Erkekler ne diyosunuz?

Şimdi bizim sınıfta bir çocuk var çok fazla konuşmadığımız bikaç gün önce yanım boştu oturdu yanıma bende arkadaşları ordaydı onlarla konuşmaya geldi zannnettim meğerse çocuk benle konuşmaya gelmiş.baya konuştuk konuşurken sürekli göümün içine bakıyodu ve gülüyodu.bi gün sonra yine yanıma geldi bir süre sonra arkadaşıda zorla yanımıza oturdu.arkadaşı onun arkasından bana sen onu seviyo musun falan diye işaret etti.benim sevdiğim başka bir çocuk vardı ve onun yüzünden o gün çok ağlamıştım.bana mesaj atmış bugün niye ağladın diye ben bişey demedim normal konuştuk akşam yine mesaj attı niye ağladın dye bende birini seviyorum o yüzden yazdım.o da ki falan diye sordu ben boşver dedim sen birinden hoşlanıyo msn diye sordum o da evet dedi bir kızın adını verdi hatta yanımda görmedin mi falan dedi o kız için.sonra kimi sevdiğimi öğrenmek için yine sordu bende söyledim kim olduğunu.ama o günden beri çok fazla konuşmuyo benimle.eğer başka bir kızı seviyosa niye bana öyle davrandı sizce?

Güncellemeler:
daha sonradan öğrendim sevgiliside varmış

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ee sen erkek gurur diye bişey duymadn mı çocuğun gururu krlmş durumu toplmak için olmayan bişeyi var gibi altamış ki senın onunde kırılan grurunu bu şklde duzltmey calşmış sen birini sevmyorum desydin o sana açılıp senden holndığını dile getrckmişki :)) güzin ablyı gectık haaa

NOT: O KEDİ BURAYA GELECEK :))

0|0
    0|0
    • birini seviyorum yazdım sadece ben ona sorunca o da kızın adını yazdı belki ondan hoşlanıyodum olamaz mıydı zaten o kızın adını yazınca bende hoşlandığım kişinin adını yazdım

• hyr gerçekten var sevgilisi

• ee dert etme hukumette cok eşlilğe izin veryo sıkıntı buysa eğer :P şaka yav ozman kusra bakmda eğer sevglsi varken hala sana ulşmaya calşyosa s..gtsn de

NOT: O KEDİ BURAYA GELECEK :))

Erkekler Ne Diyor 4

• yedek avına çıkmış sanırım

0|0
    0|0
  • muhtemelen.. kararsızlık asamasında.. senin gösterecegin ilgi ve alakaya göre tercihini yapıcak.. okeylersen.. senin olacak

0|0
    0|0
  • ikinizde yedek avına çıkmışsınız işte dobra ol canımı ye kız

0|0
    0|0
  • vay sizin aşkınız batsın öğrencimöisiniz yoksa ne bk olduğunuz belli değil bırkmışlar gelecek gaylesinide erkek kız derdine düşmüşler okullar okul olmaktan çıktı genel evlerine dönüştü yazık şu ülkenin haline yazık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen başka bir erkeği seviyorsan bu durumu niye bu kadar umursuyorsun? Bu sorunun cevabını kendine verdiğin zaman sorduğun sorunun cevabınıda almış olacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...