‘Bir erkeği kadının gözünde yakışıklı yapan tipi değil, karakteridir'! Bu söze katiliyormusunuz?

Ks nin mütevazi kizlarina hitaben bir soru !!:-))

‘Bir erkeği kadının gözünde yakışıklı yapan tipi değil, karakteridir'! Bu söze katiliyormusunuz? Neden bana hic inandirici gelmiyor acaba!bence bu sözü söyliyen bildigin sacmalamis :-)sizin konuyla alakali düsünceleriniz neler?

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• karakteri tatlı dili olan erkek her kızı fethedebilir.aynı şey kızlar içinde geçerli.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence de çok saçma.İlk önce tipe bakıyoruz sonuçta.Ben şahsen hoşlanmadığım birinin karakteriyle ilgilenmem.

0|0
    0|0
    • Aynen belkide dört dörtlük biri tipi disinda herseyiyle :-)) ama nekadar dikkate alinir süpeli :)

• ilk önce tipine bakılır beğenilirse konuşulur karekteri kötüyse bırakılır :D

0|0
    0|0
    • bence tipe bakilir karekteri bir cogunun pek umrunda olmaz :-)

• Bencede tipe bakilir demek istemistim aslinda ama biraz salak bir cümle kurmusum :))davranis karekter,huy,sadakat,dürüstlük bunlar cok önemli degil bir cogu icin kndimizi kandirmayalim :)

• Aynen herkes için değişiyor tabi :D

• karakter gerçekten önemli. Tipi iyi birinin karatersiz bir kişiliği olacağına, tipsiz birini tercih ederim çünkü önemli olan karakterdir. İnsana fayda sağlamaz tipinin iyi oluşu. ama kişilik öyle değildir ve bu yüzden karakter diyorum

0|1
    0|0
  • Tipi yabana atmamak lazım beraber yürüyünce milletin imrenerek bakması lazım aman insanların ne kadar efendi dürüst biri demeside önemli tabi :) lakin yakışıklı efendi erkekler birbaşka ve ulaşılmaz benim gözümde :)

0|0
    0|0
  • para-tip-karakter

sıra şaşmaz

0|0
    1|2
    • Senden az cok bekledigim cevap buydu zaten :-)

• yesinler:D

• Hahahhaa:-))

• Ben katılıyorum tip biryere kadar. ...

0|0
    0|0
    • Tip ama olmazzsa olmaz :) yani yuzune bakilacak kadar olmali en azindan :)

• Tabikide okadarda degil yanii :)) bana bakanlar hep yakışıklı olduğu için sorun yok :)

• Evet katılıyorum. Karakteri konuşmaları zekası en belirleyici faktörlerdir

0|0
    0|0
    • Tip karizma ikinci planda yaniii !:))

• Ne güzel düsünüyosun tebrik ederim seni :-)cok nadir kaldi sizin gibi düsünenler:)Sizleri karantina altina almali basiniza bisey gelmesin zaten cok azssiniz:-)

• tipide karakteri kadar önemlidir

0|0
    0|0
  • önce karakter sonra tip geliyo benim için. çok samimiyim.

0|0
    0|0
    • Sizden cok az sayida kaldi :-) aman dikkat edin kendinize cok iyi bakin :)

• Katılıyorum.Eşim eski sevgililerimiden daha tipsiz kıyaslarsam ama daha karakterli ;)

1|0
    0|0
    • Bir ömür mutluluklar size :-)tip gecici karekter kalici aslinda ama bak bir altindaki cevap vermis olan üyeye iste bu sebebten sormustum aslinda :))

• valla bir düşün erkekler devamlı '' ulan tipsize bak nasıl kapmış güzelim kızı'' derler. Güzel kız tipsize bakabiliyosa demekki kafa önemli ;)

• Ama büyük bir kesim,o tipsizin sadece cüzdaninin siskinligi yüzünden yanindaki kizin oldugunu düsünmekte:)Adamin nekadar karekterinin saglam oldugunu düsünenler cok az sayida bayanlarda dahil elbette :-)

• tipsizlerin inanmak istediği dandik bir motto.

0|1
    1|0
  • ikisi bir arada olmsaı lazım

0|0
    0|0
  • SENİ SEVİYORUM <333

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şefim bu tür sözler hep ali cengiz oyunudur. Kimse dışını beğenmediği kişinin içini pek merak etmez. Karakter görsellikten sonra gelir. Aksini söyleyen yalan söyler. Görselliğe önem vermeden karakterine aşık olacak insan bugün bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır.

0|0
    0|0
  • ilk intibayı tip bırakır tipini beğenirsen karakterine bakmak istersin

0|0
    0|0
    • Katiliyorum yalansiz dogrusu böyle :))

• Aynen ondsn daha büyük bir yalan olamaz :)bak buda biraz alakali konuyla:)))Durduk yere 'konuşmamız gerekiyo' diyen sevgiliye ayrılmak istediğinizi söyleyin. Ezdirmeyin kendinizi, kovulmadan istifa edin :D

• hahaha :D

Yükleniyor...