Birisinde dövme gördüğünüzde ona bakış acınız ne olur

dinsiz mi modern mi havalımı düşünürsünüz ben dinimiz acısından yaptırmak istemiyorum ama çokta içimde kaldı vücudum da kalıcı bişey olsun istiyorum ama birisi bana cenabetmişim gibide baksın istemiyorum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dinen bazı hocalara göre sakıncası var bazılarına göre mekruh kesin bir cevap bulamadım şahsen ben bu yüzden yaptırmaktan vazgeçtim. Bir bayanda gayet hoş hatta seksi bile durabiliyor bazı durumlarda bana göre.

Dövme yaptıran kimseye dinsiz diye bakmadım bir çok arkadaşım da var ve gayette müslüman insanlar.

Bir bayanda nasıl karşılarım diye soracak olursan dövmesi olan bayan daha özgür bir hayata ve ruha sahiptir diye düşünüyorum. Dövmenin şekli ve yaptırdığı yere göre bazen yirtık cadaloz asi hatta faişe ruhlu olduğunu düşündüğüm insanlar bile çıktı karşıma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• :D yaptır abartma çok çirkin duruyor ayrıca kaliteli bir yerde yaptır ucuz bura diyip yaptırma yaptıracağın şey seni temsil etsin uğur getirsin vs...

0|0
    0|0
  • Ne yaptımayı düşünüyoırsun ki?

0|0
    0|0
  • dövme yaptı diye dinsiz demem dıslamam da ama musluman olan bır ınsana yakısmayan bır durum. Ayrıca da hem dınen haram hemde sağlık acısından zararlı o boyalarda kanserojen maddeler de buluyunyo.

0|1
    0|0
  • Herhangi bir bakış açısı oluşmuyor dövme güzelse ooo iyiymiş diyorum beğenmediysem aklını s... bu ne lan diyorum içimden

0|0
    0|0
  • Dinini düşünüyorsan yaptırma zaten başkalarının ne düşündüğünü boşver

0|0
    0|0
  • cenabetlilkle alaksı yok cenabet mi olnuyo dövme yaptırınca dinsiz olsan ne olur ki hemde bnde dinsizim

0|0
    0|0
  • bayanların bazılarında görüyorum harikulade ama abartı olmıycak,gelinin sırtında gördüm çamlıcada muhteşemdi yaa

0|0
    0|0
  • Peygamber efendimiz

dövme yapanları lanetlemiştir...

0|1
    0|1
  • alakası yok bence bende yaptırmak istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• görüntü kirliliği oluşturuyor bence.dinle bağdaştırırsan zaten kattiyyen yasak.1.si vücuda acı verdiği için.2.si su geçirmediği için..

0|0
    0|0
  • Ben görünce ilk aklima gelen acaba abdestinin kabul olmadigini biliyormu diyorum sonra bilse yapturmazdi heralde diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok olmadıkça hoş duruyor bence.

0|0
    0|0
  • ben abartı olmadığı sürece beğeniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...