Bugün seçim olsa... .

bunu gerçekten merak ediyorum güzel ülkemin güzel milleti kaçınız uyandınız ?

seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz demiyorum çünkü gerçekten oyu hakedecek bir parti görmüyorum ama oyu kesinlikle haketmeyen bir parti görüyorum

bugün bir seçim olsa oyunuzu AKP'ye verirmiydiniz

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Kararsızım
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1430

En İyi Erkek Görüşü

• hedef neden 2023 kimse anlamıyor mal herkez. 1923 yılında Atatürk cumhuriyeti ilan etti. sene 2023 olucak ampül kafa tayyip kendi cumhuriyetini ilan edicek. Atatürkü nekadar dışladıgını kitaplarda kendi resimlerini yayınladıgını tc lerin kaldırılmasını , büstlerin posterlerin kaldırılması bunlar hiçmi aklınıza gelmiyor. nekdar iğrenç bir ülkeyizki nekdar iğrenç bir vatandaşımız varki savaşlarla kazanılan bu ülkeyi soyup soğana çeviren ve ülkenin düzenini alt üst eden bir adama halen oy verebiliyoruz Atatürk ü düşünmeden. Sizin cezanızı ALLAH vericek akp ve yandaşları

4|0
    0|3
    • evet zaten her lafında tekpartili dönemi savunuyor tek parti döneminde kaç agaç dikilmiş diyor Atatürk napt diyor Atatürkün içkisini eleştiriyor vs.

o biraz zor Atatürk halkla beraber kurdu bu ülkeyi halkın karşısında durarak degil.

• ödediğimiz verginin haddi hesabı yok. eskiden kontürlü hatlardan vergimi kesilirdi ? bu en basiti daha neler var herkez biliyor. ama işte cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. 1 torba kömüre ülkeyi satacak insanlarımız var halen görünüyor

• mesela en basitinden eskiden 50 krs. en iyi domatesler alınırdı ya da en iyi üzümler elmalar vs simdi 3 tl ye en çürükleri :D

satılan fabrikalar,işletmeler söylememe bile gerek yok dış borçlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Önceden de vermezdim, şimdi de vermem.

5|6
    3|4
  • AKP'ye kesinlikle oy vermem.

8|6
    3|4
  • benım kıme verıceğim ya da vermıceğim bana kalsında ..

akp su olanlardan sonra bence oylarını daha arttırır bence oöyle gözüküyo.

4|6
    4|0
    • Neden dahada artar dedin?(Bilmediğimden soruyorum karşı görüş olduğum için değil :))

• Türk vatandaşı olsam AKP derdim..

Bu olaylardan sonra net bir şekilde anladım. Bazı evrakları okuduğumda sadece şaşırmıştım ama hepsinin doğruluğu iki gün içinde teyit edilmiş oldu. Şu an Türkiye'de AKP'den başka, ülke yönetebilecek kapasitede başka bir parti yok. Eğer öyle bir parti olursa amenna..

5|5
    5|6
  • Akpye oy verenler cahil cühela kesimi olduğunu kanıtladılar. Tophanede azınlık gruba satır ve bıçaklarla saldıran sakallı cübbeli cemaatin tuttuğu bir partiye oy vermek insanlık dışı bir davranış olarak görülebilir artık.

9|3
    4|10
    • En son yazdığın yorumda kendini epey övmüşsün, edepli olduğundan bahsetmişsin ne güzel. Ancak edepli olsan seninle aynı düşünmüyor diye insanlara cahil cühela demezdin. O zaman herkes farklı düşünene cahil cühela desin akıl işi mi bu? partiyi eleştir ama insanlara laf söyleme, hadi tutun bir laf dedin sonra ben edepliyim namusluyum diye çark etme.

• ne alakası var bunun edeple namazsını kılan kılsın orucunu tutan tutsun benim saygım sonsuz ki bir Ateist bir Müslümana hakaret etttiginde bile şiddetle karşıyım bu duruma anlatmak istedigim dini kullanarak AKP yi savunan insanlara karşıyım AKP yi dini degerlerimi korudugu için seçiyorum diyen örümcek kafalılar için konuştum ben orda.

• Önceleri oy verebilecek kapasitede parti yoktu boş oy atıyordum, uyandım artık, AKP ye oy vereceğim. AKP olduğu sürece oyum AKP gidecektir.

3|6
    7|5
  • Ayı gibi kış uykusunda olanlar var hala verirler yani,şuan seçim olsun yine başa getirirler

4|6
    2|4
    • sz hakaret edin bakalim gerci bu kafayla oy alamazsnz zati kendi miletinizi asagiliyosunz

• Ulan siz bizim milletimiz misiniz ?

Benim şehidime kelle diyen !

Polisimi askerimi birbirine düşüren !

Bebek katiline,sayın diyen !

Binlerce masum bebeğin kanına giren APO denilen köpekle görüşmeler yapan !

T.C yazısını kaldırtan !

Türk'üm demeyi ırkçılık yapan kişiler benim milletim midir lan !

• yahu bu soruları anlamıyorum . ya hadı butun akp lilerşu anbu sitede yoksa hepsi diğer partilerdense suan?

gercege böyle ulasabileegini düşüneiliyormusun . daha mantıklı bir önermeyle gelsen nolur bacım?

3|6
    0|0
    • anket yapılırken zaten bu risk göz önünde bulundurulur yani ben demiyorum ki burda anket sonucu AKP düşüşteyse kesinlikle düşüştedir..

• Bu saatten sonra insanlık için adım atacak partiyedir oyum.

