Erkek adam ağlamaz diyorlar, peki kadını ağlatıyorsa?

Erkek adam ağlamaz derler ya, sakın inanma! erkek adam ağlamayan değil ,bir kadını ağlatmayan adamdır...

CAN DÜNDAR

bu cümlenin kimyasını beraber çözelim, arkadaşlar!

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel söylemiş Can Dündar. Ağlamak her iki cinsin de yapabileceği ve bazen çok rahatlatıcı bir eylemdir. Burada sözü edilen erkeğin ağlayabileceği; yani erkekliğin, adamlığın daha doğrusu adam gibi adam olmanın ağlamamakla bir ilgisi olmadığı ve adam olmanın kriterlerinden birinin de kadına zulmetmemek, kötü davranmamak olduğudur. Son derece de doğrudur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Can Dündar da nereden ekmek yiyeceğini şaşırmış, Bir kadını ağlatan kadın da kadın değildir o zaman, kadın ağlamıyorsa insan değildir o zaman...offfff

1|0
    0|0
  • Can Dündar bazen kadınlara yalakalık formasyonuna uyuyor. Kadının sulu olması gibi bir tabiatı var. Çok basit bir olayda bile kadının ağladığı vaki. Bundan dolayı kadınlara şefkatli, ince ve nazik davranmalıyız amenna. Ama yine de onun ağlamasının önüne geçemeyiz. Bu realite : )

0|0
    0|0
  • bu söze katılmıyorum ona bakarsan çoğu bayan ağlamıştır bir şekilde

1|0
    0|0
  • Erkeklerde ağlar taş değiliz yani ama çok doğru söylemiş mühim olan kadınları ağlatmayan erkektir.

0|0
    0|0
  • "Erkek olmak"; Mükemmelliğini bir çok kαdındα ispαt etmek değil,

tek bir kadına mükemmeli yαşαtαbilmektir kımyasına uygunmu deılmı bılmıomda:)

1|0
    0|0
  • allahına gurban can diyorum, çok güzel söylemiş, ağzından öpüyorum

0|0
    0|0
  • Erkek ağlar tabi ama bir kadını ağlatan erkek adam değildire katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Kadınlar ota boka ağladığı için aslı astarı olmayan bir deyiş

0|1
    1|0
  • Hiç ''ağlatmayan'' adam genelde terk edilir.

Aslolan, ne zaman ''ağlatılacağını'' bilmektir..

1|0
    1|0
    • zaman ne zaman?

• Öyle özel bir zamanı yok... Hadi ''seni ağlatayım'' diye bir şey de yok.. Yani yine ''kendin gibi davranmaya'' çıkıyor olay..

• lısede kımyam cok kotuydu

0|0
    0|0
  • kadınlar her durumda ağlayabilir

bu erkekten bagımsız birşeydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• "bazen bir kadın geliyor oturuyor karşına ve ağlıyor

kadınlar hep ağlıyor."

du ben de abartıp şöyle diyorum erkek adam (gözümde döşü kllı bi adam beliriyor bunu diyince bilinç altı işte naparsın) evet erkek adam kadın ağladığında "ağla canım açılırsın "diyen adamdır bence.peh.

0|0
    0|0
    • ahahahaha :) yok şimdi öyle demiolar ağlamak için mi yanyanayız yada ağlamak için mi arattırdın falan diye çemkiren tipler var artık... :)

• birakmıyorlar bi adam akıllı ağlayalım.vay efendim "ben kötü oluyorum dayanamıyorum ağlama karşımda ".yok "güçlü dur ağlama."lan mal ağladıktan sonra kendimi güçlü hissettcem zaten yok anlamıyorlar bunlar.

• anlamazlar onlar.. odun kitlesi:)

• kolaylıkla olabilecek şeydir aslında erkeğin ağlaması. ama muhtemelen gözünüzle göremezsiniz..

erkek adam ağlamaz ağlamanın acizlikten geldiğini düşünen ataerkil yapılı toplumlarda kullanılan cümle türkiyede de bu böyledir onun içindir ki en güzeli erkek adam ağlamayan değil ,bir kadını ağlatmayan adamdır..ve böyle adamlar adam gibi adamdır:)

0|0
    0|0
    • var mı böyle bi adam :)

• ben genelde sinirden ağlarım ..acaba hormonlarımda erkek lik mi var yahu :)

• Çok güzel bir söz de... O zaman "erkek adam" arasan bulamazsın...

0|0
    0|0
  • dencek söz bırakmamış ki üstad ...çok doğru ifade etmiş...

0|0
    0|0
  • oda öyle yazıyordu ama herkesin harcı degildir bu bi söylemek birde uygulamak var :)

0|0
    0|0
  • Erkek adam ağlatmalı "mutluluktan"... :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...