Beşiktaş taraftarı kötüleşmemiş mi? ?

Ya bu vodafone arena bana inönü havası vermiyor tamam tt arena Ali Sami Yen havasını vermesede rakip karşısında akustiği ile büyük bir uğultu yaratıyor. Tt arenada karşı tarafı geriyor taraftar. Ben vodafone arenada bunu pek hissedemedim ayrıca eski taraftarda yok kartal gol gol diye bile bagirmadilar eski Çarşı olsa yıkardı stadı gs tribününün sesi daha keskin geldi sizce neden böyle? ?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma da saçmalamışsın

0|1
    0|1
    • 2ay

Nesi saçma açıkla bir

• 2ay

O sadece bir örnekti sen 2010 öncesi Beşiktaş taraftarını izle bakalım kulaklarını ağrıtır acayip ses cikartirlardi yıkarlardı stadyumu ucluler sert besteler git kartal gol gol gol tezahuratina falan bak besiktas ile lasikleşmiş bir tezahürattır o. Taraftar kötüleşmiş üstüne üstlük vodafone arenada çok hoş bir akustiğe sahip değil

• 2ay

https://youtu.be/VriLLJ7A3G0 Al bak izle 3-4 dk ne demek istedigimi anlarsın

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı 3-5 kişiden oluşan bir taraftar grubu değil Türkiye nin en köklü taraftar grubu. Binlercesi dun stattaydi hatta geçtiğimiz Nisan ayında geri dönüyoruz diye bildiri bile yayınlandı
    Fakat bir kısım hala passoligi protesto ettiğinden gelmiyor hepsi bu
    Ses olayına bakarsan 3 büyük takim bilet fiyatlarını arttırdıkça ses azalıyor. Bunun nedeni 90 dakika bağıran destek veren #taraftar yerine parası olan #zengin geliyor. Çekirdek citleyip selfie cekmekten maca adapte olamayan kitle var

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynı sorun tt arenadada oluştu Ali Sami Yen stadyumu seyircisi daha iyiydi şimdi kale arkası iyi sadece . Ama vodafone arena akustiğini tt Arenaya göre zayıf buldum açıkçası

• 2ay

Ya böyle iyi hissediyorum :D Sana birsey sorucam konu ile alakasız İstanbul'da tribünlere yakın bir isim olarak fener tribünleri mi yoksa gs tribünleri mi daha iyi hangisi daha iyi bir topluluk

• 2ay

İçlerine girmeden bilemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilet fiyatları fazla olursa zenginler gider. Onlarda bagirmaz oturur izler birader.

0|0
    0|0
  • Biletler pahalı taraftar değil seyirci geliyor çarşıda endüstriyel futbolun kurbanı oldu

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kim mk😂

0|1
    1|2
    • 2ay

Eski besiktas taraftarına saygı duyuyorumda Şu an iyi gelmedi bana

• 2ay

ya iyiler hoşlar da hiçbir konuda ne Galatasaray'la ne fenerle yarışamazlar 2.5 uncu büyük onlar

• bir sıktır git ağzına alma Beşiktaş i

0|0
    0|1
    • 2ay

Şimdi küfür ederdimde neyse ulan benim görüşüm bu eski taraftarınız inönü falan çok iyiydi şimdi hiç güzel gelmedi tribününüz

• kısık sesleriz biz kardeş duruşumuz yetmez mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...