Siz halaa uyanamadınız mı ?

iki ağaç için değer mi?" konusu mu bu. Bayramların yasaklandı sustun. Şehidine kelle dendi sustun. Suriyede uçağın düşürüldü sustun. İsrailde gemin basılıp vatandaşın katledildi sustun. Amerikada askerine çuval giydirildi sustun. Reyhanlıda vatandaşın katledildi sustun.Ata'na ayyaş denildi sustun. Sence hala 2 ağaç meselesi mi?

Yoksa siz hala uyanamadınız mı ?

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu direnişimiz sadece GEZİ PARKI için değildir.

1-Kutlayamadığımız MİLLİ BAYRAMLAR içindir.

2-Silivri’de hapsedilen ORDUMUZ içindir.

3-Hapisteki AYDINLARIMIZ,GAZETECİLERİMİZ içindir.

4-YURDUMUZU açılım adı altında böldüğünüz içindir.

5-LAİKLİĞİ yok ettiğiniz içindir.

6-HALK AÇLIK sınırında yaşarken,sizlerin milyar dolarla dünyanın en zengin listelerinde olduğunuz içindir.

7-ATAM’a AYYAŞ diyip dil uzattığınız içindir.

8- Dini siyasete karıştırarak DİN SİYASETİ yaptıgınız içindir.

9-Size oy verenler MÜSLÜMAN, vermeyenler GAVUR İZMİR’li olduğu içindir.

10-Şehidimiz KELLE,Terorist başı SAYIN olduğu içindir

11-Çifçilerimiz ANALARINI ALIP GİTMESİNİ SÖYLEDİĞİN içindir.

12-Komşu Müslüman ülkeleri yok etmek için KAFİRLERLE el ele olduğunuz içindir.

13-IRAK’ta binlerce Müslüman katledildi,SESSİZ kaldığınız içindir.

14-2 torba kömür,makarnayla HAYATLARI SATIN ALDIĞINIZ içindir.

15-REYHANLI içindir.

16-Çocuklarınız askere göndermeyip,Fakir ocaklara ateşler döktüğünüz içindir.

17-Gençlerimizi DİNDAR ve KİNDAR diye ayırdığınız içindir.

18-En önemlisi artık başımızda senin kulun,halkın olmak istemediğimiz içindir.

19-Soruyu soran Gizli cevaba izin vermediği zaman ben bu cevabı yazıp kimliğim tespit edilir ve fişlenir ya da hapse girer miyim diye düşündüğüm için...

6|3
    1|1
    • ellerine sağlık

• Ellerine sağlık. Tüm doğruları yazmışın ama ama akp o kadar acımasız ki sabah siyaset programında tesadüf gördüm resmen milet birbirini yesin dursun ben işime bakarım dedi resmen bunu dedi insanlarımız çok fazla kör bu yüzden yine yırtar başa bunu getirirler yine. Ama sseni artılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 16

• link budur diyorum!

1|3
    0|2

• Hayır ben bayadır uyanıktım :)

0|1
    0|0
  • hala anlamayn sızsınız nasıl bu kadar aptal olabılıyorsunuz? Madem o kadar sevıyorsunuz ulkenızı ABD karsısında Surıye karsısında Israıl karsısında ayaklansaydınız. Şehitler ölürken ayaklansaydınız bak o zaman kım gelmıyordu arkanızdan. Şimdi kürt olayları hallolmus, borc olayları bıtmıs, Fetih in yıldonumunde ıkı agacı bahane ederek gelmıs ayaklanma baslatıgınızı sanıyorsunuz. Anlayamıyorsunuz sımdı secım olsa gene bu partı basa gelecek sız neyı kıme karsı savunuyorsunuz. Zamanında Menderesın astıran darbecılerle aynı kafadasınız haberınız yok. Nıckımden dolayı Akp cı fılan demeyın buradakı cogu ınsandan daha cok bılgıye sahıbım gozunuzu acın tek ıstedıgım bu. Baskada bısey yazmıcam.

3|2
    6|3
    • Şehit olaylarında ayaklanmadıkmı recebin polisleri yine su sıktı ama artık milletin sabrınız zorladınız be böyle patladık..

He bu arada kaç paket makarna aldın onuda öğrenmek isteriz ?

