Derbi zamanına kadar hepimiz tek yürek!

link

Kardeş olduk bir olduk her yer Taksim her yer direniş!

Son düşünceleriniz neler?

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

• Top için kanlı bıçaklı kavga edenleri barıştırdın sayın tayyip Teşekkür Ederiz ama senin için kötü olan bir haber var bu taraftarlar sana karşı toplandı :)

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• tek renk direnmeye devam

3|1
    0|1
  • Ortada bir Haksızlık ya da bir yanlış varsa bunun rengi olmaz Şimdi Başbakan korksun.

3|0
    0|1
  • sarı,lacivert,kırmızı,siyah değil hepimiz tek rengiz

3|0
    0|0
  • Bunları stadlarda da görmek istiyoruz gerçekten, Fenerbahçe-Galatasaray maçları başta olmak üzere tüm maçlarda birbirini ve karşı takımı alkışlayan taraftarlar görmek temennimiz.

1|1
    0|0
  • yüz yıllardır olması gereken kardeslıgı omuz omuza mucadelı bır gecede gerceklestırdık ıkı gundur taksım besıktas ve ısyerım arası mekık dokuyorum dırenısın her safında yer aldım ordakı tumkardeslerımle muhtesembır bırlıktelık muhtesembır dayanısma cocuguyla yaslısıyla gencıyle evının onune cıkmıs pet sıselere su doldurum abıler ablalarım alın su alın dıyen kucuk kardeslerımızı gordukce balkonlarından direnişcı kardeslerıme ekmek arası atan teyzelerımı ablalarımı gordukce işte ozaman hepten anladımkı hepımız demekkı cok dogru bısey yapıyorum dedıgımız gıbı heryer taksım heryer direniş

1|0
    0|0
  • Is makinalarini alip ortaligi yakip yikmakla kardeslik olmaz..

su siddeti durdurun artik..denizlide protesto oluyor ne jop var ne goz yasartici bomba, taksimde oluyor hepsi var neden? cunku biri adam gibi protestosunu ediyor oteki polisi kiskirtiyor polis de onlari kiskirtiyor karsilikli hatalar..

insan gibi protesto etmeyi beceremiyorsunuz..TEK SORUMLU TEK SUCLU POLIS DEGIL..TEK TARAFLI SUCLU OLMAZ..

1|0
    0|0
  • bu derbi deki kin öfkeyi anlamıyorum.sanki celtic g.rangers rekabetinde ki gibi din kavgası var gibi.tebrik etmeyi ne zaman öğreneceğiz?

3|1
    0|0
  • birlik beraberlik güzel şeyler ama bunu keşke polise karşı yapmasaydık bunu derbilerden sonra gençlerimizi öldürdüğümüz zaman yapsaydık derbi maçlarını yan yana izleyebilsydik derbiye kadar kardeş olacaksam ondan sonrada kardeş olmak isterim polisle çatışırken değil sadece herzaman isterim

2|1
    0|2
  • Özünde insanın insanlık yatıyor yakıp yıkmadan kardeşlik

işte taraftar işte vatandaş işte kardeşliğin portresi

dil uzatıp eksileyen olacak ya hani

zoruna gidenlerin... neyse...

Kardeşliğin renkleri birleşti...

2|0
    0|1
  • nezaman ortalık karışsa kardeş olmak gibi bir vurgu yapıyorsunuz... kardeşlik birşeyleri kaybettikten sonra gelecekse ben yokum...

0|1
    1|0
  • araya holiganlar girmediği sürece taraftarlar zaten kardeş.

3|1
    0|1
  • mereak etme şike kararı açıklansın görürüm ben kardeşliği

1|1
    0|1
  • Direnmeye devam

Heryer taksim her direniş buda bugünden antalya direnişinden bir kare

link

2|0
    0|0
  • taraftar gruplarının birleşmesi süper oldu inşallah hep devam ederrr

1|0
    0|0
  • Aslında Gs-Fb derbileri erkenden 6.7.8. haftalar oynansa olay falan cıkmaz.Son 2-3 hafta kala oynanıyor ve tansiyon cok yüksek oluyor.

Netice olarak hepimiz Türk'üz.Mac sahada oynanır biter.Saha dısında renk ayrımı olmaz.

1|0
    0|0
  • Ebedi dost olsak ne iyi olur...

2|0
    0|0
  • Amaç ne ağaç,ne de doğa amaç anarşizm yapmak.KAHROLSUN KOMUNİZM KAHROLSUN MARKSİZM

1|1
    3|1
  • Bu olayı sporla karıştırmamak gerek normal zamandada futbol sevgisini gösterebilsek keşke

1|1
    0|0
  • Direniş direniş dediniz amq amcamın dükkanını yerle bir oldu kaç para masraf çıktı

0|0
    1|0
  • Derbi zamanı da bazıları ava çıkıyor ama ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Görende sanki Ülkeler arası savaş var... :'((

1|1
    2|2
  • üçün birini alırsınız

0|1
    3|0
  • Kutsal ittifak heaa Beşiktaşım Oleeeee

0|0
    1|0
  • Her zaman her yerde en büyük KARTAL :D

1|1
    3|4
  • niye derbi zamanına kadar?

