Erkekler için bir kızın kişiliğini beğenmek mi yoksa ondan hoşlanmak mı önce gelir?

bir erkek bir kadının zekasını, belli kişilik özelliklerini, ve işinde olan başarısına hayran kalsa öncelikle bu özelliklerinden etkilense sonrasında kadına vakit geçirmeleri yönünde imaları olsa erkek bir kadın olarakta beğeniyor mudur bu kişiyi hoşlanma gibi yani ya da arzulayabilir mi cinsel olarak? Bir de varsayın ki yinede erkek bu kızı öyle çok da kafaya takmış değil olsa da olur olmasa da olur havasında?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tuzu kuru belli ki.. ama olayın başındasınız sanırım henüz. birlikte geçirdiğiniz zamanları kaliteli hale getirip sağlam bir duruş ve karakter ortaya koyabilirsen bakış açısının değişebileceğini düşünüyorum. Etkilemek şöyle dursun nikah masasına kadar götürebilirsin olayı. Dilersen elbette ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hoşlanmak önce gelir ama zaten aptallardan hoşlanmayız biz..

(fırsat düşkünlerini bunun dışında tutarak söylüyorum )

0|0
    0|0
  • Erkekler farklıdır gerçekten çok farklıdır. Sadece sevişmeyide isteyebilir. Belli olmaz yani.. :D Kumar oyna derim sana.. :)

0|0
    0|0
  • eğer karakterini sevmişsem tipi önemli değildir.

0|0
    0|0
  • önce kişilik benim için karakter çok önemli karakterini çok beğendiğim biriyle sevgili olmasam bile arkadaş olarak çok değer veririm

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsan kafa yapısı ve karakter önemli ama yok öteki türse tipi ağır basar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Önce hoşlanırlar tanıdıkça kişiliğe bakarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...