• tabiki recebin polisleri hükümette ne kadar adam gibi asker polis varsa hepsini görevden alıp yerine kendi adamlarını geçirdi şimdide hakkını arayan halka karşı kullandırıyor

• kaç paket kömüre söyledin bunları..

• Hele şükür birisi bunları gördüde yazdı , amaç belli bu olayda

1|2
    2|0
  • uyudum .

1|2
    1|2
  • Çok iyi yazmışsın. 5*

0|1
    0|0
  • Maalesef hala uyuyanlar var ve ben onları hayretler içerisinde izliyorum. Yazık

0|1
    0|1
  • ben şunu isterdim , millet 2 ağaçtan sonra uyanmasın o yüzlerce askerimiz şehit olurken açsaydı gözlerini neyse ya her şey milletin işine geldiği gibi...

0|1
    2|1
    • evet şimdiye kadar susmamalıydık!

• şehitlerden sonra nedense medya halkı kandırıp konuyu değiştirdi halk sabrede sabrede en sonunda bardak taştı işte bazı koyunlar ağaç olayı sanıyor ama şehitlerin olsun reyhanlı olsun milli bayramların etkiside var bunda..

• ne olursa olsun herkes bilmiyor mu , medyanın olayları çarpıttığını ? nedense bu gezi parkından sonra çoğu kişi için Atatürk'ün değeri arttı nedense artık..

• duyacaklarından rahatsız oldun galiba engellemişsin eğer bu Ülke sizin sayenizde bölünücek bu güne kadar Türkiye'nin kötülüğünü isteyen diğer ülkeler şimdi size gaz verip iyi olduğunuzu doğru yaptığınızı söylüyor ee tabi senin gibi saflar bunların hala farkında değilsiniz oyuncağı oluyosunuz dış politikaların ASIL UYUYAN SİZSİNİZ!

0|0
    3|1
    • sen boşbakanın açıklamalarını izlemişsindir sence o açıklamalarda bir provokasyon yokmu ? asıl gaza getiren provokatör boşbakadır iyi izle ;)

• yok yok size ne lazım biliyomusun ekmeğin 2 lira olan bir ülke suyun bulunmadığı tüp almak için sıraya girme geceleri içkiciler içip içip anana bacına tecavüz edenler ülkene başka ülke bişey dediğinde savaş başlatan başkan sigarayı bedeva yapıp sağlığınızı düşünmeyen başkan bunlar lazım size siz rahat ettikçe rahat battı Eğer bunların sonucunda savaş ilan ederse bir ülke ozaman anlarsınız neyin ne olduğunu

• pardon ama recebim başa geldikten sonra ekmeğe suya elektriğe doğalgaza ne kadar zam yapıldı ? millet vekilleri kendi maaşlarına ne kadar zam yaptı? dünyada tecavüzlerde kaçıncı sıraya geldik ? israil suriye zaten Türkiyeyle dalga geçiyor bak mavi marmaraya,düşen savaş uçağımıza ? ah koyuncum sen meelemeye devam et :)

• bizde beyin bedava sanardık.

5 ledim eline sağlık

4|0
    1|0
  • Uyuyan kesim hala var :( Çok ilginç

1|1
    0|0
  • uyuyanlar ne idüğü belirsiz insanlardır.

1|1
    1|1
  • 0|0
    0|0
  • siz varyaa adam değilsinizz!

1|3
    8|5
  • 0|0
    5|0
    • @crayzlordtr nin cevabını okumanı öneririm koyun hanım pardon siz samanmı verdiler yoksa makarna mı ? kaç paket makarna verdiler ? hadi meelemeye devam ;)

• kuvayi milliye ruhu yok henüz bizde. hala senin partin,benim partim kavgasındayız.

2|0
    0|0
    • Şu an bu diriliş için bir lidere ihtiyaç var onu buldukmu millet daha çok ayaklanacaktır

• Atatürk ün sözünü unuttun mu hala bir lider arıyorsanız ben size hiçbir şey öğretememişimdir. bu ülkenin liderleri biziz.

• haklısın unutmuşum :/

Erkekler Ne Diyor 23

• Pezebengler nasıl bir uykudalarsa artık.

