Bu mesajı 3 kısıye gönder yoksa çarpılıcaksın ..

Facebokta olsun msn'de gelen e-postalarda olsun böyle saçma sapan mesajlara hiç rastladınızmı ? Yok bu mesajı 3 kişiye gönder 5 yere yapıştır, yoksa çarpılıcaksın .Yok kızın biri bunu yapmamış içine şeytan girmiş annesini eşekler kovalamış .Bunu facebookta 5 yere yapıştır şunu şırda 3 yere gönder 3 kere gözünü açıp 5 kere kapa gece rüyanda sevgilini görüceksin..Ondan sonra şöyle yok kusura bakma yazmak zorundayım bnim adım falan filan 15 yaşındayım beni öldürdüler eğer bunu 10 dk içinde 15 yere yollamazsan akşam yatağının başında olacağım. İşte ben öldüm gece gelicem seni yicem 3 kere ac 5 kere bosalt 2 kere aç kapat yapıstır 3 kişiye yollarsan bir kızla taksımde buluscaksın 2 erkek cıkma teklıfı edıcek sana açılacak cumartesi günü öpüleceksin zinciri bozma sevdiğin kız ya da çocuk sana çıkma teklifi edecek mangodan 250 tl'lik hediye cekı kazanıcaksın falan fılan nedır ulan bu neyın kafası ? Bu tür mesajlara ınanırmsınız ?

• Evet inanırım ve gönderirim
    11% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Hayır saçmalık inanmam hemen siliyorum
    33% (3)100% (4)54% (7)Oy Ver
  • Böyle mesajlar almam hiç almadım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beni en iyi cevap seçmessen gece gelip yatağının başında olucam seni kesicem
    44% (4)0% (0)31% (4)Oy Ver
  • Ben yaptım doğru bu kesinlikle şimdi şunu şuraya yapıştır şöyle olcak ... alfkslşdk
    12% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...