Kapat

Yok mu gerçekten çok sıkılan?

Çok sıkıldım artık şu son günlerde ki olaylardan adam akıllı spor muhabbeti yapamıyoruz ligler bitti tartışamıyoruz üstüne bide ülke bölünüyor o kadar insanımız yaralanıyor(polis,vatandaş,esnaf ayırt etmiyorum insan diyorum) Yokmu benim gibi düşünen?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• bu olayların spor konularına gölge düşürdüğü bir gerçek.taraftarlar gruplarımızda direnişte.

0|0
    0|0
  • Sıkıldık bunaldık ..

Ama ülkenin durumu böyleyken başka şeylerden bahsedesim gelmiyo inan Rektaşım..Umarım düzelir durumlar..

1|0
    0|0
    • bende istemiyorum böyle olmasını dikkat ettiysen en çok neden sıkıldığımı söyledim insanlar yaralanıyor kişi ayırt etmiyorum hepsi bu ülkenin vatandaşı ben polis haklı ya da halk haklı demiyorum sıkıldım diyorum ülke bölünüyor diyorum ama suçlu yine ben oluyorum :/

• Anladım.. Boşver önemseme ...

• ya önemsediğimden değil de kim olduğunu öğrenemedim ona karşı tavrımı alırıdım en azından

• olmaz mı her yıl yepyenı bı sorun gelıyor sonumuz hayır ola

0|0
    0|0
  • lig bittiği için konuşamıyoz:(

0|0
    0|0
  • Ben böyle olsun istemezdim.

0|0
    0|0
  • transfer haberleride açmıyor

0|0
    0|0
  • evet haklısın ya sıkıldım

0|0
    0|0
  • ne sporu ya,zaten lig bitti,artık hep transfer yalanları var

0|0
    0|0
    • evet benim demek istediğimde o ama tek lig bizim ligimiz değil dünya sporu hakkında konusurduk en azından ama bir türlü olmuyor

• Ben burdaki en fanatik Galalatasaray taraftarıyım,ama bundan sonra senin gibi Adolf Tayyip Hitler taraftarları düşmanım

Fenerli bile olsa, Adolf Tayyip Hitler karşıtları dostumdur

1|3
    0|1
    • ben siyasi görüş belirtmedim akp yandaşı falanda değilim şu son olaylardan sonra artık iyice abarttılar merak etme tarafsızım tarafsız olduğum için insanların yaralanmasını istemiyorum polisin eylemcinin vatandaşın esnafın hiç kimsenin zarar görmesini istemiyorum eğer bu faşistlikse en büyük faşist benim kabul ediyorum bu arada kimsin sen bende ona göre davranayım

• Şaka Şaka ama hani istersen yapabilirsin :):)

• teşekkür ederim,dur sana birşe dicem ama başka sorundan diyim 1 dak

Erkekler Ne Diyor 5

• futbolun yeri ayrı.şu sıralar olanlara kimse arkasını dönemez

0|2
    0|1
    • bende dönsün demiyorum ki ama sporunda zamanı olsa ya Almanları örnek alsak bu konuda biraz hiç fena olmaz adamalrın tuvalete girecekleri saat dilimi bir 1 gün önceden belli

• her konuda onlar bizden farklı.bakış açılarımız çok farklı

• yok ya spor bölümüne bak bitane gs li fb ya da bjk ye veya aynısı fb ve bjk içinde geçrili bir laf atmıylar ben sevdim bunu . zaten taraftar gruplarıda birleştiii

0|0
    0|0
  • hükümet istifa

0|0
    0|0
  • gezi parkı olayı yanlışmı sence

0|0
    0|0
    • gezi olayı parkı haklıyken haksız duruma düşürdü insanları onlarıda anlıyorum içlerinde bir birikmişlik var haklılar da ama karşı tarafa koz veriyorlar karşıda ki kişi 3-5 ağaç için böyle yapıyorlar deme hakkına giriyor haksızmıyım?

• mesele ağaçmı.polise baksana

• şimdi burda kim haklı kim haksız diye tartışmayacağım sadece artık YETER diyorum anlıyormusun YETER Türkiye de hayat durdu kimse işine gücüne konsantre olamıyor olaylar BİTSİN istiyorum anladınmı?

• Bu bir süreç dostum can sıkıcı bir süreç ama bu ülke ne süreçlerden geçti kişisel tercihim abartılı yaşamamak lazım hükümetin politikalarından memnun bir insan da değilim ama aşırıya kaçmak güzelim ülkemizi bir çöplük gibi göstermek doğruda gelmiyor bu tepkinin başka bir yöntemi olmalı HERŞEY ÇOK ÇİRKİN görünüyor. tarafsız bir bakışa ama tayip iyice saçmaladı şansını zorluyor biliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...