Sporla kilo mu aldım?

Merhaba arkadaslar. Ben 165 boyunda 48 kiloydum. Spora basladim kilo vermek icin degil. Biraz daha biçimli durmak icin. Yediklerime tabiki dikkat ediyorum. Ama spora basladigimdan beri 1 ayda 5 kilo almisim tartilar oyle soyluyor. Vücudumda genisleme yok gorenlerde hala zayifsin diyo. Ama tarti moralimi cok bozuyo. Acaba diyorum kas oranim artiyo o yüzden mi

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayır asla öyle bırsey olamaz herseyı gectım sen bır kızsın ve senın kas kutlenı arttırman cok cok cok zor.. sadece ve sadece steroid kürlerine girsrsen kas kutlenı arttırırsın.. şimdi kas kütlen artmadıgına göre yağ oranında artmadıgına göre geriye tek birşey kalıyor oda vücudunda tutugun su mıktarı.. sen sadece su oranını arttırmışsındır.. kaloriyi birazdaha kıs proteını bırazdaha arttır bır sure hıc tuz kullanma.. hızla kılo dususunu goreceksın.. başarılar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas oranın arttığı için öyle kuruntu yapma. Bende 45 kg ile vücudum biçimlensin biraz daha kilo alıyım diye gittim 1 sene düzenli. şu an 49 kg yum ve gayet iyi durumdayım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dengesizlik var bir diyetisyene gitmen tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Tartın yanlış ;)

1|0
    0|0
    • 2ay

Bilerek tartilar yazmistim oysaki :D :D her yerde ayni cikiyorum kafayi yicem :D duzensizde beslenmiyorum

• 2ay

O zaman löp löp yiyip basenlerde birikiyo az yi ;)

• kas oranin artsa bile ayda bes kilo erkekler icin bile zorken hepsinin kas olmasi mumkun değil. su tutmus olabilir vucudun büyük ihtimal spora baslayinca ilk bir kac hafta icinde kilo alımının sebebi odur genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer sağlıklı şeyler yiyosan o tartıdakı rakam hiç umrunda olmasın çünkü kas oranın artıyodur

1|0
    0|0
Yükleniyor...