Aşkı hayatının merkezine almayan, biraz umursamaz tipte erkekler varsa cevaplasınlar lütfen!!

çok merak ediyorum aşk meşk konularına çok takılmayan, aşkı ya da romantik duyguları hayattaki diğer konularının önüne geçmeyen, hani hiç de yaşamıyor gibi değilde olsa da olur olmasa da ya da birinden hoşlansa bile onu çok düşünmeyen, ilişkide diğer arkadaşlarına verdiği kadar belki önem veren erkekler var mı, varlar biliyorum nasıl birisiniz siz böyle?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• O tarz bir insan olamadim hic:/ deger vermeden ilgilenmeden kisacasi seyine takmadan olucak ismi bu ?:))

0|0
    0|0
    • Teskkurler :)

• Hepsi dümen yalan arkadasim :-) öyle bir asik olurlarki kendileri cok daha iyibiliyolar aslinda:) iste dediğim gibi burda ben rahatim kafama göre takilirim görüntüsü vermeye calisip gece oldugundada basini yastiga koyup sabaha kadar düşünmekten uyuyamazlar :)))cok fazla takma bence bu boş muhabbetleri :)

• :) :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

0|0
    0|0
  • bu şimdi hakaret mi yoksa iltifat mı var ben taaaaa kendisiyim ama yara almış bir atmacayım ondan böyle oldum ben

0|0
    0|0
    • ee peki şu an ilgi duyduğun bir kız olsa nasıl davranırsın?

• ya hoca ama benim hocam değil ben 23 yaşındayım o da 27 -28 falan

• he ozaman normal olabilir git istersen

• nasıl biriyiz lan biz, kendimden utandım a.k.

0|1
    0|0
  • Bizler akıllı insanlarız :) hayatta herşey aşk demek değildir. Bizimde bir ailemiz sosyal hayatımız çevremiz var. Herşeyimizi aşka bağlayamayız. Mantığımız ön plandadır bizim.

0|0
    0|0
  • Hayatının merkezine oturtsun cıvırda temeli dinamitleyip gitsin diyorsun.. Çekirdekte değil merkez kaç etksinde daha bir tatlı oluyor..

0|0
    0|0
  • bu kötü bir şey mi. bence değil.

0|0
    0|0
  • ben varım neden böyle oldugum ise baya yakışıklıyım ondan umursamıyorum koşmuyorumkızların peşinden olsada olur olmasada pek takımıyorum kendileri geliyor zaten egom yok

0|0
    0|0
    • beğendiğin bir kız için duygusal olarak yani içinin gittiği olmadı mı hiç?

• e ne diyeyim, bir de madem baya yakışıklısın bu fotoğraf ne alaka tam bir tezat oluşturmuşsun heralde kendini koymasan bile düzgün bişi koy bari

• ne alaksı var burda bulunma sebebim eglenemk kız tavlamak degil resimdeki reisin bende buyuk önemi var:DD fotomu koyayımda celıp fek profil acsınlar başıma gelmedi degil yani

• Yok yani bacım düşünmüyoruz ve hayatımızın aşkını bulana kadar da hepsi lay lay lom olucak =)

0|0
    0|0
  • var tabi ohoo çok var

0|0
    0|0
  • her erkek aynı değil mk

0|0
    0|0
  • Öyle hayatın merkezine alınca hayatımızdan vazgeçebiliyoruz çünkü ama sonuç ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sende onlar gibi olsan şuan belki farklı düşünürdün :) Bence onlar gbi olmayı dene üzülmezsin en azından :)

0|0
    0|0
    • yaaa bencede biliyorum ilgisi var bana, açık açık teklif etsem tamam diyecek ama duyarsız davranıyor, özlemiyo sanki beni bir de umursamıyor gibi ama adamın rahat tavrındanda olabilir. Neden benim için bişey yapmıyor?

• sevmiyordur.

• e bende seviyorum aşığım diyemem ama bunun oluşması için birlikte bişeyler yapmamız lazım. O bunun için çaba harcamıyor ama kırk yılın başı ayağına fırsat gelirse kulşlanıyor.

• Onlar gibi olmak mutlulk ve huzur demek..

0|0
    0|0
  • Herkes bir değildir bu hayatta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...