LÜTFEN ARTIK YETER.!

Arkadaşlar herkes birbirinin uyanmadığı davasında bir kişide mantıklı olarak çıksın artık lütfen ya.

Bir taraf bu üç beş ağaç kavgası değil derken bir taraf bunun başka bir yönü yok adamlar yararlı işler yapıyor diyor.. YİNE BÖLÜNÜYORUZ.!

A-N-L-A-M-I-Y-O-R-M-U-S-U-N-U-Z.! Biri buna dur desin artık lütfen ya.

Akıllı birileri çıksın bir anlaşma bir konuşma olsun bu isyanlarla veya polisleri ileri sürmeyle olacak bir şey değil lütfen burada da bu konuya bu gözle bakalım. Farklı görüşler sunalım bizler bu konu hakkında neler yapabiliriz ? Lütfen onlara bakalım.. Sizlerin ORTAK ÇÖZÜME GİTMEDEKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER?

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen yorumlara dikkat edelim düşüncem birleşmemizden ötürü değil.. tabiki birleşmek çok güzel bir şey fakat görmüyor musunuz kaç kişi öldü gözü çıkanlardan tutun kaç kişi komada lütfen bir çözüm yolu bulalım..

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Aynen,katılıyorum sana. İç savaş neredeyse bu.

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Sağcısı, Solcusu, Beşiktaşlısı, Fenerlisi, Galatasaraylısı, TKPlisi, MHPlisi, CHPlisi, Namazdan çıkıp geleni, Meyhaneden çıkıp geleni, Sosyalisti, Atatürkçüsü, Öğrencisi, Çoluğu çocuğu, Doktoru, Karşıyakalısı, Göztepelisi, Esnafı, Simitçisi...

Hepsi yan yana gelmiş dur diyor bu faşizme!

Sen bunca farklı gurubun birleşmesine, bölünüyoruz diyorsun.

BİR LE Şİ YO RUZ!

4|4
    2|1
    • Yo hayır bunların yanında bölündüğüm tarafları da sayıyım ama en basitini söyleyim bu PKK lı gibi bu akp li konusu açıldı görmüyor musun?

• MHPlilerin orada olmamasının sebebi seçmen tabanının çoğunluğu olan POLİSLERİ KAYBETME KORKUSU dur. Aşksanabenzer, azıcık düşün...azıcık...minnacık ayık ol

• MHP parti olarak gelmedi ama içinde durduramadıkları kopuşlar oldu ve neticede geldiler.

Polise taş atma değil o.

Elinde Türk Bayrağı ile protesto ederken nedensiz ve sebepsiz üzerine biber ve portakal gazı sıkan ve seni coplamak için üzerine koşanlara karşı buyurun beni komaya sokun demeyerek kendini savunmaktır.

Bu ülkede otobüs üzerinde terörist karşılayan yüzbinler oldu bir tane biber gazı mı atıldı?

Kimin polisi bu?

Adalet bitince, Anarşi haktır!

• Neyin kafası bu

sorunlara Karşı birleşiyoruz.. Birlikte cözüyoruz

bu bizim kanımızda var ve biz

TÜRKÜZ. !

4|3
    3|1
  • Yahu Hükümet memlekete babalarının tarlası gibi bakmayı bıraksın ve projeyi iptal etsin. Sorun çözülür. Nedir bu halk için önemli bir meydan olan ve mahkeme tarafından önemli tarihi olaylara şahitlik etmiştir denen bir bölgeyi otel-avm-residance yapmayı istiyor hükümet anlamış değilim.

3|1
    0|0
    • Emin ol arkadaşım bende anlamış değilim pek de mantıklı gelmiyor sadece ülke ekonomisi için yapılan bu şey ama inan çözüm yolu bu olmamalı çözüme giderken halk zarar görmemeli:..

• offfffffffffff... halk bunu göze aldı ve hukukun işlemesini bekliyor. Yanlış nerede. Ne yapalım yani, şimdi ben senin evine zorla girip yaksam, hayır diyene saldırsam kabul mu edeceksin. Hala neyi söylüyon yazma artık bana. Mahkeme kararı uygulansın yeterli. Saf saf cevap verme

• İyice saçmalıyorsunuz sizin gibi taassup düşünceli birisiyle tartışmaya lüzüm yok devam edin böyle zaten benden değil elbet bir gün başkasından anlarsınız.. Saygısız kişilik.

