Kondisyon kazanmak için ne yapmak gerekir?

Çabuk yoruluyorum. Spor salonuna gidiyorum ve 1 saatte bitiyor enerjim. Çok fazla yüksek tempoda olmadığım halde tükeniyorum. Futbolcular ya da diğer sporcular kadar çok kondisyonum olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• yavaş başlayacaksın koşu bandında 20 dk yürüyüş 15 dk koşu gibi
    sonra sağlık toplarıyla oyna
    tenis kondisyon için en uygun spor bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şekerli su iç her sbaah ve mekik çek bol bol.. koşu yaparken birden tempo yapma agır agır yap.. üzüm incir makarna bunları tuketmeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu senin potansiyeline beslenmene bağlı ilk başladığımda 10 dkika bile koşu yapamazdm mesela şu an %100 depar atarak 40 dakika dahi koşuyorm. 6 saat antreman kaldırdığım gün oldu bu zamanla gelişir zaten tabi bırakmazsan

0|0
    0|0
    • 2ay

Oha 6 saat nedir

• 2ay

Ya bana 2 saat olsa yeter :D

• 2ay

baba 6 saat ne ya oyle spormu olur kaslarını eritirsin imkansız yani

• Kansızlık sorunun varsa o vücudunu yoruyor olabilir. trioid bezlerin de yavaş çakışıyorsa vücut tempon düşer enerjiyi tam olarak vücut üretemiyor bu durumlarda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• antrenmndan 2 sat once kompleks karbonhıdrt alırsan zamanla enerjınıyıtırmezın merak etme.. spor gecmışın arttıkca diyafrm, akcigerler, kalp ve diğer butun aktıf iç oragnların guclenecektır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yemek yedikten sonra hemen 30 dk sonra spora gidiyorum ben. Spor geçmişinden kasıt ne kardiy mu calısayım agırlık mı

• 2ay

1.85 105 kilo biriyim ama benden küçükler daha çok ağırlık kaldırıyor cok güçsüzüm

• 2ay

güç sinir sistemiyle ilgilidir.. sinis sistemini kuvvetlendırıcı temel egzersizler yapmalısın deadlift, benchpress gibi

• jason blaha 5x5 programini yap ondan sonra kondisyon calis az guclen once.

0|0
    0|0
  • bu sporla değil de sanırım besinle alakalı ve uykuyla saat 10-2 arasında mutlaka uyumak lazım

0|0
    0|0
  • duzenlı calısılmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...