2.5 aysir spor yapıyorum değişme var mı?

Omuzlarım genişlemiş mı? Birde biraz daha ağır antrenman yapmak istiyorum neler yapabilirim?
Birde giyim konusunda yardm eder misiniz
2.5 aysir spor yapıyorum değişme var mı ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Pek fark yok henüz yolun başındasın, severek yapmalısın sporu Zaman da takılma.
    Giyime gelince, kendine göre bir tarz edin.
    Kıyafetler için renk uyumlarını araştır, bazı sitelerde kombin önerileri yapılıyor onlara bakarak alış veriş yaparsan faydalı olabilir sana.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2.5 ay spor için uzun bir süre değil. İdmanlarını ağırlaştırma çünkü senin şu an diyet ve kardio çalışman lazım. Hocanın istediğinya da uygun olduğun kiloya indiğinde ağırlık idmanlarına basla. Yoksa direk bu sekilde gidip ağırlıklara sarılırsan saglıklı bir vücut yaratamazsın. Giyim konusunda bir bayan arkadaş daha yararlı olabilir forumda. İyi günler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• iyisin ama daha yolun başındasın sabırlı olup devam etmenı tavsıye ederim.. kurallara uymalısın 1 antrenman 2 beslenme 3 dinlenme 4 süreklilik

1|0
    0|0
    • 2ay

peki ne kadar daha çalışmalıyım? günde en az 200 mekik çekiyorum mesela sonra koşuyorum felan daha ne yapabilrim

• 2ay

tamam sağol hocam

• 2ay

rica ederm

• Hocalr sana gerekli programi verecktir. beslenmene ve uykuna dikkat et. saclara sekil verebilirsin. kiyafet olarak sportif ve rahat seyler giyebilirsin

0|0
    0|0
  • mantara donusmusun

0|0
    1|0
  • Sanki kilo mi almışsın

0|0
    0|0
  • iyisin kardeşim

0|0
    0|0
  • Büyük değişim! Kıyafetler değişmiş usta