Melih Gökçek nasıl Vallahi sizi bir kaşık suda boğarız ama dua edin ki biz demokrasiye inanıyoruz diyebiliyor?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 5 gündür Taksim Gezi Parkı için eylem yapan direnişçilere twitter'dan, "Vallahi sizi bir kaşık suda boğarız" dedi.

Gökçek, twitter'dan tartıştığı bir kişiye, "Vallahi sizi bir kaşık suda boğarız ama dua edin ki biz demokrasiye inanıyoruz.. Biz de kaba kuvvet ve eşkıyalık yok" ifadesini de kullandı.

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• rte de bir milyon kisi toplucak mis (: bu adam ülke yönetiyor güya. ayyas dedigi kisi ülkeyi o kafayla kurdu bu ayik kafayla idare edemiyor. millli icecegi ayrani ice ice beyni sulanmis herifin. sarikli yobaz. adam kurulmus ülkeyi yönetmekten aciz osmanli devleti hayali kuruyor. sen kimsin ki kafana göre halka ait olan biryeri yiktirip zengine hizmet sunan yapilar yaptiricaksin

yok kislanin icinde otel vs olacakmis da turstik biseymis de yesil alan yine olacakmis da. bir emekli gelip ordan faydalana bilecek mi peki ? kapisina "emekliye fakir halka beles" tabelasi mi asicak mis.

halki düsünüyomus onlara faydali isler yapiyormus. zenginler kislada sefasini sürüp fakirler pisligini temizlicek. adamin halka hizmet anlayisi. halkin malini alip zengine vermek mi halka hizmet.

5|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• link

şuna bir bak derim :D

3|5
    0|0
  • Bunlar kendilerini tanrı yerine koyuyor. Oysa ki yeni bir süreç başladı, bunların suyu ısınıyor.

3|5
    0|1
  • Gidere gider yapacak elbette ne bekliyordun dönüp gelin domaldımmı diyecek herkes bişeyler der gider yapar oda onu demiş

1|5
    3|1
  • Belediye binasının içinde korumalarıyla birlikte mi söylemiş. Dışarı çıksın da söylesin.

3|5
    0|1
  • evet çünkü onlarda hırsızlık var bu arada y******mı yer o

2|4
    0|1
  • Beklerim Melih Gökçekten

1|5
    2|1
  • melih gökçek çok antipatik bir insan oldu.burnundan kıl aldırmıyor toz kondurmuyor.demokrasiye çok da inandığını sanmıyorum ama bu tavırda yaklaştığı kişilere nazaran evet daha demokratik kişiler.eğer akp nin elindeki fırsat şu ortalığı yakıp yıkanlarda olsa,kendinden olmayanlara ne yaparlardı bir düşün

2|0
    1|1
  • Polisin tokatlanışını gördük. Kuyruğunu kıstırıp çekildi.

2|0
    0|1
  • Adamsın melih Gökçek

0|1
    4|5
  • Doğru söylemiş:D

Yani bu ülkenin yüzde 70 i yani sağı sokaklara dökülürse taksimdeki çapulcuların bir bölümü moskovaya bir bölümü kuzey ıraka transfer olur..

0|1
    4|5
  • Belediyenin önündeki fıskiyeyi kim kırdı ?

0|0
    3|4
  • gelsin taksime boğsun bakalım 3 5 tane korumasıyla nereye boğuyor

2|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaç gündür göz korkutma telaşına düştüler.

RTE çıkıyor, siz bilmem kaç kişi toplayın, ben bir milyon kişi toplarım diyor, güya ülkenin başbakanı olacak bu adamın kapı kullarından ne beklenir başka?

Kimsenin lafıyla, hadi sokağa çıkın demesiyle çıkmadık sokaklara..

Hadi döksünler sokağa da biz de görelim şu oy veren Türkiye gerçeğini.

Ben de merak ediyorum, oy toplama mitinglerinde şak şak yapmaktan başka bi' icraatları var mıymış..

4|4
    1|0
    • aynen madem güç vardı da neden yapmadı Akp yandaslarının genel olarak pısırıklardan olustugunu biliyoruz zaten neyi korkutuyoruz

• Zik kadar yumurtadan korkan insan kimi bir kaşık suda boğuyomuş.

link

3|4
    0|0
  • bu adamın insanlığından şüphe duydum zaten sevmezdim iyice ne oldugunu belli etti.demokrasiinn adını ağzına almasın.

1|0
    0|0
    • Demek tabiki kolay herkes bişeyler diyor ne yani karşınızda onumu istiyorsunuz sizde çekilin başkanınızı koyun onun karşısına veya ona inananları isteyin karşısınızda.arkasına 3 kişi alan sokaktaki adam bile gider yaparken birilerinden geri adım beklemeyin genel olarak konuşuyorum sizler onlar ifadelerim bu yüzdendir

• ama gaz var ondan bile rant sağlıyorlar, gazı veren firma hangisinin oğlunun firması ?

1|0
    0|0
  • Bu adam yaparım derse yapar doğrudur bğğarda millet uğraşmıyor

1|0
    2|4
  • Aynı senaryo 80 kerde olldu oyuna gelmeyiz el cevsp sandıkta olcak ve değişen hiç bir şey

0|1
    2|4
  • O adamı kale alıp cevap bile vermem

sadece A.B.Versin diyorum

1|5
    1|0
Yükleniyor...