İstanbulda ki arkadaslar bakar mısınızz ?

Arkadaşlar.. marmara güzel sanatlarda okuyorum.

günlerdir olaylar oluyor yürüyoruz, direniyoruz her şey çok güzel sanırım bugün ortalık biraz sakin..

Farklı şeyler denemeye ne dersiniz, kime nasıl ulaşıcam bilemedim o yüzden size burdan sesleniyorum gidelim hiç konuşmadan.. Resim yapalım piyanosu olan alsın gelsin önüne Fazıl Say yazalımm, çalsın bir köşe heykeltras arkadaslarım bir köşe de ucube yapsın olayın sadece agaç olmadığını rahatsız oldugumuz seyleri gösterelim.. Sanatla cevap verelim sizden destek, fikir istiyorum..

Güncellemeler:
Arkadaşlar, daha çok cevap bekliyorum, fikir istiyorum catışmadan da bişiler yapabiliceğimizi gösterelimm.. Bugün olmaz büyük ihtimalle heykel yapcak arkadasımın kil bulması gerek ve havada kötü, yarın bu konuyu okulda da konuşup netlicem sizden yardım bekliyorum ve ilginiz için teşekkürler :D

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende Marmara iletişmdeyim... malum okulda karakol var siyasi görüşümüzden dolayı polis dekan ve sağcı grupların baskısına maruz kalıyoruz okula giremeyecek kadar fişlendk ve artık gerçekten usandık ya. bir şey yapmak lazım ama yıldık. yine de örgütlü bir gösteri yaparsanız ben ve arkadaşlarım size destek veririz. bu arada amatör bir grubumuz var. sanatsal bir yardımda da bulunabiliriz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biseyler kuralim önce kafamizda :-)

1|0
    0|0
  • elimden gelen bir sanat dalı yok malesef, o yüzden tek bildiğim şeyi yapıp bir köşede bira içmekteyim :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel fikir ama provokatör damgası yemekten kurtulamazsiniz:)

0|0
    0|0
  • nekadar insancılsın keşke herkes senin gibi düşünse:)

0|0
    0|0
  • Valla gız haklı lan

0|0
    0|0
  • Nerden alıyım seni..?

0|0
    0|0
    • Beklediğim cevap süpersiniz, organize olmalıyız önce

• bugün değil. tam bir plan olsun sağlam olsun

• Tamam haberim olsun..Sizinle eyleme çıkmanın keyfi bir başka olacak..

• işte budur destekliyoruz...

0|0
    0|0
    • Fikir verin arkadaslar aklıma baska seyler gelmiyorşu anne bileyim kürtaj hakkında ne yapabilirz mesela

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...