Sizi yarı yolda bırakan şerefsizlerin peşinde ne diye koşarsınız?

Takıntı mı

Kendi kendinizi kandırmaktan başka bir şey eline geçmez

Kapatın kapıları örün tuğlaları içeri almayın bu kadar heder etmeniz ne mana

Sevyiorsanız ama olmuyor o sizi sevmiyor ya da sizin verdiğniiz değeri vermiyor sizin gibi sevemiyor

Bugün dünden daha hayırlıdır

Yarın evlenirseniz gider kendini başkasına vurdurur onu mu istiyorsunuz

Bakın sizin etrafınızda görün açın gözünüzü kaldırın gözününüz perdelerini

Ondan önce kimse hayatınızda yoktu o var mıydı yok o zaman ondan sonra da yok

Hem size layık mı ailesi nasıl, işi gücü var mı edepi ahlaki yapısı nasıl bunları bir düşünün

Sizi taşıyabiliyor mu basit insan mı

Bilin ki ondan size bir hayır gelmeyecek

Sizi seven insan niye yarı yolda bıraksın , demek ki siz dürüst davranıyorsunuz karşınızdaki orası burası oynuyor yarın ne malum başkasına da aynısını yapar

Siz de ona çocuğunuz babası annesi mi diyeceksiniz ilerde yarın öbür gün bunlar hepsi önününe çıkar sen böyle yapmıştın

Böyle evlilik dahi olsa bilin ki yine hep hüsran içinde kalırsınız

akıllı olun Hiç kimse vazgeçilmez değildir

Namussuzlurdan hayır gelmeyeceğini bilin

Kendinize ahlaki yapısı düzgün insanlarla yaşayın

Sırnaşık , orası burası herkesin yanında oynayan insandan bilin ki size bir ömür boyu ancak hüsran, aldatma, boşanma, ihanet, saygısızlık, sevgisizlik , sizi başkasının yanında küçük gören düşüren , arkanızda çekiştirenler olacaktır o zaman derler size düğün salonunda bir iki saat oynayacaksınız herkes der bak evlenmiş siz o an mutlu olduğunu sanırsınız özellikle kızlar kızlar bakar onlara işte ne güzel çift derler kıskanırlar ama öyle değil o iki saatten sonra kimse yüzünüze bile bakmaz

Evli evine köylü köyüne ayşe , mehmet yaşıyor mu ölmüş mü kimsenin umurunda olmaz

Ne geleniniz olur ne de gideniniz

Böyle olaylara düşmemek için adımınızı sağlam adın bir ömür boyu mutlu olun

Basiretsiz korkak insanlardan bir hayır gelmeyecek

Seven insan her zaman cesur olur fedakar olur yiğit olur

Sevmek yürekli olanların işidir

Mazisi karanlık insanlardan bir hayır gelmez

Siz meziyetinizi değiştirmedikçe Allah değiştirmez

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Heyy heyyyyyyyyy Yusuf hey hey :)

İsyanlardasınız? Ne güzel erkekleride böyle isyankar görmek.

Şimdi Yusuf bir gerçek varki senin gibi konuşanlar mühhakak hayatları boyunca

5 kuruşluk insanlara değer verdikten sonra 2 kuruşuluk kaşarlara yavşadıktan sonra

akılları başlarına gelir.Seninde galiba artık aklın başına gelmiş?

Ben süt ürünlerine alerjim var.Laktos içeren şeyler yiyemiyorum ve bu nedenle

kaşar erkekleri ve kızları sevmiyorum.Sizler hayatı boyunca kaşar yiyenler ve sevenler

30 yaşlarına gelince aklınız başınıza gelince böyle dandik isyanlarda bulunuyorsunuz.

Hanım kızları sevseydiniz kaşar gibi eriyenlerin peşinden zamanında gitmezdiniz.

Kendi düşen ağlamaz .

Hayatınızı kaşar yemekle geçirdikten sonra nasıl kadınlarla erkeklerle bile bile olduktan sonra

isyan etmek hiç bir işe yaramaz Yusuf.

