2HAFTADA YEDİ KİLO VERDİM AMA SADECE BELİM GİDİYOR NE YAPABİLİRİM?

Herkese meraba boyum 1.67 kilom da 56 yani 5kilo fazlam var ve iki haftadır dikkat ederek 7kilo verdim (aç kalmıyorum ben kan değerlerim normal?) ama göbeğim 60da olsam yok yani sadece basen. Şimdi spora yeniden başlıyorum ve günde 2saat yürüyüş koşu egzersizi demek. Basenlerim erir mi başka ne yapabilirim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• genetingıne baglı bir durum bölgesel yag yakımı dıye bırsey olmadıgından senın genetıgın nasıl yag depolarını kullanıyorsa o sekılde kılo verırısın.. antrenman seklın ve beslenmen cok önemlı bu noktada

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki haftada o kadar vermek sağlıksız zaten düzgünce veremezsin muhtemelen geri de alırsın onları :( yavaşlatıp birax da spor yapmam lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• benimde sadece basenler var bende pilatese başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl verdin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evimden bir durak önce inerek 5. kata asansörle çıkmayı bırakarak ve şeker tatlı karbonhidrat alımını en aza indirerek örneğin şeker ihityacımı günde bir elma veya mandalinayla karbonhidrat olarak günde 1kepekli ekmek yedim. Ayrıca günlük kalori sınırımı aşmadım ve 4litre su içtim (zaten çok içerim ama tok tutuyor) ben günde 800kaloriyi hiç aşmadım. Ve 6dan sonra en fazla Light süt veya ayran içtim.(ben vejetaryenım ama sen et yiyorsan daha farklı kalori hesapları yapabilirsin)
      Sağlıklı sayılmaz çünkü açlık sınırı 800 ve ben bazen 500de kalıyorum ama bir sıkıntı olmuyor günlük ihtiyaçlarımı alıyorum yeterince sjsjs zaten teyzem doktor bu konuda yardımcı oluyor

• 2ay

Ne güzel

Yükleniyor...