• Ben polisimede üzülürüm halkımada ikiside benim ama bunlara sebep olupta hala öyle böle konuşanlar varya ALLAH büyük...

4|1
    0|0
  • Millet tepki vermeyecek mi ? Verecek az bile tepki veriyor bence daha sert parçalayıcı olmalı dua edin milletin vicdanı var evet Bu Akp Chp Mhp ve diğerlerini yıkacak gerçekten düzgün kişilerden kurulmuş bir o kadar akıllı güçlü kişiler çıkarılmalı derhal

4|4
    0|0
  • adaletin olmadığı yerde anarşi başlar

2|2
    0|0
  • link

link

link

link

bu mu vatan severlik brezilya polisini çekip burası taksim dediler 2 yıl önce pervaneye takılan adamı bunu taksimde panzer ezdi dediler kedileri photo shopla gazın içinde gösterdiler 2 polisi linç ettiler kamu mallarına zarar verdiler yolları tarumar ettiler trafik levhalarını söktüler dün gece gözümle gördüğüm ekmeğinde olan mado garsonunu sırf madoda çalışıyor diye öldüresiye dövdüler bu mu vatan severlik ..!

3|1
    3|4
    • link son link i yanlış atmışım

• bağımsız türkiye dersiniz türkün türkten başka dostu yok dersiniz yabancı basından medet umarsının birden ingiliz yunan alman destekcisi olursunuz ölen var diyosan ispatla boş lafla kalmasın ispatında pervanede 2 sene önce yaralanan adamı panzer ezxdi brezilya polisini çekip aha bak hayvanları gazlıyo hakkari askerini çekip photo shop yaparak olmasın ama ;) link

• Arkadaşım anlamıyorsun ki sen beni ben devleti savunmuyorum şuandada normal bilg. yazmıyorum onun için kanıtım yok evet belki ölenin olmadığı bir gerçek olabilir haberlerden aldığımız biliye kadar biliyoruz ama gözükene görede yok değil fakat neden düşünmüyorsunuz halkın zarar görerek gittiği yol çözüm yolu olamaz benim milletim neden zarar görsün kendi toprağında kendi evlatlarına karşı başka bir yolun bulunması gerek diyorum .

• Protestocular bunu istemedi. Unutmayinki onlar orda baris icinde protesto yaparken AKPnin Polisleri onlara saldirip bu siddeti baslatdi.

Üstüne burdaki bazi cok sevdigi Yobazlarin baskani Erdogan "biz istedigimizi yapariz , size mi soracagiz" deyip bu ülkeyi böldü.

Neyi anlasicagiz burda ? AKP degisicekmi saniyorsun sen ? Burda biz Diktatörlügü karsiyiz.

Ama burda AKPci yobazlar gene hicbirseyin farkinda degil.

1|2
    2|0
    • Peki arkadaşım ne yapıcaz böyle devam edip halkın zarar görmesini mi sağlıcaz sonuç ne olacak devlete karşı halk savaşa mı gidecek.

• Tabi savasacaksin. Evde yatipda mi AKPnin kalkicanimi saniyorsun sen ? Bizim ülkemiz elden gidiyor , boynumuzda ABDnin tasmasi var ve siz burda iki üc kirik araba üzeri dertelesiyorsunuz.

• Hotdog lütfen arkadaşım öyle bir şey dmedim sadece kast ettiğim bu adamlar inecekse ve bizde bunların başta durmalarına razı değilsek bu adamlar halkımız zarar görmeden inecek öyle indirmeliyiz bunun içinde bu provakasyonlara bu tepkilere karşı durdurmalıyız zarar verenleri . Hayır her şey savaşla çözülmez Kacepi bizim ülkemizde küçük bir şeye karşı koca bir halk savaşamaz hatta bu adam kendi kardeşlerimizi üstümüze salıyor ise savaşmamalı direk indirme yoluna gitmeli çünkü hükmümüz büyüktür

• Bunun bölünmeye, iç savaşa gideceğini ben Cuma günü söylediğimde bana hücum etti provokasyoncu arkadaşlar. Uzlaşmak istemiyorlar ki. Yapmamız gereken sağ duyu ile yaklaşıp provokasyona izin vermemek.

