Vücut geliştirme bilgisi olanlar yardım edin lütfen?

Arkadaşlar fitness a başladım yeni. Yağ oranım %20 çıktı. Evet gerçekten fazla ve hafiften kiloluyum. Hoca bana ilk ay sadece kardiyo yap dedi. Sonra ağırlık çalışırsın dedi. Ağırlık çalıştırırsam seni altta kas üstte yağ kötü durur dedi. Sizce ne yapmam lazım hemen yağ yakıp ağırlığa mı geçmem lazım yoksa ikisini bir arada mı yapmam lazım. Sağ olun

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bende Fitness Hocalığı yapıyorum öncelikle kilo ver kilo verdikten sonra ağırlık çalışırsın yağlı olup üstüne ağırlık çalışırsan kötü görüntü olur. Hocanın dediği gibide yapabilirsin ben sana şöyle diyeyim önce Kardiyo sonra belli bir ağırlıkta çalışabilirsin hafif bir düzeyde olabilir. İyi antremanlar sana

0|0
    0|0
    • 2ay

yani hocam önce kardiyo yap diyosun sürekli. 1 ay normal kilona ve ideal yağa inersin dedi. Sonra 7-8 ay kalıyo sizce 7-8 ayda ne olur altılı karın kası falan oluşur mu veya çizgiler belli olur mu

• 2ay

7-8 aya ideal kilona ulaştığın zaman olur. Etkili beslenip etkili çalışırsan olur dostum öyle Fitness Modellerinki gibi vs olmazda yine küçük çapta değişim olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• senin o hocanın varya alnını karışlarım!! ne alakası var kardeşim önce yag yakalım sonra kas yapalım sırf senı salona baglamak amaclı soylenmış... hiç araştırıp okumuyormusunuz siz? EN İYİ YAĞ YAKMA YÖNTEMİ AĞIRLIK KALDIRMAKTIR.
    adam gibi ağırlık çalış zaten yag yakacaksın tamam mı kardeşim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle ya aynen öyle.

• 2ay

Hocam şimdi ben ordaki fitness a hocasına ne diyebilirim yardımcı olsanız bana. Beni kardiyodan sonra hafif ağırlık antremanlarına mı alın diyin

• 2ay

senın amacın madem kı yag yakımı her kardıo hemde agırlık çalışacaksın (hafif agırlık degıl herzaman max agırlık calşmalaısın) ayrıca full body yanı tum vcut calışırsan cok daaha etkılı yag yakımı elde edersin.. intrnette bu konularda çok yazılmış yazı vardır okuyabılırsın

• Sadece kardiyo yapılarak kilo verilmez %60 mutfak %20 uyku %20 antreman diyebilirsin. Salonda da sadece koşarak kg verilemez. Büyük kas gruplarına çalıştırarak da kilo sağlıklı kilo verebilirsin ve sarkmayı en aza indirirsin (Misal Göğüs Sırt Bacak). Ama yeni başlayacağın için ilk 2-3 hafta kardiyo-makinelerle takıl gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
    • 2ay

Yeni başladım zaten 1 hafta oldu ya

• Eğer şimdiden ağırlık çalışıp kas yaparsan olduğundan daha kilolu gözükürsün önce kilo ver sonra kas yap. Bende başlayalı 1 ay oldu ama çoğu kişi öyle yapıyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle yapıyorum kilo vermeye çalışıyorumda bakalım

• yağ oranını düşürmen iyi olur ama ben 2 sini beraber yapıyordum bir sıkıntı yok Şu an benimde başladığım da 20 falan di 13 falan oldu şimdi gayet hoş duruyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Hocam kaç ayda %13 e indin ve altılı kasların çizgileri falan oluştu mu?

• 2ay

Biraz karisik oldu ama

• 2ay

Hocam 1 ayda fazlalığını verirsin dedi. Sonra 7-8 ay boyunca kas çalışıcam. Sizce altılı falan oluşur mu yoksa en azından çizgi falan oluşmaz mı

• hocam doğru söylemiş dediğini yap

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum mecbur yapcaz

• yağ oranını nasıl ölçtün?

0|0
    0|0
    • 2ay

bir makinenin üstüne çıktım çıplak ayak ile boy kilo her şey ölçtü

Yükleniyor...