Protein tozuyla body yapmak?

Merhaba arkadaşlar protein karbonhidrat karışımı şu tozdan kullanarak body yapmak istiyorum

boyum 169
kilom: 59
yağ oranından anlamam pek ama yağ oranımın düşük olduğunu düşünüyorum hafif karın kaslarım var önceden 1 yıl gibi bir süre kickboks yapmıştım hafif temel vücudum var yani
ben düzenli olarak yapmak istiyorum bu sporu ama merak ettiğim bu tozu düzenli kullanarak spor öncesi ve sonrası şeklinde 4 ayda nasıl bir seviyeye gelebilirim ve kilom ortalama kaç olur Protein tozuyla body yapmak?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bunlar zararlıymış burdan biri bana mesaj atmıştı kontrolsüz kullandım cinsel hayatım bitti diye dikkat et ha

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• pro gainer ın kullanım amacı kılo alamayan arkadslar için yani yuksek kalitelı kompleks karbonhıdrat alamayanlar içindir.. sen şimdi eger kopleks karbonhıdrat alamıyrum dıyorsan kullan tamam ama dıkkatı ol yaglanabılırsın bu nedenle ogunlerını herzaman orantılı tuketmelısın proteın ve yag almayada dıkkat etmelısın gunluk nekadr kalorı aldııgnı hespla eger baktın yetmıyor 500 -500 cıkar kalorıyı anladınmı. bu nedenle dıkkatlı kullan kı yaglanma

0|1
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler abi tavsiyen için

• 2ay

Sağol abi tavsiyelerin ve yardımların için

• 2ay

rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• beslenmene ve antreman düzenine bağlı olarak değişir kilo alımın ama gainer kullanmak yerine protein tozu kullanabilirsin mümkünse yerli malı alma :)

0|1
    0|0
    • 2ay

hangi ürünü tavsiye edebilirsin bana acaba (hangi marka)

• 2ay

Çok teşekkür ederim yardımların için

• 2ay

Rica ederim elinden geleni yap başarılar.

Yükleniyor...