Ah bu derbiler... nasıl ortak nokta buluyorsunuz sevgilinizle?

Eski sevgilim galatasarayli ben fenerbahce. Her derbi bize iskenceydi. Kavgayla bitiyordu sonumuz defol asil sizinkiler noyle derken kavga buyurdu. Dizin basniza geldi mii

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• futbol umrumda olmaz kız arkadaşım varsa. normal zamanda da umrumda değil gerçi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sonrada kendi maçınızı yaparsınız yenilen tarafa eşitlik şansı doğar

0|0
    0|0
  • valla bende fanatik Galatasaraylıyım sıkı tartışırım öyle sevglinn söylenmesine gelemem sinirlenirim

0|0
    0|0
  • Kan mı Cekio Nedir... Haytıma Giren Kızlar Hep Fbliydi.. Ama Ben Gsli Yaptm =)

0|0
    0|0
  • bi kızla futbol tartışıp kavga etmek mi asla :) yav he he der geçerin

0|0
    0|0
  • Gelmedi bir kişi hariç şuana kadar tüm sevgililerim Fenerliydi ya da ben Fenerli yaptım.

Beşiktaşlı birsi denk gelmişti oda harbi seviyordu takımını. :) Benim yerime Beşiktaşı terci etti. :( Yapamam la ben başka takımdan bir kızla.

0|0
    0|0
  • ah keske benimde gslı sevgılım olsada tartıssak ne kadar guzel olur :)) tabı asırıya kacmadan ıste derbının gercek zevkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben GALATASARLIYIM. Sevgilim hem fenerli hem GS düşmanı.

Neyse, yani aslında sorun benim takımımı sevmemesi değil, benim sevdiğim bir şeyi kötülemesi. Bu yüzden her derbi sonrası kavga çıkar. Biz kazansak yine kaldıramaz , gelir benimle dalga geçer pek bilgim de yok tartışamam da, küseriz. Biz kaybedersek tebrik ederim (evet gerçekten) bu sefer yine dalga geçmeye başlar, tartışırız, küseriz.

Neyse dün 00.11 itibari ile eski sevgilim oldu kendisi.

0|0
    0|0
  • Fanatik Galatasaraylıyım. Hayatımda bir kere fenerli sevgili yaptım . O da olmaz olaydı yürümüyor ya. Hele tebrik etmesini bilmiyorsa zor oluyor.

0|0
    0|0
  • yaşadım.takım değiştir derdi koyu fenerli olmadığım halde değişmezdm çünkü kendime yediremezdim.iyikide değiştirmemişim

0|0
    0|0
Yükleniyor...