2|1
    3|5
  • Eylem yapılır adam gibi yapılır yarısından fazlası teröristti oradakilerin . İsyancı dediğin terörist yani

1|1
    3|3
    • evet öyle fakat bunlara maal veren de bizim insanımız bilmiyormuyuz orada çoğu kişiyi gerçekten polis öldürmedi..

• Seninde dediğin gibi iş çığırından çıktı ölen olsun olmasın halkımız zarar gördüğü anda olay bitmiştir. Derhal adam akıllı çözüm yolu olması gerek .

• Tabikide öyle.

• sorun şu 2 grup var bir taraf direnişçi diğer taraf provakatörr

0|0
    0|0
  • Boş beleş işler peşindeler

dayağı ve gazı yiyip gidecekler evlerine :D

1|2
    5|7
    • Lütfen bakın böyle demeyelim o insanların da belki kendilerine göre haklı düşünceleri var. Tek yönlü bakmayalım lütfen..

• ne bölünmesi ya. sen neyden bahsediyorsun sacma sapan konusma . bölünmeyle alakasız birsey. bos bos konusuyorsun. orada olmadıgında kafandan atarsın git ve gör. sonra konuş

1|1
    1|0
    • asıl sen gizli taassup yapan canlı lütfen fotosentezini buda yapma. Azcık ileri görüşlü OOL

• auspiciousness ben bunu Türkçede görmedim

bu kelime Türkçe olamaz

Ne Türkce ne Yakutça ne Kırgızca ne Osmanlı Türkcesi neyse ya. büyüyünce haber ver .uza

• Argolaşma.. Onun başka bir anlamı vardı ve nickimi öyle yaptım sayın ödlek herneyse hesap vermek gibi bir zorunluluğum yok defol kısası..

• asıl tepki vermezsek bölüneceğiz adam açılım adı altında ülkeyi satıyor

3|4
    3|2
    • haklısınız bu konuda katıldığım yönleriniz var fakat tepkimiz neden böyle oluyor neden halktan ölen kişiler veverek tapki veriyoruz.

• daha başka türlüsü bu kadar ses duyurmazdı

halkı öldüren acımasız polisler

Kızlar Ne Diyor 6

• Biber gazları, tazyikli sulara vs son verilmesi gerekiyor, kendi insanımıza zarar veriyoruz.Bunlar ortadan kalkmasına rağmen hala polis zor durumda kalıyorsa tutun kolundan atın içeri ama eylemcilerin polislere, polislerin ise eylemcilere zarar vermeyi bırakmaları gerek.Eylemler sonuçsuz bırakılmamalı.Gerçek amaçtan sapılmasın, amaç oraya gidip polislerle çatışma yaşamak olmamalı.

1|0
    1|0
    • İşte sorun burda yatıyor amaç halkımız birbirne zarar vermesin polisi olsun normal insanı.

• polisede üzülüyorum kendi iradesi dışında bu şekilde davranmaya mecbur bırakılıyorlar . kardeşi kardeşe kırdırıp kendileri tvlerden takip ediyor. dediğin gibi çözüm yolu bu şekilde olmamalı

0|0
    1|0
  • devletle sorunu olan fırsat bu fırsat demiş çıkmış meydana.insanların kafalarında bitiyo herşey.

2|2
    2|3
    • Evet anlamıyorum bir olay oldu yine bölündük sıra bize mi geldi bir karışmadık ülke biz mi kalmıştık ortak çözüme gidilsin ben ne devleti haklı buluyorum ne vatandaşı ne de vatandaşlarımızı yapılanları.!

• bölünmek ? kim bölünüyor ? bugün o ağaçlar sayesinde türkü,kürdü,lazı,bjklisi,fblisi,gslisi herkes birlik içinde. Tek kıllatan iktidar yalakası Akp seçmeni. onlarıda kimsenin kaale aldığını düşünmüyorum.

1|2
    3|2
    • bunun gibi emin ol onların içinden de bir çok saygıdeğer insanlarımız vardır elde olanlarla ileri yürünmez

• ortak bir çözüm yolu bulunarak çözülmeli yoksa iç savaş çıkar .

1|1
    2|0
  • Çekirdek çıtlatmak paha biçilemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...