Işten ayrıldım.içerde kalan paramı vermiyor patronum ne yapmalıyım?

maasımı aldım.15 gün daha çalıştım.ama iş arkadaşımın hakaretleri.kıskançlığı patronumun duyarsızlıgı ve tacizleri yüzünden işten ayrıldım.bu işe ihtiyacım vardı ama hem namusum hemde gururumu yerle bir edemezdim.homeofis sağlık yerinde çalışıyordum.özel muayene yeriydi.işten ayrılacagımı söyledim.patronum 2 ay sonra cıkabilirsind edi.halbuki ilk anlaştığımızda istediğin zaman çıkabilirsin demişti.20 gündür işimden ayrıyım.dün aradım sana para mara yok dedi.bende dedimki.paranın derdinde değilim.ama Allah size emeğimi haram kılsın telefonu kapattım.para konusunu bir kenara bırakın lütfen bana ilahi adalletten söz edin :(

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar süredir çalışıyordun.

0|0
    0|0
    • 4 ay

• 15 gün ihbar süren vardı, işveren 2 haftalık ücretini ihbar tazminatı olarak el koymuş. İşten çıkmadan diğer işçilerin kötü muamelesi nedeniyle çıktığını noter kanalı ile işverene bildirmiş olsaydın hukuki olarak sen haklı olurdun.

• :(((( offf gec kaldım demek

Erkekler Ne Diyor 10

• ilahi adalet zaten olacak,ver numarasini bana bir ifadesini alayim nasil isverenmis bir ders calistirayim kendisine,bizim memlekette nedense hep güvensizlik almis basini gidiyor,ah isverenlerde hepsi allahtan korkmak kul hakki yemenin ne kadar önemli oldugunu bilseler bunu yapmazlar

0|0
    0|0
  • dava açarsan çok uzun sürer canım geçmiş olsun öncelikle var öyle şerefsizler sen bölge çalışma müdürlüğüne git durumu onlara anlat ve bir dilekçe bırak her şeyi detaylı anlat tam bir ay sonra sonuç alacaksın...kahrolsun şerefsiz hak yiyen patronlar...

0|0
    0|0
  • Arkadasım durumu mail olarak sosyal sigortalar müfettişlerine şikayet et hemen bir süre sonra patron seni arayıp paranı verecek merak etme ..

0|0
    0|0
  • Dava aç. Hatta patronunu kızdır videoya çek ve patronunun sana kızdığı yerleri iyice bir montajla . Hoopp 2. davayıda tazminattan aç. :D Para parayı çeker hesabı :)

0|1
    0|0
  • Kul hakkı kimsede kalmaz hiç dert etme allaha havale et senin için yapabileceğim bişey varsada elimden geldiğince yanındayım bu ülkede bayan olmak zor zanaat

0|0
    0|0
  • iyiki kurtulmuşsun taciz falan hayvanlık yani kesin adamın kızı yaşındasındır bide inş onun çoluna çocuğuna karısına bin kat beterini yaparlar

0|0
    0|0
  • devletin mahkemeleri var aynısı ablamın basına geldi tazminatı vermeiyolardı biraz uzun oldu ama aldı sende bu yolu dene hemen

0|0
    0|0
  • allahın adaleti o kadar buyukku kimsenin yaptıgı yanına kalamaz...paranıda al eger sigortalıysan hakkın olur yoksa bir hak idaa edemessin sigortan varmıydı

0|0
    0|0
  • ne zaman ayrıldın işten herangi bir şey imzaladın mı

0|0
    0|0
  • adalet kalmamış :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• resmi kurumlara başvurabilirsin

0|0
    0|0