Nede güzel inliyor Türkiye...Herkes dışarıda gördüklerini,duyduklarını yazabilir mi ?

Ne güzelsin sen Türkiyem...Sonuç alana dek haklı protesto !

Güncellemeler:
herkesi sokağa davet ediyorum.ben çıktım hadi gençler evde oturmamalı !

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Mustafa Kemalin askerleriyiz! tayyip istifa! diye bağırdık tencere tavalara vurduk ışıkları açıp sondurdük Türk milleti işte bu! yıllardır beklediğim günler geldi!

3|2
    0|1
  • şahsen ankaranın akpli kaynadığı bir ilçede oturuyorum ne ses var ne seda ama birazdan pencereye çıkıp avazım çıktığı kadar bağırmayı düşünüyom çok eğlenceli olacak ;/

2|4
    2|1
  • Mustafa Kemalin askerleriyiz! diye bağırdık harikaydı gurur vericiydi..

3|1
    1|1
  • 2 gündür biber gazına portakal gazına maruz kalmış biri olarak şunu söylemeliyim polis katletti ankarayı susturmak için değil öldürmek için geldi yılmayacağız Tayyip andımız olsun bu yaptıklarını UNUTMAYACAĞIZ.

3|2
    0|1
  • burada yaklaşık 45 dakikadır herkes ışıklarını açıp kapatıyor evler ışıl ışıl sokaklar aarabaların korna sesleriyle ve yürüyen insanların sesleriyle inliyor ,balkonlarda birçok kişi eline tava tencere ne bulduysa almış çalıyor,tam destek olmuş durumda halk çok değişik bir duygu

0|2
    1|1
  • Mustafa Kemal in askerleriyiz ! İzmir de herkes dışarıda her mahalle dışarı çıktı herkesin elinde tencere tava herkes birlik oldu

2|1
    1|1
  • dur benide bekle

0|2
    0|0
  • her yer taksim her yer direniş, ellerinde bayrakları olanlar, boynuna bağlayanlar , korna sesleri, burası kadıköy, özgürlüğün mekanı

2|2
    1|1
  • tam gaz devam edin,sadece cam çerçece kırmakla olmaz,dükkanları yağmalayın,masum insanlar saldırın

1|2
    2|1
    • polise miydi bu mesaj :/

• o sana değildi,mesajı aldı onu hakeden,bak tıpkı taksimdeki gibi görmek istediğini görüyorsun,her yıl 10 larca orman yangını için kılını kıpırdatmayan insanlar 4-5 ağaç için neler yaptı,sen polisi gördün ben yüzü maskeli eşkiyayı gördüm

• küfürü kimse haketmez.hala konunun ağaç olduğunu düşündüğünü söyleme bana.ben ikisinide gördüm.halk o eşkiyaları aralarından ayıklıyor,engel olmaya çalışıyor ama poliste nedense öyle bir duyarlılık göremiyoruz.kan dökülmesi için elinden geleni yapıyorlar.benim korkum kanın dökülmesi eğer allah korusun öyle bir şey olursa olayların yönü değişir tayyip artık bu ülkede duramaz !

• HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ malefes taksime gidemesemde bilgisayardan orda olan arkadaşlarıma yardım ediyorum keşke bende biber gazı yeseydim

2|1
    1|2
  • Her yer direniş , her yer mücadele dolu. Olaylar başladığından beri Gururluyum!

Halkımız yeniden birleşti.Bundan güzel ne olabilir kii. Genci,yaşlısı,alevisi,sünnisi,beşiktaşlısı,fenerlisi herkes Tek Yürek!

Atatürk'ün Evlatları gücünü gösterdi!

0|2
    1|1
  • Teyzeler tencere tava çalıyor. Sanırım Duman grubunun seçmelerine katılacaklar. Bilinçsiz toplum sade ve sadece.

0|0
    1|2
  • Gece yuRuyusu basladi

0|0
    0|0
  • sadizm var mi sende ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şu an kadıköyden kalkan şehir hatları vapurunu iskeleye yanaştırmıyo polis. beşiktaş iskelesine (barbaros iskelesi) yaklaşmak isteyen vapurun içine karadan gaz bombası atmışlar, vapur rotayı kabataş iskelesine çevirmiş ama aynı olay ordada olmuş, şu an denizde can pazarı yaşanıyor. tayyibin demokrasisine bakın. vapura gaz bombası. bunların intikamı mutlaka alınacak. bu yaptıklarının hesabını mutlaka verecek.

0|1
    0|0
  • Malesef rüzgar sesinden başka bir şey yok burda

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • meğer hepiniz pkknın oyununa geldiniz türkiyenin bir park olayıyla kolayca bölünebileceğini ispatladınız.

2|0
    1|0
    • sadece nefret eken bir hükümet

• bas git sihirli bamya hadi

allahın en birinci malı

• Allah ın ismi büyük yazılı kafir.

• Caddebostan yıkılıyor..Elimde tayyip resmi akp bayrağı olsa asardım valla sırf gıcıklığına..Öyle polis gibi biber gazı da sıkmayız rus baykalın fişekleri patlar havada..

0|0
    1|0
  • bir gün çok utanacaksınız

1|0
    0|0
  • 0 polis, 0 biber gazı, 0 parti bayrağı.

Durum böyle olunca ortaya böyle güzel bir eylem çıkıyor link

0|1
    1|0
    • sanmıyorum arkadaş ama göreceğiz :)

• Ha işte burası benim memleketim..Burada pkklı bdpli allahsız kesim araya girip olayı başka yerlere taşıyamaz..Orası trabzon..

Yükleniyor...