Bjk Fenerbahçe büyüklüğünü kabul mu etmiş sizce de?

Küçük takımlar büyük takımlardan oyuncu almaya çaışır.
Mesela Manchester United'dan Van Persie alan Fenerbahçe gibi. Bjk de Fenerbahçe daha büyük takım daha çok şampiyonluğu var onların eskilerini alalım bizde büyük olmaya çalışalım mı diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz.Bjk Fenerbahçe büyüklüğünü kabul mu etmiş sizce de ?
Ay

• Aynen haklısın. Büyüklüğünü kabul etti.
    50% (4)40% (10)42% (14)Oy Ver
  • Hayır tesadüf sadece.
    25% (2)32% (8)30% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama hep Fenerbahçe eskilerini aldık.
    0% (0)12% (3)9% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (2)16% (4)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|13

En İyi Kız Görüşü

• pardon kim büyük fenerbahçemi sadece gülüyorum

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kısır bir düşünce olmuş , takımlar birbirinden oyuncu alır verir yıllarca rekabet ortamından büyükler birbirinden defalarca alıp vermiştir
    Tümer, Feyyaz , Oktay, Sergen, Alpay, Egemen ilk anda aklıma gelenler bunun gibi nicesi var
    Caner le Gökhan gittiğinden beri devamlı sorular sormak hazımsızlık göstergesi , umursamayan gündeme getirmezdi. Ama kolay değil ligin en iyi sağ ve sol bekini bir anda ezeli rakibin elinden alıyor. Allah kimsenin başına vermesin
    http://i.hizliresim.com/oEN54b.jpg
    http://i.hizliresim.com/Nk2XMQ.jpg

0|2
    0|0
    • 2ay

@FenerllliGool Erkeklik anaya baciya küfür etmekle olmaz , zamanında engellemedikte ne oldu? Sıkışınca küfür ediyorsun, fake açıyorsun , adam gibi tek hesapla takılacaksin küfür etmeyeceksin ama sana zor gelir

• 2ay

@FenerllliGols ettiğin küfürler için özür dile , tek hesaptan 3 ol küfürsüz konuşacaksan gel bana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Vallaha Fenerbahçenin büyüklüğünü ölçmek için buna gerek yok fenerbahce ligin abisidir öyIede kalacaktır bunun önüne geçecek bir takım yeryüzünde yok daha aksini iddia edeninde anlını karışlarım..
    Sen ne diyon bunlara sorsan caner ile gökhan gönülün acısı fena koymuş diyorlar ulan biri yedek kulübesinde oturuyor diğerini ise intere kakaladık ne kuyruk acısından bahsediyonuz 😄
    Kimin kuyruk acısı olduğu ortada şu bizden aldığınız adamları toplasanız sergenin sol ayağı etmez 😂
    Kaç lig şampiyonluğunuz var önce bir onu sayın😄

0|0
    0|1
    • 2ay

İşin özü bunlar ile takımlığın büyüklüğü bunlar ile anlaşılmaz ama takımlar bu tarz polemiklere girerek kalitesini aşağı çekiyor ilhan cavcav da çok futbolcu satmıştır fenere bunun büyüklük ile alakasından çok uyanık olma meselesi fenerbahce gençlerbirliği ve sivasspor bunu en iyi beceren takımlar bugun lige baktığımızda oyuncuların çoğu bu takımlardan
      Eskiden çok eskiden bunu en iyi Sakaryaspor yapıyordu

• Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.
    Onların düşüncelerine ihtiyaç yok biliyoruz hangi takım daha büyük.

0|1
    0|0
  • :D:D:D Doğrudur öyledir.

0|0
    0|2
  • Aynen haklısın. Büyüklüğünü kabul etti.

0|0
    0|0
  • Sezer Öztürk 'ü unutmuşlar

0|0
    0|0
  • ne alaka sanki beşiktaştan fenere giden olmadımı :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş taraftarı olarak söylüyorum Fenerbahçeye saygı duyuyorum

0|1
    0|0
  • Gökhan gönülle caner erkinin acısı geçmemiş galiba :D

0|0
    0|1
  • Fenerin nesi büyük yıldızınız kaç hello kityyler

0|0
    0|1
  • Fener bursanın mı büyüklüğünü kabul etti mk?😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Abdullah Çevrim
    Kemalettin Şentürk
    Metin Diyadin
    Erkan Sözeri
    Tarık Daşgün
    Ümit Özat
    İsmail Güldüren
    Serkan Balcı
    Deniz Barış
    Uğur Boral
    Gökhan Gönül
    Orhan Şam
    Gençlerbirliğinden Feneve gidenler. AKM.

0|1
    0|0
  • Bjkliyim ama hep Fenerbahçe eskilerini aldık.

0|1
    0|1
Yükleniyor...