5|2
    3|2
  • bu iki ağaç değil "ehh yeter artık lan" isyanıdır. Ama millete anlatamıyorsun işte. Olayı hala ağaç zannediyorlar

6|1
    1|1
    • Bi ayaklanmayı neyın baslattıgı onemlıdır tarıhten bu yana orneklerıne bak anlarsın. Ikı agc yuzunden olayların bu kadar buyumesı tamamen bahane bulmaya calısmak baska bısey degıl.

• nickinden belli olaylara nasıl baktığın, bye

• HALA UYUYANLAR İÇİN BİR ATA TAVSİYESİ

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk

20 Ekim 1927

0|1
    0|0
  • Uyandık Taksim'e De Gittik Ama Böyle Cahil Halkımız Var Ki 3-5 Kömüre Özgürlüğünü Satan Ne Yapacağız İşte?

2|2
    0|0
  • makarnacı ve bidon kafalı olarak mutluyum senin görüşlerini paylaşmıyor olmam uyuduğum anlamına gelmez tam tersi gayet uyanığım.

Ben birdaha ablamın kız kardeşimin türbanının başından çekildiği, bir gecede fakirleştiğim, peygamberime küfür edene tepki gösterdiğim için irticacı olduğum, dünyaya kapalı bir ülkede yaşadığım, hastaneye gitmeden önce on kere düşündüğüm, memlekete gitmek için 20 saat yol gittiğim günlere dönmek istemiyorum.

Varsa derdiniz seçimlerde oy vermezsiniz olay biter.

2|3
    6|4
    • arkadaşım kim senin kardeşinin başından türbanını çekti? çarşaf diyorsan tamam ama türban hiçbir zaman yasaklanmadı, peygambere küfür edildiyse şikayet edersin ki haklı çıkarsın çünkü toplumun huzurunu kaçıracak bir durumdur tepkiden kastın dövmekse kusura bakma ama o küfür edenden aşağıya kalır yanın yoktur, şu an zengin daha da zengin, fakir daha da fakir, çiftçilik öldü, asgari ücret alt safhada, diz boyu faiz faiz, satılmadık yer kalmadı ama bidon kafalı olarak mutluysan öyle kal.

• Kaç paket makarna verdiler de bu kafayı yaşıyosun ?

• hala ekonomi diyorsun buyrun bu video da akp nin yaptığı zararlar. konuşmada erdoğan kalkıp gitti, akp liler den hiçbiri hayır yalan söylüyorsun diyemedi işte o video: youtube.com/watch?v=7dMPpzFcDKw link veremiyorum kopyalayıp yapıştırman yeterli. şunu söyleyeyim ki chp li falan değilim, o imzadan sonra muharrem ince ye sempatim de yok ancak söylediği her şey doğru, yani sırf insanlar kapanabilsin diye mi bu topraklarda pkk beslenmesine, insanların ölmesine göz yumuyorsun helal sana

• bayramların yasaklandı dedin o bayramda bir terör canlı bomba olsa hesabını kim verecek 2.si apoyla anlaşıldı çünkü daha fazla şehidimiz olmasın bitsin diye 3. suriye ya da israile kafa tutulup savaş çıkmasınımı isterdin ? ayrıca bunlar olurken neden tepki göstermedin de iki ağaç kesileceği zaman tepki gösteriyosunuz . :D bide diğer ülkeler Türk halkı uyandı yok söyle böyle sizi çok sevdikleri içinmi yapıyorlar acaba yoksa kendilerine paymı çıkartıyosunuz! sizin askerinizi Şehid edenle siz kol kola Ülkeyi bölmeye çalışın sonra yok bu iki ağaç meselesi değil. Kendimize Lüzumsuz savaş çıkarttınız.

0|0
    1|2
    • sayın gerizekalı arkadaşım sen halaa ağaçlara takılıyosun ve askerimiş şehit olduğunda sen ne yaptın ? sen bişeyler yapsaydın da biz seni destekleseydik olmazmıydı ?

• heee hee öyle size oyun lazım macera lazım size

• özgürlüğüne sahip çıkmıyorsun bari kapa çeneni boş boş konuşma ye makarnanıda sus koçum

• Kurtuluş savaşında büyük taarruzda yapılan ilk saldırı sabaha karşı olmuş ve yüzlerce düşman askeri uykusunda bıçaklanmıştı.

