Hep ben arıyorum soruyorum ama beni arayıp soran yok.

Herkese iyi akşamlar;

Hep ben insanları arayıp soruyorum.Beni düşünüp merak edip arayıp soran yok.keşke ben de öyle olabilsem.Merak etmesem sevdiklerimi.Duygusuz,ruhusuz bir insan olsam ama duramıyorum arıyorum ama karşımdakiler kapı duvar.Her defasında üzülüyorum.Arkadaşı geçtim anam babam kardeşim bile aramıyor.Hepsi duvaro lmuş taş olmuş.Sağduyulu olmamın acısını çekiyorum.Bana bişeyler söyleyin.Nasıl kurtulurum bu durumdan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• siz arayın yinede elbet arayıpta hal hatır soran

aramayandan daha iyidir

0|0
    0|0
    • yok işte yok.

• insanın yaşatan umutlarıdır. bir insanın hedefi olmazsa eğer ya keş olur ya da cani

boşverin aranmayı sorulmayı herkesin bir tabiatı var ve kimse bunu değiştiremez

ben kendime bakarım ki yanlış yapan içinde yine kendime bakarım

söyleyene değil söyletene bakmak lazım...

kendi hedeflerim vardı kesin zamanlı bunları planlarım

birde zamanı belli olmayan hedeflerim vardır onlarda planlıdır

kimseyi yargılamam kimseyide kınamam

önce kendi hatamı ararımda karşımdakini suçlamam

ben gayet mutluyum

• şiir gibi yazıyorsunuz fakat bu yazdıklarınız bana çözüm getirmiyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• sen dogru olanı yapıyosun ki neden kurtulacakmışsın keske o dedigin insanlarda senin gibi olabilse ama benim çevremdede aynı durum var sadece bir iki kişi arayıp hatır sorar digerleri fos telde numarası olupta kaç yıldır konuşmadıgım insanlar var :D

0|0
    0|0
    • evet ben doğruyu yapıyorum ama karşımdakiler beni aramıyolar hem de hiçbirisi.

• iyi insan olmak zormuş.

• zordur :)

• of kardeşim ya annem babam sürekli arıyorlar deli ediyorlar nerdesin ne yapıyorsun amk 23 yaşına geldik tek başımızada gezemiyoz sorgu sual ilgi görmekten bıktım artık sen nerede kalıyorsunki arıyan soran yok ailenle değilmisin

0|0
    0|0
    • ben de 23 yaşındayım.İşte senin çevren olduğu için bleki de arayıp sorulmak istemiyorsun.Ben hiç bir zaman ilgi görmedim.Küçüklüğümden beri.Hala da görmüyorum.Ailemle değilim.Şehi dışındao kuyorum.

• ben bu halde 5 yıl geirdim üniversitede 5. yılım.2 hafta kaldı mezun olmama.

• iyi çok güzel 2 hafta sonra hayatın değişecek sonra mesleğin olacak merak ettiğim bişey var sen 5 yıl ne okudun

• Kurtulman gereken bu durum değil,kurtulman gereken etrafındakiler yanlış insanlar.

Verdiği kadarını alamıyorsa insan,mutsuz olmak kaçınılmaz.Kimseye gereğinden fazla değer vermemek lazım.

0|0
    0|0
    • peki doğru insanları kendime nasıl çekebilirim.Biliyorum bende yanlış insanlar olduğunu ama yenilerini kafa dengi insanları da bulamıyorum.

• sen numaranı ver ben senin ararım birazdan

0|0
    0|0
  • Ne zaman aradın da geri dönüş yapmadık çok ayıp :)

0|0
    0|0
    • dalga geçme.Ben geri dönüş yapılamk değil aranmak merak edilmek istiyorum.Dediğim gibi arkdaşı geçtim anam babam krdeşim de taş olmuş.

• denedim aramıyorlar.Anca işleri üdşünce anambabam kardeşim bile.

• O zaman kimseyi arama sorma bir daha. Ben hiç aramıyorum kimseyi. Kafam kulağım rahat. Bir süre sonra alışıyorsun emin ol.

• Bendede bu huy var ne yazık ki. ocak sonu subat başı ne ifade ediyo bide? ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aramayacaksın kimseyi,olması gerekenler zaten yanında..Ve yanında olmayıp gidenler; ne aklında olmalı ne umrunda. ;))

0|0
    0|0
  • Yapı meselesi.Bende aramam.Telefonda konuşmayı sevmiyorum.Yüz yüze gibi olmuyor.

0|0
    0|0
    • yzüyüze de buluşmak için bir çabaları yok.onda da ben teklif ediyorum.

Yükleniyor...