Başbakanın Gezi Parkı protestocularıyla ilgili açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakanın Gezi Parkı protestocularıyla ilgili açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• O bizim başbakanımız değil maaşlı memurumuz.

4|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Ilk önce masun ve barisci protestoculara gas ve su fiskirt sonra baris ve demokrati üzeri konus.

cok muhtesemdi...

3|2
    0|0
  • Ulan şuna başbakan demeyin hangi başbakan kendi ülkesinin insanını tehdit eder sizin 100 bin olduğunuz kişide 1 milyon kişi toplarim diyor asadjda

4|3
    0|6
    • Sandıkta konuşun diyor! Demokrasi diyor! Her dönem toplanan bu kalabalık sandıkta nereye gidiyor diyor, %50 ye saygı duyacaksın.. yapabiliyorsan %51 yapacaksın diyor

• He he küf beyinle he oldumu

• Ateist sosyalist münevverlere ayarı vermiş..

Bunların bu memlekette dikili ağaçları yok ne ağacı demeye getirmiş..Sonra da eklemiş sen 100 binsen ben 1 milyon getiririm diyor..Ekliyelim tayyip..Senin 1 milyonunda kemalin 100 bininde 5 bin ülkücü yüreği yoktur..

Başbakan aslında içten içe seviniyor bu salakların eylemi oyunu artıracak çünkü..Ben cezaevindeyken kilyosda ağaçların kesilip holding ofisi yapılmasını engellemiştim cezaevine girince dönemin cumhurbaşkanı necdet ofisin açılışında engelleyenler şimdi nerede demişti diyor..Engelleyen işte burada necdetler şimdi nerede diyor..

Başbakanı sevmem ama cehapelilere iyi geçiriyor..

1|3
    0|1
  • milleti tahrik ettiğini düşünüyorum.

2|3
    0|2
  • Camii mi yapacakmış neymiş... ;)) Camiye karşı bir insan değilim ama oturduğum cadde 1 km bile değilken şu an -en son yapılan 3 cami ele birlikte- 7 camii var. biraz da okul yapılsa ya. Ama kimin umrunda ki eğitim. Neyse camii açıklaması sadece olayları çarpıtmaktan başka bir şey değildir.

1|1
    0|1
  • link

şimdi buna ne demeli?

ayıp yahu ayıp

1|4
    0|1
    • Olayı saptırmışlar. Hoş değil gerçekten.

• Bunlar da kendi kafalarınca ateizmin gölgesinde haklarını savunan küçük bir topluluk, yoldan geçenlerde İslamın gölgesinde haklarını savunan küçük bir grup, önden gidenler de kamu görevine dayanarak haklarını savunan küçük bir grup olay bu. Kimsenin bu tip akıl yoksunu kişiler için kocaman İzmir'i zan altında bırakmaya hakkı yoktur. Bende hafif bıyık bırakıp 8-10 cemaat bulup kamerayı elime alıp camiden çıkarken yoldan geçen açıklara cayır cayır yanacaksınız dinsiz imansızlar desem aynısı olur

• Bırak İzmir'i, tüm eylemler bu doğrultuda haksız gösterilmeye çalışılıyor. Durum iyi değil.

• Hala bu halkı kutuplaştırma çabası içinde ve görevi başarıyla yerine getiriyor.

0|1
    0|0
  • hepsi provokasyon saf halkımız inanıyor, sözde parkı koruyacaklar ama polislere atılan taşları geç halkın malına zarar veriyorlar söylermisiniz bu nasıl ağaç severlik , ağacı seviyosunuz ama bir yandan ülkenin malına zarar veriyosunuz böyle vatan sevilmez , böyle sevecekler hiç sevmesin yeter.

0|1
    1|2
  • Atı alan üsküdarı geçti. Bu saatten sonra hangi açıklama bu durumu haklı çıkarabilırki

0|0
    0|0
  • Başbakanımızı üç beş silahsız teröristlere yem etmeyiz

0|0
    1|2
  • helal olsun adam gıbı adam sonuna kadar desteklıyorum

0|2
    0|0
  • Türkiyem<3<3<3<3<3

0|0
    0|1
  • Semufi isimli kullanıcının önüne kemik atmayın, başbakan neyse aynısını yapıyor

0|0
    0|2
    • birini biliyoruz da diğer mahluk nerden

Kızlar Ne Diyor 1

• Adolf Tayyip Hitler aynen kendine yakışacak şekilde insanları dahada kışkırtacak şekilde bir yığın yalanlar söyleyerek konuştu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...