Uyku güzeldir.uyumak isteyen devam edebilir.Fakat ne zaman uyuman gerektiğini iyi bilmek lazım.

Verdiğim örneğe maruz kalmamak için.

0|1
    1|1
  • alkol yasaklandı .. alkolu bırakmadık ama uyandık içe içe ayıldık .. taksimde ayıldık.. direndik bu ülkeyi biz kurduk biz yöneticez

1|1
    1|0
  • Cumhuriyetin kitabını 2 ayyaş yazdı demiş.

Bunları herkes biliyor. Biri Mustafa Kemal Atatürk diğeri ise İsmet İnönü.

Hâla neyin derdindeler anlamıyorum. Yazık vallahi de yazık billahi de yazık!

1|0
    0|0
  • Ayı gibi kış uykusundalar maşallah

5|1
    1|2
  • ben hiç uyumadımki uyku problemim var lisedeyidm bunlar seçildiğinde din istismarcıları dedim ozamanda sövüyordum yetti insanlara artık şimdi geziye çıkyormuş inşallah dönmezde kurtuluruz

0|1
    0|0
  • Helal olsun. 5*

1|1
    0|0
  • Milli bayramlar kimin umrunda.İlkokuldayken,lisedeyken öğrencilerin %90u gösterilerden kaçmaya çalışırdı.Birde şöyle birşey var milli bayramlar insana huzur vermeyen gereksiz suni bayramlardır.Cumhuriyetin bayramımı olur la.

1|0
    0|1
  • ben hala uyuyorum. böyle iyiyim.

3|1
    5|3
  • Asıl halk geçen sene uyandı ve sizin gibi zihniyetsiz herfilere cevabını %50 ile verdi ve bu olay üzerine bir çekememezlikle meydanlara çıktılar sözde direnişle halkın huzurunu kaçırmayı dış güçlerin yüzünü güldürmeyi,ergenekoncuların ekmeklerine yağ sürmüş oldular.Batsın sizin direnişinizde .neyse bşey dicem ama sizler gibi ağzımı bozmak istemiyorum

1|0
    3|1
    • ergenekoncuların suçu ne bana anlatırmısın ?

• Ne biliyormusun.Çıkıp bana onları savunma şimdi.Kendi egolarını tatmin etmek için istemedikleri hükümetleri devirdiler.Yani halkın iradesine saygısızlıkta bulundurlar.Senin gibiler demokrasi dersiniz bu mu demokrasi anlayışınz darbeyi savunmak mı ?Suçu neymiş.Kürt kardeşlrime işkence çektirdiler.İslamı doğru yaşayanları istemediler bu ülkede.İmam Hatiplileri yok saydılar o okulları kapattırmak istediler.Türbanı resmi dairelere sokmadılar.Daha sayıyım mı ? sana

• heh işteee bunlar olurken sen niye çıkıp sesini duyurmadın recebin makarnalarını yiyip oturdun dimi kıçının üstüne ?

• İki ağaç deyip geçmeyin. Nazım hikmet'in dediği gibi " bir ağaç ölür, bir millet uyanır."

1|1
    0|0
  • Hala provokasyon peşindesiniz. Yeter lan yeter.

3|2
    6|4
  • AKP diktatördür AKP ye ölüm...

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Ah be koyunum sen niye anlamıyorsun halaa ağaçta ağaç diyorsun bırakın ağacıda soru detayını bir kere daha oku anlamadıysan anlayana kadar sabah öğle akşam 2şe kez tok karınla oku tok karınla demişsem makarna yedikten sonra değil makarnaya alerji yapar :)

• 0|0
    0|0
    • Ah be koyunum sen niye anlamıyorsun halaa ağaçta ağaç diyorsun bırakın ağacıda soru detayını bir kere daha oku anlamadıysan anlayana kadar sabah öğle akşam 2şe kez tok karınla oku tok karınla demişsem makarna yedikten sonra değil makarnaya alerji yapar :)

• 0|0
    0|0
  • saman dolu amk beyinleri sana yüzde yüzaktılıyorum en iyi soru bu :))

1|1
    1|1
  • İyi ki üç beş hatuna akil kadın yazdım ortalık akil kadın akil kız niklerine dönmüş a.k..

0|0
    0|0
Yükleniyor...