Arkadaşlar üzülüyorum ya

2 üni okudum işiszim inşaat teknikerliğini bitirdim aof den işletme bitirdim bir daha aof okuyorum şimdi iktisat okuyorum işsizim 2006 yılında bitirdimkpss ye kaç yıldan beri giriyorum atanamıyorum özel desen o da almıyor gittiğim her yer daha önce çalıştın mı diyor işsizim

bizim yan komşumuz benle dalga geçiyorhergün evdemişim alt kiracımız yok sosyal hayatım yokmuş dalga geçiyor annemin arkadaşı benim için diyor neden işsiz neden kazanamıyor kpssyi ne yapım olmuyor sanki ben istemiyorum çalışmayı

kadın bize misafirlige geliyorgözümün içine baka baka kafası çalışmıyor diyor kadını bir kaşık suda bogasım geliyor ne yapım kazanamıyorumbende istiyorum olmuyor üzülüyorum kadın bir kız ögretmen 1 oglu ögretmen 1 oglu doktor bana hava atıyor keşke ölsemde kurtulsam diyorum

neden milletin dedikodu malzemesi oluyorumsanki başka konnu yok benden başka etrafımdaki herlkes böyle onların konuşmasına fırsat vermesemde arkamdan konuşuyorlar ne yapım kpssyi kazanamıyorum elimden bir şey gelmiyor

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmeyi dene, kendine göre birini bul

0|0
    0|0
    • iş olmayınca kendine göre kocada bulamıyorsun

evine bakamıyacak kocayı ne yapim evlenirsem o da üni okumuş işi meslegi olan biri olmalı

• 83 le nasıl kadın ya.bir sürü kurum sınav açıyor onlara başvurabiliyorsun +70 üstü aldığın zaman.

Memur olmak istiyorsan 83 seni istediğin yere atar.Sen tercihlerde veya başvuruda sıkıntı yaşıyorsun..

83 le kaldım deme lütfen üzülürüm bak

• kaldım iştte bende inanamıyorum ama kaldım

o 70 üstü dediğin sözleşmeliye de başvurdum olmadı işte neden bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• sana bir tavsiyem var kendine hedefine ulasmak icin vefk yaptir,onuda meydumlar yapiyor ama ehil kimseyi bul .o islem sanirim bir haftalik calisma sonucu hazirlaniyor,vefk yaptirmak nedir neye faydalari var internetten arastir ,allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • sen yaptınmı gerçekten faydasını görenini gördün mü

• salla gitsin dünyanın sonu degil Allah saglık sıhhat aile huzuru versin gerisi boş

0|0
    0|0
    • aile hzuru olmuyor bunun gibi insanlar aileye muhalefet olunca huzur da saglıkda kalmıyor bunları duyunca stresten baş agrısı oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...