Arkadaslar bakarmisniz?

Cumartesiye kadar 2 kilo verebilirmuyim sizce taktik verirmisinuz

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• karbonhidrat ve protein içeren madelleri kesmen lazım ayrıca 3 beyazdan uzak dur (tuz şeker un ) ekmek ye ama ne fazla ye ne az ye protein içeren maddeleri tüket ama onuda fazla tüketme sabahları 1 saat koşsan ve 1saatte akşam koşsan yeter 2 değil 3 kilo verirsin 😊 ben maça gideceğim zaman 1 kilo fazlam vardı sadece 5 saat birşey yemedim ve sürekli üzerimde kalın polarlar vardı ve ben otobüsten indikten sonra tartıya baktığımda 2 kilo vermiştim buna ister inan ister inanma senin kararın neyse ben tavsiyemi verdim 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

Sabahları is icin 30 dk yürüyorum akşam da 20 dk felan isim de masa başı çok yorucu inan eve gelip telefonu şarja takacak güçum kalmıyo işte takıyorum ama yememe dikkat ettim bitki çayı içtim s patalon ooldu Şu an ama iki kilo vermem lazim

• 2ay

Sabah tost bayagidir makarna plav yemiyorum kahvaltı dışında ekmek tüketmem sevmiyorum kahvaltıda da tost yemezsem tüketim ekmek 1 dilimi geçmez 5 yıldır çayima kahveme şeker atmam öğlen çorba salata yoğurt yanına da böyle tavuktu köfteydi son 1/2 haftadir akşam daha hafif şeyler yiyorum bazen hiç yemiyorum ben çok yemek yemem ama çikolata deli gibi 1 haftadır yemiyorum resmen zayifladim

• 2ay

kırmızı et yemen güzel ama ondada karbonhidrat ve protein de var, makarna ve pilav yememen çok güzel ve dediğin gibi çikolatayı da kesersen ve birazda evde kendince spor yaparsan kendini yormadan hem daha fit bir vücuda sahip olursun hemde kilo vermen daha hızlı olur

En İyi Kız Görüşü

• Ya ne saçma işler peşindesiniz o kadar kısa zamanda iki kilo versen bişey fark edermi sanıyosun su atarın vucudundan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evet verebilirsin sabah sağlam kahvaltını yap öğlen ekmek yeme akşam da sadece bol bol meyve tüket verirsin iki kilo kesin dediklerimi uygula cumartesi bana buradan yaz 😉

0|0
    0|0
  • sıvı diyetiyle 2 kg verirsin. ama bünyen çok zayıf düşecektir ona göre

0|0
    0|0
  • 2 kilo eksik yiyiver

0|0
    0|0
  • yemeden sıçarsan bir ihtimal

0|0
    0|0
  • haslanmis patates ve yogurt ya da dur dur en iyisi sadece süt veya su ic, yanindada kuruyemis findik, ceviz ve leblebi tok tutar bunlar.

0|0
    0|0
  • Veremezsin

0|0
    0|0
  • Verirsin bol bol yoğurt ve elma ye

0|0
    0|0
  • çok terlemelisin

0|0
    0|0
  • Hayır