan sonra olacağı varsa olur zaten...

0|1
    0|0
  • valla ne der bilmiyorum ama bian önce söyle yoksa bağlandıkça daha çok problem olur bu durum..

0|0
    0|0
  • yok yok problem olmaz

0|1
    0|0
  • eğer 38 olduğun halde 35 im dediysen yalandan dolayı pek şansın yok.. he demediysen sorun olmaz :) bolşanslar :)

0|0
    0|0
    • yok yaşımı sormadı bile, sorsa belki kem küm ederdim :) şu anda iyi gidiyor ama

• Mesele sadece dilse dil kursları bunlar için var, bence en son düşünülecek şey dil. :)

0|0
    0|0
  • dostum sen bu sorunun cevabını burada bulamazsın,forum sitelerinde veya daha olgun yaştaki insanların bulunduğu yerde ara.burada sorun olmaz diyen kızların çoğu 20-30 yaş aralığında,içlerinde 45-50 yaşında erkekle beraber olan var mısor bakalım,

1|0
    0|0
    • ben kız arkadaşımla çokta iyi anlaşıyorum yaşa başa bakmıyor bu iş, idare etmesini bileceksin. bazen çocuksu davranacaksın bazen olgun davranacaksın nasıl davranacağını da sen bileceksin. benim her konuda tecrübem vardır, millet ne düşünüyor diye merak ettim sadece, yoksa bana akıl verecek kimse olduğunu sanmıyorum, aklım yerinde zaten :)

• boynuzlar demedim ben,aç aç dolaşır

• aç dolaştırmam ben merak etme :)

• işine gelmeyen yorumlara eksiyi basmışsın.ben 40 ın üzerindeyim eşimde öyle,haftada bir kez hemhal oluyoruz,olabiliyoruz yani 15 yıl sonra sen 53 yaşında olacaksın eşin en hızlı çağında ,nasıl yetişmeyi düşünüyorsun merak ettim

0|0
    0|0
    • ben bu yaşta 120 metrelik sahada 90 dakka koşabiliyorum, 10 sene sonra belki koşamam ama fiziğimden de bişey kaybetmem

• o halde evlen ve 10 sene sonra bana yaz

Yükleniyor...