Sanatçı ruhunuzu ortaya çıkartmak ister misiniz?

En beceriksizini bile bir Vangogh, efendime söyleyeyim bir Paplo Picasso, bir Ara Güler yapabilen bir sitedir kendileri.

Hemen verelim; link sitesine girip Silk'e basın ve sol üst köşedeki New seçeneğine tıklayın. Controls seçeneğinden dilediğiniz rengi tercih edebiliyorsunuz. Arka fonda çalan müzikte tam hipnotize etme özelliğine sahip. Yaptığınız her şekil sanki bilinçaltınıza işliyor ve bir sonraki şeklinizi sanki önceden planlamanıza neden oluyor gibi.

Uygulama sonunda Share seçeneğine tıklayın ve sağ taraftaki link kısmına tıklayarak şeklinizi burada paylaşın.

Ben size kendi yaptığım örneği atayım ; link

Sıra sizde. Bol şans!

1|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• link Manyak bir şey oldu be yaaa püfff

2|0
    1|0
    • Illuminati yanında halt yemiş ahah:))

• Huh, teşekkür ederim :)

Yorumumu nasıl buldunuz efendim?

• Bir karanlık güç beni fethetmiş hissiyatına kapıldım ama yazmış olduğunuz gibi, bağların kopmamasına da önem verdim.

İtiraf etmeliyim ki biraz şekil olsun diye fazla da kurcalamadım.

• İlimünati ? link

2|0
    1|1
    • Wow! Illuminatinin allahını çizmişsin usta.

• link Fazlamı sade oldu :A

2|0
    1|1
    • sende dağların arasında doğan güneşle devam et:) sonra resimleri birleştirirz:A

• Oval ve keskin hatların birleşimi olmuş senin ki ama pek barışık değiller birbirleriyle :))

• Saygılar efendim :)

• içimdeki sanatçıyı öldürdüm :D nihah link

2|0
    1|1
  • 2|0
    1|0
  • 2|0
    1|1
  • guzel yapmıssın bayan madam ama yaptıgım resmi yukleyememdim gıcık oldum.dahada ugrasmam

ama yaptıgın resim hoş

1|0
    1|0
    • Teşekkür ederim.

Aaa-a niçin yükleyemedin? Share tuşuna bastıktan sonra sağ tarafta url yer alması gerekiyor halbuki..

Sorun ne?

• gıcık oldum

• 1|0
    1|0
  • İlkokul öğretmeni sende ressam ışığı görüyorum diye az söylemedi ama peder bey bir resim kağıdına 10 lira verilir mi lan diyerek tüm kariyerimin önünü set çekti şerro.

link

1|0
    1|0
  • böyle garipten hoş ne yapsan çok güzel oluyo :D beğendim ben

1|0
    1|0
  • illumemati ..

link

2|0
    1|0
  • gora da da dedigi gibi sende olanı sana koyuyolar yani, güç içimizde :D

0|0