Spor yapıldığında ne zaman sonra etkisi görülür?

spor yapıyorum 1 hafta oldu daha tartıda gram eksilmedi neden? ne zaman etkisini gösterir bilgili kişiler açıklayın lütfen.

Güncellemeler:
45 dk bisiklet çeviriyorum her gün ve yedime dikkat ediyorum

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biri kas yapmak için geldi, eğer kas yapmak istiyorsa protein ağırlıklı beslenecek bu arkadaşım ne düzenli tavuk yer ne de yumurta, zaten 1 ayda kolay kolay kas olmaz. Diğer arkadaşım göbek eritmek için geldi, 1 ay boyunca gün aşırı geldi fakat o da beslemesine dikkat etmedi, neredeyse hergün kola, cips tüketiyor, yağlı yemek yiyordu o da veremedi. Eğer sadece bisikletle çalışıyorsanız kilo verirsiniz fakat orantılı olmaz, hızlı tempoda yürümenizi ve koşmanızı öneririm.

1|0
    0|0
    • offfffffffff kilo vermem gerekkk :( ama çok sıkıcı ya

• saol yorumun için

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bisiklet Sporunda en azından 30 dk sonra doku kaslar ısınmaktadır. + yaptığınız hızda önemlidir. bisiklet ile ortalama 20 km hız ile ara ara yavaşlayarak 60 dk yol alınmalıdır.

Dün Yalova bisiklet Festivalinde toplamda 84 km yol yaptım. Düz yolda ortama hız 27 -45 km hız rampada %14 eğimli ortlama hız 5-7 km arası 8 km tırmanış sonunda 1,870 gr vermişim.. :)

1|0
    0|0
  • Hemen etkisini göstermez, benim fitnessa gelip 1 ay çalışıp değişim göremeyip spor yapmayı bırakan arkadaşlarım var. Bu iş sabır işidir, disiplin gerektirir, düzenli beslenme gerektirir. Düzenli beslenme derken bir sporcunun yemesi ve yememesi gereken yiyecekler vardır, bunlara dikkat etmenizi öneririm.

1|0
    0|0
    • 1 ay fitnessden verim alamaışmı yani arkadaşın

• ben profesyönel olarak spor yapıyorum şimdi sana bilgi veriyim cardio yapıyosan 1 ayda etkisini görebilirsin ayrıca her gün yapmanı tavsiye etmem 1 gün aralıkla yapmanı tavsiye ederim ara verdigin 1 gündede yemene çok dikkat etmen gerekir asla ve asla karbonhidratı fazla olan yiyecekler yememelisin spor hemen etkisini göstermez 2.haftadan sonra temponu artırman gerek çünkü metabolizmanın hızlanması gerek zaten hızlandığını zayıfladığın an görürsün

1|0
    1|0
    • teşekkürler yorumun için sporum 1 saat bisiklet yanında dambıl bacak sıkılaştırma şeklinde

• şimdi girdim saol

• rica ederim :)

• yaptığın sporu değiştir

0|0
    0|0
  • Spor yapıp şiş kebaba devam mı ediyorsun ?

0|0
    0|0
  • valla bnde nasıl bir bünye varsa istediğim gibi kilo alıyorum istediğim gibi veriyorum hiç birşey ypmadan :D bnde anlamadım 73 düm 70 olmuşum :D

0|0
    0|0
  • Fitness ile uğraşan biriydim 3 Ayda 15 kilo aldım 3 ay da anca vicut gelişimi konusunda etkisini gördüm ama eğer diyetisyeni yoksa salonun kendin bir diyet bulup hem onu uygulayıp hemde sporunu yapman gerek 1 Haftada hiçbirşey olmaz en az 3-4 Ay.

0|0
    0|0
  • spordan sonra kaslarınıda beslenmen lazım bol bol su içmen lazım . düzgünder beslenmelisin.

0|0
    0|0
  • yaptıgın spora baglı mesela ben box antremanı yapıyorum tam adam akıllı 2 saat antremanı düzenli yaptıgımda 2 saat içinde 1.5 - 2 kilo rahat veriyorum...

0|0
    0|0
    • neeeeeee :/ bisiklet çevriyorum 45 dk

• sen su kaybediyosundur 2 saat icinde 2 kilo yag yakamaz insan..eger hakkaten 2 kilo yag kaybediyosan boyle devam edersen yigilip kalirsin zor kurtarirlar..

• demek ki su kaybı :D

• çok yersen eksilmez tabi

0|0
    0|0
  • Sporla birlikte, hedefine uygun diyet yapmalısın.

0|0
    0|0
  • spor ve diyet orantılı olmalı biri eksik biri fazla olmuyor dengeli olmalı...

0|0
    0|0
  • Zayıflamak icin spor,daha doğrusu kardiyo yapıyorsan,Kardiyo sonunda kilo vermen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sade spor yetmez diyette yapman lazım

0|0
    0|0
  • ♥...

...

...

0|0
    0|0
    • bu ne şimdi:/

• yazıyor mu kapl dıye baktım da :D spor yap yap :D gosterırı etkısını :D Pes etme

Kızlar Ne Diyor 10

• dur daha yeni başlamışsın hemen pes etme

1|0
    0|0
  • bana dakikasında etkisini gösteriyor 2saat spor yapıorm

0|1
    0|0
  • spor kilo verdirmez, aksine kilo bile aldırabilir. diyet yaparkenki yapılan sporun amacı vücudun sarkmasını önlemektir. kardiyo çalışmalısınız vücut sizin yaşınıza bakarsak 150 kalp atışı gibi bir hızdan sonra yağ yakımına başlar, bu hızı da anca kardiyoda yakalarsınız. iyi günler :)

0|0
    0|0
  • spor illa zayıflatmazki

0|0
    0|0
  • ben 2 aydır düzenli olarak yapıyorum yalnızca 1 kilo verdim buna ne diyorsun :)

0|0
    0|0
  • su icmeyi denemelisin birde salonda kac klori yaktiginı hesapla ona gore yemek ye bnce

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra gr,2-3 ay sonra kilo :D

0|0
    0|0
  • sen 45 dk bisiklet çevir sonra bir otur 45 dakka kalkma sofradan sonra neden zayıflamıyorum:(

0|0
    0|0
  • 1 haftada çok değişirsin 2 kg falan

0|0
    0|0
  • hemen bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...