Çare Drogba ne demek?

Taksimde halk yer yere çare Drogba yazmış ne demek oluyor bu?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Polisle halk arasındaki gerginlikten ve yaşananlardan dolayı Drogba'nın verdiği desteğe karşılık olarak yapılmış bir jest: link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Halkın gerçekten neye çare aradığını bilememesi...

0|4
    2|3
    • Ülke çokmu iyi yönetiliyor?

• Tabikide insanlar ölmesin ancak Poliste insanlara çok katı davranıyor biber gazını sineğe sıkar gibi sıkıyorlar içlerinden en iyisi AKP değil AKP halka zülüm ediyor Başbakan kendini padişah zannediyor bu futbol değilki Abdullah Avcı gitsin Şenol güneş gelsin diyelim

• Görüslerimiz farklı.

• tüm takım taraftarlarının tek yürek olduğunu görüp korkan bir gafil,kasıtlı olarak açmıştır o pankartı,tabi eğer doğruysa

0|2
    0|0
  • sarıgül'den umudu kesen yenilikçi sol kanadın son umudu...

dyor. google

0|2
    1|0
  • drogba adamsın!

0|0
    0|0
  • drogba yabancı komik olmuş ya

0|0
    0|0
  • dorgba alakasız olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tepki farklı yerlere çekilmeye çalışılıyor.renklere ayrılma için yazılıyor.diğeri çıkıp çare fernandes,çare baroni yazar bazıları da amacına ulaşır

0|1
    0|0
    • Renklerle falan alakası yok bunun bütün taraftar grupları birleşmiş durumda ama her yerde bu yazıyı görünce şaşırdım

• çare drogba olmamalı o zaman.çarenin ne olduğunu hepimiz biliyoruz

• Zannedersem Drogbanın bu ülkeyi başbakandan daha iyi yöneticeğini düşünüyorlar

• saçmalanmış

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • face gurubunda drogbanın bir tweeti vardı orda kalbim sizinle yazıyordu yanına bir yorumcu başbakan drogba yazmış buda onun gibi bişey galiba

1|0
    0|1
    • Zaten içlerinde en iyisi Akp.

• Bilinçsiz insanlar var tabikide ama tepkilerini gayet medeni yapan insanlara polis hiç yok yere müdahale ediyor

• işte bende o yüzden yeter dedim polisle halk çatışıyor yeter diyorum

• bir ddp sloganı.

#drogbapartisi

0|0
    0|0
  • espri

0|0
    0|0
  • "Drogba'nın malum 45'liğini salacaksın üstlerine" anlamında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...