0|0
    0|0
  • direnişe katıl aferim. buda spor sorusu değil malesef asfdasdf

r

1|0
    0|0
  • link alın bari bunla avunun..

1|0
    1|1
  • fenerlilerle tek yürek olmaktansa tayyiple panpa olurum lan.

biz 'fenerbahce cumhiriyeti'yiz diyen yavşaklarla ne tek yüreği olcam amk

0|1
    3|1
  • 20-30 fotoğraf var bu şekilde.

Hani diyeceğim bu kardeşlik yalan, asıl holigan taraftarları oraya gitmiyor.

Ama öylede değil ki lan.

Her taraftar grubunun reiside orda. :D Maşallah güzel kardeşlik oldu.

Benim şuan tek temellim bu adım atılmışken hazır bunlardan yola çıkarak derbi yasağının kalkması. :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bizi hep holiganlıkla, sağcılıkla solculukla, onla bunla bölmeye çalışıyorlar çünkü son günlerde görüldüğü üzere hepimiz TEK yürek olup birleşince böyle oluyor. Korkuyorlar Türk milletinden.

1|0
    0|0
  • gzl oldu böyle

1|0
    0|0
  • Diren Gezi Parkı, diren Türkiye.

Bir avuç çapulcu muymuşuz? Görsün işte bak milyonlar tek yürek her yer TAKSİM!

1|1
    0|1
    • dediklerinin hiçbirini yapmayacağım , yapmıyor olmak terörü apo gibi bir pisliği desteklemekten ona sayın deiyp atamıza dil uzatan şeytan suratlıyı desteklemekten ve milli bayramlarımızı kutlayamamamıza oturup seyirci kalmaktan hatta bariz bir biçimde kutlanmamasını istemekten bin kat iyidir! çünkü ben türk evladıyım! sen giderken biz dönüyorduk, kitaplarımızın arkasındaki ATAMIN resimleriyle gençliğe hitabelerle istiklal marşıyla büyüdük senin o diktatörünün nefret ettiği istiklal marşıyla!

• upppssss yanlış yere yazmışım:)

• link buraya yazıcaktım! sizde destek çıkın! bu Atatürk düşmanlarından nefret ediyorum!

• Adamın umru değil ki direniş boşa gibi geliyo .s

1|0
    0|0
  • gs,bjk,fb,faşizme karşı elele

sonuna kadar direneceğiz

1|3
    0|1
  • maçlardada bu olsada şiddet ölüm olmasa

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe- Galatasaray, Karşıyaka ve Göztepe taraftarlarını da yanyana gördüm ya.. Ölsem de gam yemem artık.

1|0
    0|0

• Sokakda içki şişeleriyle eylem

yapan binlerce insan varsa.

Evinde ellerini açıp dua eden

Milyonlar var.

1|3
    3|2
  • Link çok güzelmiş Balım..

Ezeli Rekabet , Ebedi Dost ..

2|0
    0|0
  • ne biliyormusun devlet malına lütfen zarar vermeyin...

1|0
    0|0
    • ''Polis Arabası'' için devlet malı diyenler ,

''Telekomlar, Tekeller, Limanlar Yunan malı mıydı?''

Biz SATILMASINLAR diye direnirken, Polis Arabasına sahip çıkanların hiçbirini meydanlarda göremedik. Bu muydu devletin malına sahip çıkmak?

• Birşey soracagim. Polisler geri mi çekildi?

1|0
    0|0
  • Türk türkle savaşıyor,ülke bölünüyor. Desteklemiyorum düşüncem bu.

0|2
    3|6
    • Atatürk'e düşman birisi..

Sence gerçekten de Türk mü?

• Ben Atatürke düşman değilim. Lütfen pinzoe bu yorumum gereksiz yorum yapma.

• direnişler hata bence imzalar atılmış

2|0
    0|1
  • allah akıl versin herkese polise taş atmakla olay çıkartmakla onca esnafa zarar vermekle sorun çözülüyor mu

1|1
    1|1
    • ''Polis Arabası'' için devlet malı diyenler ,

''Telekomlar, Tekeller, Limanlar Yunan malı mıydı?''

Biz SATILMASINLAR diye direnirken, Polis Arabasına sahip çıkanların hiçbirini meydanlarda göremedik. Bu muydu devletin malına sahip çıkmak?

• Son cırpınışlar :D

1|2
    0|1
Yükleniyor...