Böyle bişi mümkün mü ki??????

arkadaşlar sevdiğim çocuk da beni seviyo biliyoru bilbirmize itiraf ettik ama bazı nedenlerden dolayı çıkmıyoruz arkadaşız... aylardır her gün mesajlaşıyoruz ve hep konuşayı o başlatır yani bazen bana sen nie hiç ilk mesajı atmıosun tarzında yakınınr ama kıyamaz ve hep o üstüme düşerdi... sonra bir anda yokoldu yani o sevmli çocuk gitti yerine odun geldi! ama 2 gün üçerisinde sanki bnden ölesiye nefret eder hale geld, üstelik armızda olumsuz hiçbişey de olmadığına eminim... bu mümkün mü yani? napıcağımı bilemez durumdayım lütfen yorumlarınızı paylaşın?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü sen ona ilk mesaj atmıyorsun. Kendini çok ağırdan satıyorsun sanırım. Ona ilgilendiğini, hoşlandığını göstermelisin. Sen ilk mesaj at mesela...

0|0
    0|0
    • evet biliyorum bu benim de aklıma geldi ve tam da ikimiz için özel olan bir saatte ona bizim saatimiz <3 die mesaj attım verdği tek cevap :Ddı! sonra saatlerce online kaldı ama bana tek bir kelime bile yazmadı bu işe ne diyosun?

• Rica ederim:)) inş. mutlu olursunuz:))

• hepimiz oluruz inşallah amin :))

Erkekler Ne Diyor 1

• yedek olma aday adayısın

0|0
    0|0
    • yani başka biri var diosun?

• oooo tamam çok sert oldu ama sanırım iyi de oldu...

çoook teşekkür ederim!

• rica ederim...açık sözlü omlayı severim sert ya da değil kusura bakma artık

Kızlar Ne Diyor 2

• başkası var. alıştır bu duruma kendini. bir ömür böyle sürmesini beklemiyordun heralde dimi ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle başka birisi var seni uzaklaştırmak için yapıyor böyle.

0|0
    0|0
    • ben de öyle hissediyorum...

desene bebenin bahtını açtım :D

off of :((

Yükleniyor...