3|1
    1|0
  • zaten sevmezdim artık mumkun degil, kim neyini istiyosa versin

3|2
    0|1
  • Bazı sebeplerden dolayı bugüne kadar hiç oy kullanmadım. Ama bugün seçim olsa AKP'ye veririm. Benim değerlerime sahip çıkan tek parti AKP şuan.

3|2
    5|6
  • Milliyetçi Hareket partisi..

Akpnin oyları yalnızca bize kayabilir cehapeye su yok su..

3|5
    5|1
  • haklısın boş atmak en iyisi.

4|1
    1|1
    • boş atma oy pusulasını geçersiz yap sonra sandık başındakiler kafalarına göre dolduruyor oyları

sonra bu akp oyları nerden alıyor diyoruz :D

• Tabiki yok öyle bişey o sandık etrafında her partiden adam var 1 adam sayım yapmıyo nerede yasıyonuz siz ?

• her partiden mi :D

oy sandıkları çalınıyor her partiden olan adamlarda buna göz yumuyor degil mi

ya burası Türkiye herşeyin kolayını buluyorlar merak etme sen

oy pusulaları bir hafta sonra çöp tenekelerinden çıkıyor ben şahit oldum.

• 100 Tane Oyum Olsa Yine AKP . ßu Ülke Chp ve Zihniyetinden Çok Çeti . YAŞASIN ADALET VE KALKINMA PARTİSİ .

0|7
    7|6
    • CHP ATATÜRKTEN SONRA 1 DEFA BİLE BAŞA GELMEDİ NERENİZDEN ÇEKEMİYORSUNUZ ANLAMADIM Kİ BİZDE SİZDEN ÇOK ÇEKTİM İSYAN EDİYORUZ AĞAÇLARDA SİZİN OLSUN BİYERLERE DİKİN .

• Chp katar soytarı parti yeryüzüne geldi mi o da türkiye ye geldi o yüzden akp oyunu %50 yaptı.Chp nin geçmişine bakarsak Atatürk den sonra tam bir yıkım.Adnan menderes chp liydi demokrat partiyi kurdu yine bu CHP yobazları astı yok şu bu diyorlar da bütün pislikler chp yüzünden.

Kürt sorunu , pkk , darbeler bu soytarıların işi.Atatürkün partisi diye oy alıyor pislikler.

• tamam sizsiniz haklısın .

• Hayır

Bize vatan sevgisi ülkücülük ana karnında zerk edilmiş

Mhp den başka hiç bir partiye oy vermem

3|4
    5|5
  • vermem

4|3
    4|2
  • O zaman hak eden parti yoksa sorunuzun da hükmü kalmamıştır. Ikinci bir husus hangi partiye oy verilirse verilsin seçmene hakaret etmek kimsenin haddi olamaz.

1|1
    1|0
  • Yola devam der susarım.

4|5
    7|9
  • oyum hala AKPye hala ona.

1|3
    5|6
  • benim oyum hepar OSMAN PAMUKOĞLU

2|1
    0|1
    • HEPAR konusunda bende kararsızım dogrusu oyum ona olabilir

• OSMAN PAMUKOĞLU herkez bu adamın geçmişini araştırsın ozaman herkez oy vericektir. ülkeyi bir asker yönetmesi daha iyi olucaktır.

• bende o yüzden düşünüyrm ama İP de samimi geliyor.

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 14

• hiç akpye verdiğimi hatırlamıyorum

8|6
    3|6
  • ben bir devrim bekliyorum bakalım.

8|4
    2|6
    • aynen kesinlikle bende öyle bekliyorum halk ayaklandı darısı büyükbaşlara.. :D

• bir sabah öylece çekip gittiler çınladı alkışlar kör sokaklarda . . . zamanında onu da çok denedik :/

• MUSTAFA KEMAL olsa ona verirdim şuan verilecek bir adam yok hepsi aynı

5|9
    3|9
    • Kimin yolu ol hangi partinin yolu ol?

• şuan hiçbir partinin yolu değilim hepsi çıkar peşinde ne zaman ülkesinin kalkınması ve geleceği için çalışan parti olursa o yoldan gideriz .

• verirdimm. sonuna kadarda veririmm.

5|8
    9|8
  • Asla Asla Aslaaaa !

4|2
    1|3
  • illa parti seçmemiz lazımsa akp diyorum.hadi eksileyin :D

1|4
    7|3
  • akp cok hakediyo sanki cok.ben seçim olsa oyumu kime vereceğimi biliyorum burda söylemek zorunda değilim lakin ak parti sütten cıkmış ak kaşık değildir

2|0
    0|2
  • bu park olaylarının bişeyi değiştireceğeni sanmıyorum bundan öncede cumhuriyet yürüyüşleri yapılmıştı sonuç? yüzde elli aldılar

2|2
    1|1
  • hiçbir zaman vermedim vermem de,vereni sıksınlar. boğazını.

5|2
    4|5

• Hayır

1|0
    0|0
  • Geçersiz oy veririm.

2|0
    0|0
  • Adolf Tayyip Hitlere hiçbir zaman oy vermedim ve vermem de. Ona oy verenler,vatana ihanete ortak oldular ve bunun vebalini öbür dünyada fena halde çekecekler

4|4
    2|3
  • İnadına akp ulan sizin gibilere yaaaa

5|5
    9|7
  • Kesinlikle yine vereceğim , ve sonuçda belli

5|6
    9|10
    • Arkadaşlar rica ediyorum görüşlere saygınız olsun..

isteyen istediği partiye oy verebilir.

şahısa hakaret etmeyin ayıp yahu

• İnsanlık yok ki küfürdğz dert anlatsınlar işte bu yüzden akp zirvede , neyse

Yükleniyor...