Spor hakkinda bilgisi olan?

Kilo almak istiyorum spora git diyorlar. Sporda kalori yakmiyor musun? Daha fazla zayiflarsam. Kilo vermek isteyen de spora gidiyor. Spor neye gore kilo aldiriyor veya verdiriyor?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bak bu beslenmeye gore değişir kilo almak için sana bir diyet programi hazırlanır eger sen o programa uyarsan kilo alırsın kilo vermek icin de farkli diyet programi vardır o programa uyarsan zayıflarsın yani yediklerin içtiklerin sporla birlikte seni zayıflatır ya da kilo aldırır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Knk bende cok zayıftım spora başladım sporla beraber 10 kilo aldım lan bir ayda. yani sana aldırıyor kilo cunku yağ yakıyon tamam mı sonra cıkıyon et yiyon birşeyler yiyon şişiyon ama benım gibi yapma sen sağlıklı beslen ben her antremandan sonra adanalar şişler yerdim yüzüm mal gibi şişti yüz zayıflasanda erimez biliyon onla ugraşıyorum Şu an . o yüzden düzgün beslenmen lazım ben beslenmende yardımcı olabilrm ne yiyp içmen gerektgi vs ama başlarsan kiloda alabilrsn yani normalden daha kolay kilo alman sporla:)

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne yiiyip icmeliyim sabah kahvaltidan aksam yemegine kadar

• 2ay

En iyi aciklayan sen oldun 😊

• 2ay

eyvallah hacı :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness ağırlıklı çalış yeme düzenin olsun alırsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• spor
    1 düzenli beslenme verir
    2 sağlıklı beslenme verir
    3 düzenli uyku verir
    4 metabolizmanı hızlandırır iştahını acar
    şimdi soruna gelirsek eger... bu olay aldıgın kalorı ve yedıklerınle ılgılı... eger yuksek kalori alırsan kılonu alırsın.. dusuk kalorı alırsan zayıflarsın.. usluk gbı dusun ac ya da kıs... spor sana duzen getırır anladınmı.. eger cok duzgun beslenırsende kaslarını geliştirirr kas kütlesi oluşturursun.

0|0
    0|0
  • kilo + cok yemek +kas

0|0
    0|0
  • programlı çalişinca kilo da alıyorsun = )

0|0
    0|0
  • zayif insanlara genelde body bulding (vücut gelistirme) tavsiye edilir, bende ise yaramisti simdi göbeklendim ama neyse...

0|0
    0|0
  • Spor +Beslenme o

0|0
    0|0
  • Bu kadar şaçma bir tespit görmedim mq

0|0
    0|0
  • Esrarr iç çok yedirir

0|0
    0|0
  • İlk halim 49 kiloydu bide şimdiki halime bak