Şerefsizlik bile bile seveni bir bacak uğruna bir nefis uğruna terk etmektir.Seresizlik

sevdiği kişinin değeri bilmemektir.Bir nefis uğruna sevdiğini bile bile yitirmetir.

Bu da buradaki miz mızlara kapak olsun

2|0
    0|0
    • Merak etme hayatımda kimse yok takmıyorum böyle takıntıları umrumda değil böyle şeyler ben olanı söyledim istesem ellimi sallasam ellisi çok şükür istersem yarın bile kız istesem anında evlenirim talibim çok ama acele etmiyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• çok haklsın..inanki hersözün altın değerinde arkadaşım...ama aşk varsa mantık gidiyor..herkes kendi hatalarından ders alır...bir musibet bin nasihattan iyiymiş derler..düşmezsek kalkmayı öğrenemeyiz...ama hakılsın bugün yarı yolda bırakan gelecekde ne yapmaz...güzel konuşuyorsun..mantığım can kulağıyla seni dinliyor..kalbim öyle demiyor...herkes için allah hayırlısını versin..

1|0
    0|0
  • aşmanız gereken bi mantık... 'süründüren erkek sevilir'... ha böle salak var mı var da bunu felsefe eden erkek sayısı gereksiz çoğunlukta. böyle bir komplekse gerek yok adam gibi sev ona göre değer gör azını çoğunu bil kız da sorunlu değilse elinde tutmayı bilir herhalde böylesini...

0|0
    0|0
  • Şerefsiz adı üstünde:)

0|0
    0|0
  • çok doğru valla

0|0
    0|0
  • valla helal olsun tam beni aldatan şerefsize üzülüyordum iyi geldi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hem size layık mı ailesi nasıl, işi gücü var mı edepi ahlaki yapısı nasıl bunları bir düşünün

Sizi taşıyabiliyor mu basit insan mı

Bilin ki ondan size bir hayır gelmeyecek

Sizi seven insan niye yarı yolda bıraksın , demek ki siz dürüst davranıyorsunuz karşınızdaki orası burası oynuyor yarın ne malum başkasına da aynısını yapar

Siz de ona çocuğunuz babası annesi mi diyeceksiniz ilerde yarın öbür gün bunlar hepsi önününe çıkar sen böyle yapmıştın

Böyle evlilik dahi olsa bilin ki yine hep hüsran içinde kalırsınız

akıllı olun Hiç kimse vazgeçilmez değildir

Namussuzlurdan hayır gelmeyeceğini bilin

Kendinize ahlaki yapısı düzgün insanlarla yaşayın

burasına imzamı atarım, güzel ve olgun yazılmış. belli bir tecrübe ile yazıldığı çok aşikar.

0|0
    0|0
  • severken canım dediklerimize,her ne sebeble olursa olsun ayrılık sonrası şerefsiz,namussuz yaftası yakıştırmak öfke ve hazımsızlık dolu bir yaklaşım,sırf ayrılık oldu diye bu kadar kin,nefret dolu olmayın,olmayalım,yaşanan güzel anlarınızda olduki bu kadar öfke dolusun,o güzel anların hatrına susalım unutmayalım ki AŞKın dili yoktur,AŞIK insan dilsiz olur..

0|0
    1|0
  • okumadım yazını ama, başlık uzerinden harbiden niye koşarlar anlamam. Naparsan yap kaçan kovalanır heralde.

0|0
    0|0
  • Bune kin bune şiddet dostum sakin biraz. Tamam peşinden koşmuyorum şu dkka itibaryla bıraktım peşini :)) (yoksa yuzarzifi'den dayak yiyeceğiz anlasılan :) )

0|0
    0|0
  • Seversin öperler, öpersin severler.

artık "öpmek" fiilinin yerine uygun bir fiil koyun

0|0
    0|0
  • Takıntıdır, Psikolojiktir, Destek alınması lazımdır..

0|0
    0|0
  • surunduren erkek sevılen erkektır de ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...