BVB Dortmun VS Real Madrid sonuç ne olur sizce ?

Arkadaşlar bu akşam BVB Dortmun - Real Madrid maçı var sizce ne olur maç?BVB Dortmun VS Real Madrid sonuç ne olur sizce  ?

• BVB Dortmund KAZANIR!
    A seç
  • Real Madrid KAZANIR!
    B seç
  • Maç Berabere BİTER!
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Maç TRT1'de yayınlanacak bu arada izlemek isteyen arkadaşlara duyrulur :))

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ikiside sevdigim iki kulüp beraberlik isterim ama tecrübe bir adim önde :)

0|1
    0|0
    • şu an Dortmund eskisinden daha güzel geliyor hemde çok çok fena geliyor :D

• Bak her zaman ben buna inanırım Otturmuş takım hızını almış takım her halükarda bana göre öndedir mesela şu an Real Madirde ele alınmış bir kontrol yok bir planı yok Real Madridin ama Dortmundun var ondan dolayı

• Maçı izleyemeyecegim ama takip ederim bakalim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• 2,5 üstü olsun , biraz da iyi futbol olsun yeter bana. Emre de girerse tadından yenmez
    Sonuç istiyorsan da , Real kaybetmez

0|0
    0|0
  • ilk yarı 1,5 üstü olur;)

0|1
    0|0
  • real alır

0|1
    0|0
    • Dortmund'un 6 maçta 5 galibiyeti var ve bunların hepsi farklı skorlarda alınmış galibiyet ve Dortmun'un sahasında taraftarını söylememe gerek yok Real Madrid son 2 maçında berabere kaldı 6 maçta 4 kalibiyet 2 beraberlik

• Bana göre 2 takımda ilk dakikalardan gol bulmaya çalışıcak yani çoğu maçtaki gibi defansif anlamda kontrol sağlayacaklarını düşünmüyorum zaten Real kesin öyle yaparda çünki eğer maç eşitliğe yakın bir şekilde son dakikalara giderse geriye düşen takım tek kale oynar iki takımda karşısındakinin istikrarını kırmaya çalışacak erken gelen farklı skorla

• ben de öyle düşünüyorum

• Ön libero ya Casemiro nun yokluğunda kroos kamilini oynatmayip Daniloyu denerse orta saha rahatlar ve Real kazanır

0|1
    0|1
  • Real Madrid kazanır gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...