Sadece kızlar! Beni bir düşünün ve karar verin :D

kızlar bakın şimdi. 18 yaşındasınız ve sınıfınızda sarışın, uzun boylu, basketbolcu, hafif kaslı, yeşil gözlü, fazla konuşkan olmayan, eğlenceli, duygusal, hassas ve popüler olmayan bir erkek var. Bu erkeğe bakış açınız nasıl olurdu? Ve konuşmalarınızın normal ölçüde olduğunu düşünün yani hep arkadaş ortamında geçtiğini falan. Kolay gelsin :D

Güncellemeler:
link

gençler Kıvanç Tatlıtuğ değilim ama bence suratına tükürülecek biride değilim ya :D

0|0
14|0

En İyi Kız Görüşü

• Sarışın olması sebebiyle gözümde 1-0 mağlup başlamasıyla birlikte, tarif ettiğin kriterlerde biri bir Paul Walker ya da Kıvanç Tatlıtuğ olabileceği gibi,yüzüne tükürülmeyecek derecede çirkin biri de olabilir.

Görmeden yorum ancak bu kadar olur.

1|0
    0|0
    • artık gördüğüne göre?

• :) Teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 13

• gideri var. .

0|1
    0|0
    • Gider kelimesi acayip ilginç gelmeye başladı :D

• düşünemedim görmem lazımmm

0|1
    0|0
    • güncellemeye bakabilirsin :)

• duygusallıgın yanında fırlama da olsun azıcık piç olsun esprıler sakalar yapsın. sımarık da olsun ya kendını bı bok da sansın. populer olmayan adamı ne yapayım;)

1|0
    0|0
    • Yok ben böyle iyiyim :D

• bu halınle bırını sevdıgın zaman dıyecegın seyı soyluyorum ' gercekten sevenın kıymetını bılmıyorlar, sevdıgım kızın pıslıgın bırıne benı tercıh ettı dıceksın' vs. cunkı benım saydıgım ozellıkler bı erkegı cekıcı yapıyor kızlar nıye kazanovalarla oluyor sanıyrosun.

• taktik için sağol :) ama ben yalan da söyleyemem :D

• valla ben onu öperim,yerim.Aa canım benim.

0|0
    0|0
  • yengeç ve sessiz erkek bana göre değil. isterse dünya yakışıklısı olsun yüzüne bile bakmam

0|0
    0|0
  • İstese çok canlar yakabilir :) ama eğer bir kıza gönlü giderse o kız şanslıdır :)

0|0
    0|0
    • Amacım sevgiliden sevgiliye atlamak değil, bir kıza bağlanmak zaten yani şanslı kişi daha yakın sanki :D

• ya şimdi o çekingense daha bir tatlı olur

1|0
    0|0
    • Burdan tatlı olduğumu çıkarıyorum ^^

• Burdan fotoğraf atmam gerekliliği mi ortaya çıkıyor :D

• foto attım bakabilirsin :)

• bakış açım iyi olurduda öyle bir erkek var mıben ona şaşırdım açıkcası O.o

0|0
    0|1
    • valla ben hayatta olduğuma göre varmış :D

• hımm öğrenmiş olduk şu beğenmedim diyen kişi neyin kafasında ya fikrimizi söylemektemi suç

• bende bilmiyorum :D

• Böyle biri ancak hayallerde olur <3 :)

0|0
    0|0
    • Demekki gerçekte de varmış :D

• gideri var derim:)

0|0
    0|0
  • Anlatınca hiç fena biri değil gibi.

0|0
    0|0
  • saçları kısa mı

0|0
    0|0