Kilo nasıl veriyorsunuz?

kizlar hadi sağlıksız sağlıklı fark etmez herkes nasil kilo veriyo sirlarinzi yazin ve sevap kazanin çünkübana cok lazm ^^

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. verdiğim değerler örnektir. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
    • 2ay

cok Guzel anlattin tesekkurler artik bunlara dikkat ediyorum :) elimden geldigince dolmuş yerine bu sicikta yuruyerek enerji ykmk icin yuruyorum

• 2ay

yuruyus yapman güzel ancak yavas yuruyus yıne işe yaramayacaktır.. tempolu hızlı yurumen gerek bunun sebebı ıse nabzının normalınden yuksek atmasını saglamaktır yani dakıkada 100-120gıbı.. ancak boyle vucut enerjı olarak yaglarından çekecektir

En İyi Kız Görüşü

• Sabahları ac. karnına su içiyorum aksamda fazla bisey yemiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen her ögunden önce özelliklede sabah uyanır uyanmaz suyla güne başlarsan metobolizma hızlı çalışır kolayca kilo verilir. ben 1 ayda 5 kilo verdim sadece su yöntemiyle 54 ten 49 a düstum

• 2ay

vay iyimisss

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bazen kilo aldığımı hissediyorum ekmeği azaltıyorum akşam yemeklerin de bol bol meyve tüketiyorum bir hafta da 3 kilo verdim formuma kavuştum😉

0|0
    0|0
    • 2ay

iyi taktikmiş haklisin

• 2ay

mesela kahvaltilari kralllar gibi akşamlari fakir gibi yiyin bu soz dorumu

• 2ay

şöyle söyleyeyim sabah kahvaltını sağlam yap öğlen yemeğini sağlam yap zaten akşama kadar yediklerini hareket ettiğin için eritiyorsun akşam da sadece bol bol meyve te neden çünkü akşam da yemek yiyeceksin yatağa girip yatacaksın vücut hareketsiz kalınca kilo alacaksın😉👍anladın mı?

• sabah sporu önemli

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Sorun şu ki kilo alamıyorum

0|0
    0|0
  • fitness à gidiyorum
    +kola+cips+ekmek+abur cubur yok.
    akşam 7 den sonra yemek yok.

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyisin ya :) . Gerek yok ;) .

0|0
    0|0
  • ekmegi pirinci bulguru patatesi ve aklina gelicek her türlü hamur isini cikar kalir salata ve proteinler. ha cikolatadir sekerdir bunları da kesinlikle aklindan gecirme kisa zamanda kilo verirsin ama cok da halsiz hissedersin bu süreç boyunca

0|0
    0|0
  • Valla benim eski kız arkadaşım kusuyordu yemek yedikden sonra faydası olur mu bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • az yemen lazım :D

0|0
    0|0
  • Kac kilosun

0|0
    0|0
  • kesinlikle soğuk su iç görürsün

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...